Володарка мрій• 04 мая 2023

Куди діваєте непотрібний одяг? І чи легко розлучаєтесь?

Я легко розлучаюсь, але не знайшла куди віддати.. баків в моєму районі немає. Один раз возила біженцям(дівчинка написала про збір), то як привезла мені заявили, що одягу достатньо і не треба. Виставляла на олх, то було таке, що і посилку не забирали, бо мовляв багато доставка вийшла.
Зараз виставляю ящик біля смітника. Розбирають. Подальшу долю не знаю.
Пуки-куки• 04 мая 2023
Выбрасываю. Расставаться с переставшей подходить одеждой мне нелегко

Кили и Манджаро• 04 мая 2023
Підписалася в групу в ФБ, типу ’віддаю даром’, там роздаю, щось собі брала
Усміхайлик• 04 мая 2023
Отдаю по обьявлению или оптом беженцам
То что сильно нравится оставляю себе
ХвостПистолетом• 04 мая 2023
в пакет и к мусорке. обычно забирают минут за 10
Винник• 04 мая 2023
Тут багато чого віддавала. І не лише одяг. Що з дефектами трохи, то вішаю на сміттєвий бак - завжди забирають швидко. Переселенцям віднесла з десяток здорових пакетів, коли оголосили збір. На плетіння сіток військовим носила одяг зелений та чорний на початку війни
Усміхайлик• 04 мая 2023
Иногда отношу к чужой мусорке. Возле нашей бомжи 100% разбросают во все стороны
автор Володарка мрій • 04 мая 2023
Ответ дляУсміхайлик
Отдаю по обьявлению или оптом беженцам
То что сильно нравится оставляю себе
А де знаходите біженців? Я от не проти віддати по оголошенню, але більшість по оголошенню віддач були проблемними(((

90x60x90• 04 мая 2023
у нас в місті є контейнери ’поділись зайвим’ я туди весь цілий одяг, взуття, сумки, іграшки відношу, зношене все в смітник, курточки в ідеальному стані можу продати.
ювента11• 04 мая 2023
Найшвидший варіант- в пакет і записка з розміром до сміттєвого бака. Я рідко викидаю, т.я. багато речей доношую на городі.

Що було більш-менш, але не потрібне і по сезону, віддавали в пункт переселенцям в перші місяці війни
olgabaluta• 04 мая 2023
Раздаю в соц сетях, и на Советчице уже несколько посылок отправила). Доставку часто оплачиваю сама. Лучше отдавать чужим людям, чем подругам. Мой опыт ).
Девальвация• 04 мая 2023
Как правило, то, что непотрiбно вам, ненужно никому
Блакитна устриця• 04 мая 2023
Отдаю здесь, фейсбуке, на олх.
Мне выкидывать жалко, ладно ещё свою, но я чаще детские отдаю.
И сама также беру
бЭйбА• 04 мая 2023
Якщо в когось є непотрібний одяг 52 розмір чоловічий прийму в подарунок
Блакитна устриця• 04 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Ну почему. Я отдаю детские вещи, их ещё пару детей может поносить)
автор Володарка мрій • 04 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Тоді б не існувало секондів, якби чужі речі не були нікому потрібні.
Усміхайлик• 04 мая 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Тут девочка на кс занималась этим
LIANA171185• 04 мая 2023
У меня свекровь в поселке и бабушка в своем доме:огород все стерпит) Да и у меня нет ничего этакого из одежды,чтобы нельзя было потом одеть для огорода. Футболки,шорты,майки,штаны,носки,куртки,обувь-отвозила туда или туда.А после того,как вещи там уже теряют какой-либо приличный вид-в костер)
Последний год отдала пакетов 6-7(из них 4-детское) переселенцам,живут в поселке,недалеко от свекрови.
Чижик Пижик• 04 мая 2023
Предложите кому он надо будет.Я с радостью возьму на 48 -50 куртку или жакет ,не имею на весну ничего с верхнего
Хочу барабульки• 04 мая 2023
Ответ дляДевальвация
Ошибаетесь. У меня раньше часто бывали импульсивные покупки отличных вещей, которые просто не вписались в гардероб или стиль жизни. Подруги и племянница забирали аж гай шумел, и на здоровье.