Не против• 05 мая 2023
Вже мільйон років дивлюсь це відео. Які ж красунчики співають.
Просто хочу поділитись однією зі своїх улюблених пісень. Кліп не дивлюсь ніколи, лише саме це відео. Красені з сильною піснею. Слухати лише на максимумі звуку)
Не против
• 05 мая 2023
Ответ дляnavariya
....мільйон років....
Клас) В вас реінкарнація...
Поділіться з користувачами форума - як це пройшло....
Клас) В вас реінкарнація...
А що менше пройшло? Та наче так приблизно, ну може трохи менше..
Кавуся• 05 мая 2023
Ответ дляНе против
Это они недавно спелись? Чё они старые такие? Один Робби бубочка красавчик))