Сметчица• 04 мая 2023

наші чоловіки закордоном і ті,хто не виїхав

Моя знайома виїхала з Києва з чоловіком(він молодий,здоровий хлопець,призивного віку). Вона постійно ниє як їм там погано,не вистачає грошей на оренду квартири і т.д., а потім при розмові вона якость сказала,що ті чоловіки що виїхали з України і ті хто залишився і не воює , абсолютно нічим не відрізняється один від одного. Яка ваша думка ?
Жена аллигатора• 04 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
Примусово так-це дикість і цим наші не кращі кацапів. Але якщо всі почнуть тікати з країни,що тоді буде з територіями?
А територія варта життя і здоров´я людей? Для мене, наприклад, найвищу цінність має людське життя, і боронити треба, в першу чергу, людей, а не території. Людина може жити практично будь-де і там буде вирувати життя, а пуста територія - то мертва пустеля.

ТайТаке• 04 мая 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Где я хамила? Написала как есть. Манкурты уже не знают что написать, абы правду не признать...
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Відкушу все що стирчить• 04 мая 2023
Не дуже мені зрозумілі ці чоловіки які виїхали, але писати що всі хто в Україні лишились донатять, смішно) добре, якщо ходять на роботу і платять податки… з мінімалки)
Я вам більше скажу, знаю одних моїх знайомих, які по документи в ЗСУ а по факту дома. Так от краще б вони виїхали… а то потім ще бити себе в груди будуть що вони воювали і отримувати виплати від держави
Jhenya_Sh• 04 мая 2023
Ответ дляБезспроса
А ничего что они работают и налоги и денежные средства остаются в Украине.
А те могут намного больше отправлять донатами. Женщины же тоже выехали, а тут они работали и денежные средства в Украине оставались.
При этом я женщин воевать не отправляю, но жить, работать и оставлять деньги в Украине они могут так же, как и мужчины ))
КараПузовна• 04 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Могут, но не делают.
Відкушу все що стирчить• 04 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
А якщо в когось тепер нема де жити? Ви така розумна, капєц
КараПузовна• 04 мая 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В центральной части страны, полно жилья в селах, бесплатно, но надо работать, но нашим проще что бы их кружили и деньги давали, а еще шанс поймать иностранца.
sur_sur• 04 мая 2023
Ответ дляСметчица
Звісно війна це загальна проблема всієї країни і всіх людей. І не всі ті хто залишився допомогають ЗСУ, деякі і досі живуть як жили до війни. Але тема саме про те, чи відрізняються чоловіки
Так, чоловіки відрізняються, і ті, що виїхали та допомагають - кращі за тих, що просто втікли.
Є багато чоловіків, з яких на фронті не буде ніякої користі, ну, хіба що переслідувати мету, щоб їх відразу вбили. На жаль.

