Добрий вечір
В сину 4,10 років були у лікаря сказала карієс треба пломбувати під наркозом але я дуже боюсь
Скажіть хто з таким зтикався? Чи пломбувати чи чекали поки випадуть зубки різні лікарі різне говорять
prosto_aisha• 04 мая 2023
Клініка з мультиками, в такому віці можна вже домовитися. Якщо здоровий і не потребує лікування уві сні по показам.
lekon-lekon• 04 мая 2023
Доньці в 3,8 почали пломбувати без наркозів. Карієс дуже швидко розвивається, не гайте час, пошукайте іншого лікаря. Головне налаштувати дитину, що все буде ок.
Ответ дляPavelolka
С чего такая любовь к госклиникам? Как вспомню, так вхдрогну. Лечение без анестезии, тк не положено. Бедный мой ребенок. Ругаю себя, что не ушла сразу.
В приватних часто нав´язують наркоз, звісно, якщо ще один лікар скаже, що карієс глибокий і наркоз необхідний, то прийдеться робити
Ответ дляmamadoma
Вы во многих частных были с подобной проблемой? Клиника, в которую моя семья ходит, не навязывает. У них врачи детские переодеваются в сказочные костюмы и развлекают детей. Плюс мультики, шмультики.
Ответ дляmamadoma
Один лікар сказала що повністю прибрати солодке чистити зубки 2 рази і випадуть вони швидше , інший сказала тільки пломбувати
Ответ дляPavelolka
В двох приватних була і різне говорили
Одна чекати випадуть інша пломбувати
Ответ дляPavelolka
Та ладно. Мій син лікувався в державній з 5 років. Зараз 20. У того ж самого лікаря. Донька теж у нього. Все чудово. Якісно, недорого і не боляче
Юся шопоголик• 04 мая 2023
Дворічному лікували два зуба, без наркозу
Сидів спокійно під мультики, по зубчику за один раз, знайдіть стоматолога який має підхід до дитини
Ответ дляSolnet
Та ладно. Удалять нерв в молочном зубе без анестезии....я стояла и плакала рядом с ребенком. Глупая была. Мне ж врач сказал нельзя. В клинике запрещено. Это был последний зуб. Ушли в частную и ни разу не пожалели. Недорого - не мой вариант. Предпочитаю качественно.
Ответ дляPavelolka
Мені в приватній сказали: спочатку знайомство із лікаре, адаптація. Прийом 500 грн. Думаю: йдіть нафіг.
Підемо до свого Антона, там адаптується за 10 хвилин і вийде задоволена із вилікуваним зубом
Ответ дляSolnet
У меня другое мнение на этот счет. Во-первых, в госклинике врач немного заработает. В частную не берут, кабинет свой открыть - не? У меня уже сомнения в квалификации. Далее. Оборудование в частной и сравнить нельзя с государственной. Тоже относится и к материалам, и анестезии, и к методике. Малому когда меняли пломбы с гос, чрач удаснулась. Вторичный кариес то такое, но когда их снимали, шел запах паленой резины. Ну и в частной мы не ждем никогда и отношение всего персонала приветливое, а не лица - че приперлась и пошла по помытому и в кабинете один, а не пять кресел и в каждом кто-то орет.
Пломбували під наркозом кілька років тому, бо 8 аж зубчиків було на початковій стадії карієсу - все пройшло супер - зараз ретельно чистимо і ходимо раз в півроку на чистки. Сучаснмй наркоз хороший - через 15 хв після пробудження бігав і пішли в кафешку їсти. Нещодавно собі видаляла 8мки під наркозом - відчуття було як ніби добре виспалася.
Не лікувати зуби не варіант, карієс в діток швидко розвивається - бачила дітей на майданчику в яких в 5 років одні чорні пеньки стирчать, то жесть