Залізна тьотя• 04 мая 2023

Як можна все життя працювати на когось чи державу в підневольному стані?

Що керує людьми, які все життя витрачають на роботу, де вони залежні від керівництва, мало отримують, не керують своїм часом? Наприклад, різні спеціалісти та працівники міської ради, які можуть з 22 років і до пенсії там просидіти. Разом з тим, живуть як раби: на 09 на роботу, додому в 18, крок вліво, крок управо розстріл, а відпустка 1 раз на рік, коли дадуть. Люди продають себе за копійки. Або продавці або різного виду наймана робоча сила в бізнесі ?
Зрозуміло, як тимчасова робота чи в 25 років для набуття досвіду, то це гаразд, а як можна 20 років поспіль там пахати? Всі мають прагнути до власної справи, незалежної діяльності. Це мега кайфово, це свобода і мотивація. От ви ким працюєте? ( Запитання до старших 30 років)
ФрекенБок• 04 мая 2023
Мне 50. 20 лет предпринимательства. Но так категорично как вы утверждать, что всем нужен бизнес, я не могу. Кому то нужна ответственность. Кто то готов в лес отшельником, лишь бы не нести ответственность. Люди разные. Есть тип людей руководители, есть тип людей исполнители. На 1 руководителя - 6 и более исполнителей. Почитайте про школьную иерархию. Много ли там из класса желающих стать лидером? По идее в каждом классе должно быть минимум 5 отдельных групп с лидерами. По факту 1-2 группы на 30 человек.

Чекаю завтра• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Або ( зараз згадала) є одна молода жінка 35 років, модно одягається, яка уже 13 років поспіль працює працівником комунального підприємства ( з.п. аж 10 тис грн)
Есть работы с ЗП по 2-3-4-5+ тыс $
Это не рабство?
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляAlex_Kri
Знаю многих, кто после работы на себя идет в наемники. Не всем дано управлять бизнесом. + Некоторые виды бизнеса требуют очень много времени им уделять - нет отпуска, больничных, да и выходные иногда не получаются.
В мене все добре, всі колеги працюють довічно в цій справі, а діти її продовжують. Винагорода висока, робота приємна.
Alex_Kri• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Супер. Просто надо учитывать, что люди разные, их способности разные, виды бизнеса тоже разные. И что хорошо одним, не пойдет другим.
ФрекенБок• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
А хто ви без цієї фірми?
Можно быть специалистом узкоспециализированным. Тогда человек человек работает на компанию, до тех пор пока его это устраивает. Не устраивает - увольняется и идет на работу в другую компанию на своих условиях. При этом он не берет на себя ответственность за жизнь компании. Еще огромным плюсом специалиста то, что у него обслуживающий персонал от фирмы бонусом.
Вся в кредитах• 04 мая 2023
У чоловіка 15 років була власна справа (ТОВ, 20-30 співробітників), з початком війни, як ви кажете, ’пішов у рабство’. І жалкує зараз про одне - що не зробив так років на 5 раніше: свою роботу зробив і відпочивай, а не думай, де взяти кошти всім на зп, на оплату оренди тощо
Фоточки нема• 04 мая 2023
Ответ дляБарвіночка
Ви трохи сплутали мяке з теплим. Всі працюють на замовника, клієнта, хоч ітшник, хоч ламімейкер.
Мова йде по свій бізнес і і найманого співробітника.
так а кто будет работать наемным, если во вселенной автора все должны работать на себя

