Оч@ров@Шк@• сегодня в 17:26
Запоріжжя. Я вже не витримую. Дайте пораду.
Маю 2х дітей до 10 років, ЗП високу для Запоріжжя, чоловік має бронь, ЗП також вище середньої, може працювати в центральній частині країни-Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська а Вінницька область, далі виїхати не може, це не його територія по роботі. Квартиру в Запоріжжі знімаємо- 3 к 10 тис, дуже гарна у відносно тихому районі. Батьки мої мають гарну 3 к квартиру та не хочуть виїжджати, ховаються у сховище поруч. Маємо за містом чудову літню дачу з басейном, де відносно в тиші можна відпочити. Але! Школа поряд підземна, діти на вулицю не виходять, гуртки всі скасували - пересуватися по місту небезпечно, діти дорослішають і все гірше реагують прильоти, почали плакати. У відпустку поїхали у Вінницю і зрозуміли, що є інше життя- тут немає тривог! Максимум за день 15 хв., в Запоріжжі 20 годин! Тут діти живуть наче війни і не має - басейни, гуртки, дитячи майданчики. Я розумію, що мабуть потрібно виїхати із Запоріжжя, навіть ціною того, що діти почнуть жити в реалі жорсткої економії, як і ми. Знімати квартири по неадекватним цінам в тилу, вивести батьків та залишитися мені без роботи на деякий час-це все відкат по фінансам. Але ж мабуть бідне життя краще тим, що безпечніше
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:20
Ответ дляМадам Подлинник
Автор, выезжать! Что тут думать. Подушку финансовую подкопить и в сентябре в Винницу. Сейчас искать квартиру бюджетную в Виннице, школу рядом с домом и любую работу в городе.
ps Увидела, что Вы на контракте, но тогда искать часть и переводиться.
Немає можливості переводу у Вінницю - попередили одразу
Цвіпканя• сегодня в 18:20
Ответ дляОч@ров@Шк@
20 років в ДСНС, поки контракт ще 2 роки не можу звільнитися
Це брехня. Можете звільнитися. І виїхати за кордон можете без проблем, звільнившись. Якщо ви не керуєте ДСНС, то і на відпочинок за кордон можете їхати без звільнення.
Чудовий каламбур• сегодня в 18:20
Знаю, що важко наважитися, але потрібно. Життя дорожче.
З перелічених варіантів найкраще Вінницька по безпеці
Губи з філером• сегодня в 18:21
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую за підтримку ❤️
Обіймаю вас і бажаю сили на все❤️
Дуже шкода всіх наших людей…
Ответ дляОч@ров@Шк@
Бабусі їхати відмовляються, не мають сил в 70 років доглядати маленьких дітей. І так, ще маємо кота.
Смотрите, мое мнение такое. Я считаю, что бабушки детям, внукам в обычной рутинной жизни ничего не должны. Я решаю рожать, я думаю за что мой ребенок будет жить, где, они не обязаны с ним сидеть, не обязаны брать на выходные итд итп
Но есть в жизни такие ситуации, где семья действует как один, независимо от того что бывает в рутинной жизни.
Если бы, по какой-то причине, я не могла сама увезти ребенка из войны и мои родители или свёкры мне отказали выехать и вывезти моего ребенка, я бы забыла как их зовут.
Я не преувеличиваю. У меня свекровь с инвалидностью, ей 73 года, она еле ходит, без помощи не выходит даже из квартиры, но когда у меня мама попала в реанимацию в Киеве и мне нужно было ехать в Киев срочно (одной или с дочкой), то она дошкандыбала ко мне на другой конец страны, только чтобы внучка не ехала и смотрела мне шестилетку 2 недели, в садик не водила, продукты доставка.
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:23
Ответ дляВподобайден
Тут дело не в детях, а в Вас. Вы не хотите шевелиться, брать ответственность и прилагать усилия. Вам проще под бомбами и дачкой с бассейном, зато без напряга. Людей в Покровский, Бахмуте, Краматорске, Херсоне и т.д., тоже держали дачи, зарплаты и прочее.
Я не хочу знижувати рівень життя дітей, але стало вже питання про їх ментальне здоров’я. Тому я тут.
Яичница с беконом• сегодня в 18:25
Ответ дляОч@ров@Шк@
Гірший рівень життя ніж в Запоріжжі вже не знайти по Україні.
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:26
Ответ дляЯ пані прохана...
та да. в 18 році відбили наглухо..-----також думали ’ХУЖЕНЄБУДЄТ’.
Я була в ахєрє зі своїх колег, яким Порох підняв ЗП в 3р, а вони голосували за Зєлю. Хоть посміємося, в Запоріжжі зараз вообще дуже смішно, молодці 👍
Цвіпканя• сегодня в 18:27
Ответ дляSo_so
Ви звикли вирішувати свої проблеми за рахунок інших. Дуже сподобалося ’якби я по якихось причинах дитину вивезти не схотіла, а батьки чи свекри відмовили, то вони для мене не існували б’. Тобто у вас можуть бути власні плани і бажання, а у інших ні? Єдина причина по якій ви не могли вивезти дітей і обов´язок по збереженню їх життя ліг би на ваших батьків чи свекрів - смерть батьків дитини, тобто ваша і вашого чоловіка. Все решта - ваші відмовки.
