Ду да ду да ду• 04 мая 2023

Вперше діти їдуть до табору, що з собою взяти?!)))

Розумію що питання можливо примітивне. Але щоб і не багато речей і все необхідне. Можливо я про щось не згадаю)). Син і дочка вперше їдуть. Хочу зрозуміти можливо щось треба докупити. Відпочинок в Україні ( біля річки).
Курочка• 04 мая 2023
Конституцію України

Коренная киевлянка• 04 мая 2023
Солнцезащитный крем, панамка, резиновые тапки, много трусов и носков, шорты, футболки, спортивный костюм, жилетка с капюшоном в идеале, кроссовки. Что-то из одежды для дискотек. Зарядное к телефону.
mamadoma• 04 мая 2023
Средство от комаров и после укусов
mamadoma• 04 мая 2023
Кроссовки обязательно
автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Ответ дляmamadoma
Средство от комаров и после укусов
Дякую, про таке не подумала)))
ЗдесяЯ• 04 мая 2023
Поварешку, миску, ложку,
И небьющийся стакан.
Три тарелки, три авоськи,
И с едой чемодан.
Шоколадные конфеты,
Три авоськи колбасы
Отчего-то пять таблеток
И в полосочку трусы
mamadoma• 04 мая 2023
Деньги спрятать в несколько мест, очень много краж

автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Ответ дляmamadoma
А зачем в лагере деньги? Там вроде тратить не где...
mamadoma• 04 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
За территорией обычно ларьки или магазинчики есть всегда
Коренная киевлянка• 04 мая 2023
Денег можно вообще дать минимум. Детей сейчас никуда не выпускают особо, вредности запрещены. Родительских дней тоже нет, можно только НП прислать что-то нужное.
Прокачую сідниці• 04 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Экскурсии, поездки будут? Иногда из водят за территорию лагеря
автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Мені сказали що можна приїхати, так нова пошта поруч є .
Гірчинка• 04 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
На территории обычно есть магазинчик с разными вредностями + поездки экскурсии
автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Незнаю. Вчитель про них не казала.
Повітруля• 04 мая 2023
павербанк, наушники, маникюрные ножницы, расческу, универсальный нож-открывалку
Томатико• 04 мая 2023
На сайті табору зазвичай є список.
Гірчинка• 04 мая 2023
Засоби особистої гігієни (зубна щітка, паста; мило,шампунь,гребінець), два рушники,натільна білизна;піжама; одяг і взуття відповідно сезону; спортивний костюм; головний убір від сонця; купальний кастюм; пляжне та спортивне взуття; шкарпетки пс збираючи дітей в табір всі речі дитини помістити в одну велику сумку; бажано: сонцезахісні окуляри; святковий костюм або сукня; засоби від комарів; сонцезахисний крем ; небажано: ювелірні вироби; мобільні телефони пс адміністрація табору не несе відповідальність за збереження цінних речей
Йцфыяч• 04 мая 2023
Туалетний папір. Ага. Син був колись в таборі де не було паперу
автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Я так розумію треба 20пар носків і трусів, так в моєму дитинстві клали мами хлопцям щоб не прали))

Карапулька• 04 мая 2023
маникюрные ножницы
чтобы дети в маугли не превратились
автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Ответ дляКарапулька
маникюрные ножницы
чтобы дети в маугли не превратились
За три недели?! 😆. Перед отъездом обрежем. Сын умеет только на руках обрезать и то кусачками.
Карапулька• 04 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
я ребенка отправляла в лагерь в Одессу и каждые 2 недели приезжала обрезать ногти, там было что обрезать
автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Ответ дляКарапулька
Ну в планах навещать когда можно, тогда и обрезать.
Я для того детей и отправляю (дочь особенно) чтобы самостоятельнее стали ... Посмотрим как оно, голову самой мыть и мыться, сушить, расчёсывать, делать хвост, ногти И тп. Ну и сыну он правда самостоятельный, единственное это ногти на ногах никак((
Якось так і живу• 04 мая 2023
Обязательно написать список взятых вещей. По окончанию лагеря собирать вещи домой по списку. А то за отдых забывают что брал)
peti• 04 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Можуть повезти на якусь екскурсію, можуть відпускати в магазин. Мій купував водичку, якісь смаколики, сувеніри.
автор Ду да ду да ду • 04 мая 2023
Ответ дляpeti
Надіюсь що ні. Дочку дуже захитує ((( і вчитель про таке не казала.
Хачапууури• 04 мая 2023
Скільки дітям років? І коли їдуть? Влітку?
Хачапууури• 04 мая 2023
1. Засоби гігієни,одноразова пилка для нігтів, міні аптечка з інструкцією, мокрі серветки та мокрий туалетний папір.
2. Білизна, шкарпетки в розрахунку на к-
ть днів. Пакети для сміття.
3. Одяг практичний, враховуючи погоду. Кепка, дощовик.
4. Каремат міні, засіб від комарів, кружка.
5. Печиво, батончики тощо.
6.Зарядні пристрої, павербанк.
7.Блокнот, ручка, книга
8. Гроші
автор Ду да ду да ду • 05 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Великі, 11 дочка 13син..26.05-14.06