ТайТаке• 04 мая 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Гудзик продолжает нести чушь
Кумедний ґудзик• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Гудзик продолжает нести чушь
Вы даже слово без ошибок написать не можете, понятное дело, что значений слов не понимаете)
sur_sur• 04 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
і є ще такі,що відправляють...це просто жесть!
Якось не дуже в це вірю) якісь поодинокі випадки надсилання можливо і є, але зазвичай хейтять навіть тих, хто дійсно цього потребує.
Jhenya_Sh• 04 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
А что с ними? Земля неодушевленная, ей миллионы лет и ей все равно на людские какие-то страсти
ТайТаке• 04 мая 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ой, гудзик, вы так не нервничайте, просто наблюдайте и ждите отмены запрета на выезд .
Кумедний ґудзик• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
А зачем?
На пів ставки• 04 мая 2023
Никого не осуждаю, каждый делает свой жизненный выбор.
И не хорошо и не плохо, просто выбор другого человека.
Обнимашкина• 04 мая 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Каждый может поступать как считает нужным. Мы кричим, что являемся свободной страной. Значит никто не может осуждать выбор другого.
А в чем свобода? Если ты закрыт? И должен сидеть под ракетами. Даже если ты не хочешь??
Відкушу все що стирчить• 04 мая 2023
Ответ дляКараПузовна
Хто дає гроші?! От ви вже надоїли з тими виплатами.
Візьмемо Польщу, бо туди виїхало найбільше наших. Одноразова виплата 100зл ( 850грн), 500 на одну дитину щомісяця (4250 грн)
А тепер затрати, квартира на периферії приблизно від 2000зл + чинж + комунальні ітого щомісяця десь 2800 (23800 грн) і то це кавалєрка, комуналка по нашому 23 квадрати десь , харчування не менше 1000 зл ( 8500грн) це якщо дуже скромно харчуватись і дітей не більше чим 1. До лікаря по страховці черги нереальні, без через один візит 100-150 злотих, проїзд від 3 злотих, в залежності від відстані.
А тепер розкажіть, що зароблять люди які по вашому мають поїхати в село. 3500?? І далі що? Тримати хазяйство? Ок. За які гроші його купити? Ви бачили ціни на циплят, качок, поросят то взагалі. Але, це ще треба купити корм на всіх якій якби не безкоштовно!
За кордоном все ж зарплата більша і є можливість щось відкласти , щоб повернувшись мати за що відбудовуватись! З чого люди мають їхати в глухі села в позбавляти себе можливості на нормальне життя а дітей на освіту?
Ляпаєте аби ляпати…
Даха-сваха• 04 мая 2023
Мы из оккупированного города, весь круг общения размело по миру. Есть и через рашку выехавшие в Европу мужчины. Негатива к ним нет, потому что там как на подбор проблемы с лишним весом, здоровьем, никто не служил, тяжелее мышки в руках ничего не держали, один с серьёзной онкологией, это ни разу не вояки. Остальные знакомые, кто не погиб и не в плену, все в Украине, делают что могут, и от военкомата не бегают. Их уважаю всё же больше выехавших, но и тех не осуждаю. Но всё может измениться, мою подругу теперь аж передёргивает при упоминании о выехавших знакомых, потому что её мужа мобилизовали.

Jhenya_Sh• 04 мая 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
За потерявших все речь не идет
Kidstaff Bot• 04 мая 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ТайТаке• 04 мая 2023
Удалено администрацией...
Безспроса• 04 мая 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ляпаєте аби ляпати…
Удалено администрацией...
OlgaK.• 04 мая 2023
Ответ дляБезспроса
Удалено администрацией...
Я не бідую) дякую за турботу. Працюю, заробляю і злістю не стікаю
Відповідь на пряме питання дасте?
Leeloo_aloha• 04 мая 2023
Ответ дляMila228
Мій чоловік не воює, але працює, платить податки, споживає продукти українського виробництва, волонтерить, донатить і не ниє, що ’всьо плохо’. А ті хто закордоном часто ниють притворно, щоб не заздрили ті, хто не виїхав.
Може він ще й на українській машині їздить чи носить український одяг, техніка та телефон теж українські? Продукти- єдине, що в Україні високої якості в сезон, завдяки клімату й землі. Було б дивно, якби він їв німецькі огірки.
А донатити і при цьому отримувати чи платити частину зарплати в конверті (ухиляючись від військового збору) дуже по-українськи.
Stefaniya K.• 04 мая 2023
Ответ дляЖена аллигатора
так отдайте дом свой оркам.квартиру .все отдайте.
автор Інно4каа • 04 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
а мені не все одно на нашу країну і наших військових
Stefaniya K.• 04 мая 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ляпаєте аби ляпати…
люди в селе не хуже живут как городские
автор Інно4каа • 04 мая 2023
Ответ дляЖена аллигатора
давайте віддамо всю територію України, частину рашці,білорусі,Польщі,Молдові...ваш дім в яку сторону відійде?
Stefaniya K.• 04 мая 2023
Ответ дляКараПузовна
в селе моя родня живут поярче чем в городе.имеют все.работают и им нравится.в город не уезжают.обеспечивают эко продуктами 2 семьи полностью.было бы желание.а ленивым все плохо и везде