IQ 80• сегодня в 18:31
Снимите 2к квартиру, родителей не трогайте, они взрослые люди, сами разберутся что им делать. Двушку за 10 можно найти, да она не будет лакшери, в новострое, но и не убитая. Приедите, детей в школу, а сами будете искать работу, не будете же вы год без нее сидеть. Да и пока у вас хороший доход, разве вы не делаете фин подушку?
Дюйм оф о4ка• сегодня в 18:31
В Запрожье люди не разговаривают на украинском языке,даже с сел ,так что это просто статья для чего?Поднять рейтинг форума?Или для того что бы Вам капнуло 30 копеек.....всой вклад внесла))
Король дивана• сегодня в 18:31
Ответ дляОч@ров@Шк@
З якої Ви області? Найстрашніше те, що до всього звикаєш - типу Каби ТІЛЬКИ через 2 будинку лягли, шахеди можна відслідкувати- та нічого такого.
так а в чому зараз полягаэ ваше небідне життя, якщо навіть квартиру ви орендуєте і гуртків і інших розваг вже немає?
Дюйм оф о4ка• сегодня в 18:33
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну если война продлится еще год-полтора ,то Винница станет тоже в зоне досегаемости.
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:35
Дівчата, хто там не вірить - це я в формі це зараз в Вінниці, я в ахере от того яке у нас різне життя.
Яичница с беконом• сегодня в 18:37
Ответ дляОч@ров@Шк@
І добре, що різне
На пів ставки• сегодня в 18:38
Ответ дляОч@ров@Шк@
Діти не хочуть виїжджати - друзі, бабусі, улюблена дитяча кімната. Вони не в тому віці щоб аналізувати ризики війни.
Раз не хочуть, то не виїзжайте. Що ж поробиш
Яичница с беконом• сегодня в 18:40
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ага
Вони 12 років в Донецькій товчуться
Чого вже, до Ужгорода дійдуть
Вони 12 років в Донецькій товчуться
Чого вже, до Ужгорода дійдуть
Вподобайден• сегодня в 18:39
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вы не хотите попу поднять, вот Вы и ищите тут поддержку. На самом деле, всем, здесь собравшимся, глубоко безразличны Ваши дети. Это сугубо Ваша с мужем зона ответственности и только вам двоим принимать решение.
Ответ дляЦвіпканя
Где Вы увидели не захотела? Я захотела и давно увезла и мне для этого ничья помощь не требовалась. Но когда у меня с мамой произошло несчастье и нужно было обратно, то моя свекровь, при всем своем здоровье, приехала ко мне, чтобы поддержать и ребенок в Киев не ехал.
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:40
Ответ дляЯичница с беконом
І добре, що різне
Добре, ми приїхали в Гостевію у Вінницю, щоб просто тиждень поспати 8 годинь поспіль і тут я зрозуміла, що є інша реальність.
Яичница с беконом• сегодня в 18:41
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дивно, що ви цього не знали.
ЗновЗдоров• сегодня в 18:44
Ответ дляЗатишне кубло
Где гарантия что завтра на ЗУ не начнется, то что сейчас в Запорожье?
Не почнеться. Гарантій немає але 4 роки люди прожили спокійно на відміну від автора.
ЗновЗдоров• сегодня в 18:45
Ответ дляЗатишне кубло
Для ракет и дронов нет линии фронта
Є статистика загибелі цивільних людей. І на ЗУ їх немає. Прикарпаття і Закарпаття не страждає ніяк і слава Богу.
Кручу хвости• сегодня в 18:45
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так это взрослое решение и взрослая ответственность,при чем здесь дети
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:47
Ответ дляЯичница с беконом
Дивно, що ви цього не знали.
Я не знала, що настільки, бо до вас колись також долітали ракети, де були загиблі в центрі Вінниці, далі я не слідкувала, але по кількості тривог в додатку зрозуміла, що ви є місто, яке живе без війни. Хтось інший тримає цей фронт. Але додам - алея полеглих воїнів є в кожному місті України, дякуємо їм за захист ❤️
ЗновЗдоров• сегодня в 18:49
Автор, я не розумію про який рівень життя ви пишете живучи під обстрілами? Не пересуватись, не спати, не планувати і завжди небезпека, постійна. Я все життя живу скромно але не сплю в бомбосховищах і метро. В кожного з нас свої пріоритети але діти не мають жити у війні, через ваші статки.
Дюйм оф о4ка• сегодня в 18:49
Ответ дляЯичница с беконом
Ага
Вони 12 років в Донецькій товчуться
Чого вже, до Ужгорода дійдуть
Вони 12 років в Донецькій товчуться
Чого вже, до Ужгорода дійдуть
Ну если Вы включите логику,то поймете ,что именно для русни не нужны больше территорий тех которых они хотят взять.Не больше,не меньше,другую часть (большую часть территории) должны взять на обеспечение Европа .Вы точно уверенны ,что они хотят нас взять в Евросоюз?Ну я я за этим процессом наблюдаю с 2004 года.Вопрос только какая будет серая зона?А какая жизнь будет в этой серой зоне?
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:52
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я не буду поважати себе, якщо українському форумі буду ставити питання про напад рашкі на моє місто російською. Але так, думаю російською, намагаюсь це змінити, в процесі. На службі в Запоріжжі також маємо розмовляти тільки українською.
Оч@ров@Шк@
• сегодня в 18:54
Ответ дляЦвіпканя
Відпочити я можу і в Україні, питання не про це.