Покорительная• 04 мая 2023
якась утопічна ідея. Або ви дуже молода, або не дуже розумна якщо таке пишете
Перша скрипка• 04 мая 2023
Маю державну роботу вже 23 роки, приходжу коли прийду, зазвичай це біля 10, додому до недавнього часу о 13, вже неділі дві біля 15. Можу в будь-який день не прийти, якщо є потреба (до лікаря або ще щось).Зараз маю зарплату 20-23 тис (чистими). Маю оплачувану відпустку 24 дні (у військовий час), а до нього 31 день була.
Коли була у декретній відпусці хотіла поміняти роботу, пішла в турагенство, вот там с 9 до 18, по суботам треба працювати і на всі свята також, відпустка за свій рахунок. Зарплата лотерея.
Лгин• 04 мая 2023
В мене немає підприємницької жилки, працювала контент менеджером, до цього економістом у банку, я відома тому люблю виконувати поставлені задачі
Кидаю курити• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Ні, це неповага до себе щоб клієнти мною керували! Стаслю на місце і до побачення:)
В мене перевіряючих немає.
в мене 43 дні відпустки на рік + 17 на дітей, лікарняний якщо потрібно. Так зарплата не велика, але для мого міст більш менш як для жінки
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляAlex_Kri
Да, напевно, мені пощастило.
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Есть работы с ЗП по 2-3-4-5+ тыс $
Это не рабство?
ой ой, це де так оплачується наймана праця?
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
Это вас в маникюрном бизнесе аль в дропшиппинге языкам обучили?
How many languages do you know? I guess only native one.
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляВикупана
Це правда
Я так зморилася вести бізнес в Україні
Нерви
Оренда космічна треба вміти домовлятися вєчно прогинатися під цих «бандюків» пальці вєєром
Світло дороге
Зарплати податки
Постійна конкуренція реклама
Так хочеться кинути і йти працювати в сільраді з 9 до 17
Перекладати бумажки
Мати відпустку нормально і т д
А чому не закриваєте справу, якщо так погано?
Біток чи ефір?• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
В мене перевіряючих немає.
В мене своя справа) з найманими... не знаю хто з нас вільніший). Іх щось не влаштувало, розвернулись і пішли, а я несу відповідальність як керівник, втачаю свій імідж. Якби такий дохід мала на найманій, ходила б туда). Хоча да, є привілея, сама будую свій робочий графік.
Я погнала• 04 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
А в собственном бизнесе вами никто не руководит периодически?
Те же клиенты, проверяющие службы....
Кокой бред и тупость Вы хоть осведомитесь кто такой руководитель, что означает-руководить.
Как можно быть таким примитивом
Біток чи ефір?• 04 мая 2023
Ответ дляparele
В жизни практически во всех сферах действует принцип Парето, так и здесь: только 20% населения могут быть предпринимателями. Остальные будут работать на них.
Я тоже наемный сотрудник. И у меня не болит голова круглосуточно о бизнесе, я о нем могу себе позволить думать только с 9 до 18, с перерывом на обед, отпуском и больничными.
да, 100%. а я - 24/7, зато бізнес.
sur_sur• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Чим займаєтеся? Який середньомісячний прибуток маєте за останній рік ?

Я погнала• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
В мене перевіряючих немає.
sur_sur• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Нотаріус?)
Огірок та Помідорчик• 04 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
ни дня не работала на дядю.у нас вся семья так.сами себе хазяева
Вместо дяди заказчик/покупатель/клиент
Смешно
sur_sur• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Діти можуть не захотіти продовжувати будь-яку справу. Чи все одно їх у рабство?)
Снегопадка• 04 мая 2023
Стремиться к работе на себя нужно это и выгоднее и легче распорядиться собственным временем. Другое дело что есть люди которые не способны работать без надсмотрщика и санкций, нет саморегуляции. Таким работа на себя противопоказана.
Синди Кроуфорд• 04 мая 2023
Ответ дляЯ погнала
Как можно быть таким примитивом
А как можно быть такими невоспитанными и бестактичными?
И ставить себя выше людей?
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Можуть не захотіти, але ЧОМУСЬ всі діти хочуть, якщо інтелект присутній.
Корсет_на_шурупах• 04 мая 2023
Цікаво, а як може відкрити ’власну справу’ людина, яка хоче бути космонавтом НАСА? Стюардеса? Капітан Боїнга? Інженер в метрополітені? Балерина? Їм собі на власні лайнери купувати чи театри? Давайте ще на Залужного ФОП відкриємо, а то він, бідолаха, такий безініціативний, такий переляканий, не знає, що може нігтики ’не на дядю’ пиляти. І, до речі, деякі погані поліцейські теж прагнуть до ’незалежної діяльності’, тільки автору це б дуже не пондравилось, якби з ними довелося зіткнутися.
Детские_Будут?• 04 мая 2023
Если работаешь в норм компании, проблем меньше). Вчера решила, что хочу сегодня отдохнуть - без проблем взяла день отпуска. На май 2 путешествия планирую. Суммарно дней на 11. Согласовала ещё отпуск, опустили. Да, работа с 8 до 17. Но у меня в основном удаленка и если мало работы, занимаюсь полдня дома своими делами. И самое главное - я отработала и дальше про работу не думаю. Все выходные, праздники - мое личное время. При собственном бизнесе это маловероятно. Постоянно переживаешь и голова забита. Поэтому никогда не хотела собственный бизнес. Пассивный доход - да, другое дело. А, сейчас ещё в другую страну выехала пожить на полгода-год. Компания даже помогла с переездом. Собственный бизнес я бы вряд ли так просто перевезла из Украины. По зп - около 40 т грн. Не супер много, но у меня муж а айти, поэтому ок.
Нічна ненажера• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Незалежна професійна діяльність.
В мене також)))
Це дійсно круто
Нічна ненажера• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Діяльність у сфері права.
69.10.
Колега