Алекса831• 04 мая 2023

Карієс в дитини

Добрий вечір
В сину 4,10 років були у лікаря сказала карієс треба пломбувати під наркозом але я дуже боюсь
Скажіть хто з таким зтикався? Чи пломбувати чи чекали поки випадуть зубки різні лікарі різне говорять
автор Алекса831 • 04 мая 2023
Ответ дляyasia__sv
Пломбували під наркозом кілька років тому, бо 8 аж зубчиків було на початковій стадії карієсу - все пройшло супер - зараз ретельно чистимо і ходимо раз в півроку на чистки. Сучаснмй наркоз хороший - через 15 хв після пробудження бігав і пішли в кафешку їсти. Нещодавно собі видаляла 8мки під наркозом - відчуття було як ніби добре виспалася.
Не лікувати зуби не варіант, карієс в діток швидко розвивається - бачила дітей на майданчику в яких в 5 років одні чорні пеньки стирчать, то жесть
А де ви робили зубки?

yasia__sv• 04 мая 2023
Ответ дляАлекса831
А де ви робили зубки?
Київ, клініка Дубнової. Дорого, але того варте
В Житомирі сказали лікувати лише 2 де був очевидний, в Києві зробили на місці знімки і на них видно було карієс на інших і нам показали де саме... Бляха, як в Житомирі не побачили - я не знаю, там вже були білі плями. Так би прийшлося ходити безкінечно, а по факту зробили все за один раз і поки нічого не турбує. Але в малого більше щіток ніж в нас - електро, звичайна, монопучкова, флоси. До 7 років сказали зуби чистять лише батьки, бо дитина не вичищає нормально. Зараз ходимо у Львові у Перфект Дент знайдіть в інстаграмі lesia_sher там багато пізнавальних сторіс
Solnet• 04 мая 2023
Ответ дляPavelolka
У меня другое мнение на этот счет. Во-первых, в госклинике врач немного заработает. В частную не берут, кабинет свой открыть - не? У меня уже сомнения в квалификации. Далее. Оборудование в частной и сравнить нельзя с государственной. Тоже относится и к материалам, и анестезии, и к методике. Малому когда меняли пломбы с гос, чрач удаснулась. Вторичный кариес то такое, но когда их снимали, шел запах паленой резины. Ну и в частной мы не ждем никогда и отношение всего персонала приветливое, а не лица - че приперлась и пошла по помытому и в кабинете один, а не пять кресел и в каждом кто-то орет.
Не знаю, може нам пощастило. Жодного разу не чекали більш ніж 5 хвилин. Призначали на 13:00 максимум о 13:05 починають. Обладнання сучасне, окремий кабінет.
Моя дитина не ходила б 15 років до поганого лікаря, де боляче, треба чекати по 3 години і ще хамство терпіти
IshIrina• 04 мая 2023
Ответ дляyasia__sv
Ми також до Клініки Дубнової на Антоновича водимо дитину, там чудові лікарі
tata-29ef• 04 мая 2023
Ответ дляАлекса831
Під наркозом бо не один зуб
Ми всі лікували з 4 до 5.
Ходили дуже багато разів. Без наркозу.
tata-29ef• 04 мая 2023
Ответ дляPavelolka
Та ладно. Удалять нерв в молочном зубе без анестезии....я стояла и плакала рядом с ребенком. Глупая была. Мне ж врач сказал нельзя. В клинике запрещено. Это был последний зуб. Ушли в частную и ни разу не пожалели. Недорого - не мой вариант. Предпочитаю качественно.
Коли таке було?
Мені п приватній 20 років тому нерви без наркозу витягували, а щ мами всю її зп. Я потім дуже здивувалась, що подружці в державній поліклініці з уколом робили те ж саме безкоштовно.