Керівник студії «Мамахохотала», двічі чемпіон Києва в шкільному КВК - це як раз те, що потрібно Україні для вступу в НАТО.
Чашечка кофе• 05 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Дивно,що Вас я більше цікавлю чим вступ України в НАТО.
Ви здивовані, що у людей є абсолютно різні точки зору?
klaraneill• 05 мая 2023
а что не так с КВН? оттуда многие лидеры и бизнесмены вышли. или очередной разгон про комиков у власти?
Чашечка кофе• 05 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Я побачила адекватного - спец по ковіду,і по космонавтиці,ну і по НАТО звичайно.
Багатостаночник талановитий.
І швець, і жнець і на дудці грець
Багатостаночник талановитий.
І швець, і жнець і на дудці грець
Думаю, що значно кращий, ніж ваша експертність...
karpenko73• 05 мая 2023
потому что кроме КВН щика и комика кем он был?
Какой послужной список?
Когда мы уже перестанем делить, кто за Зе, кто за По, а начнем назначать профессионалов?
Кажется Надя была права, пора взрывать это кодло...
Какой послужной список?
Ответ длячаревна
На фронте садовники, менеджеры, юристы, охранники, стоматологи и т д, они герои для нас.
Почему бывший квнщик у вас вызывает такую реакцию?
Потрібен політичний досвід,війна триває і НАТО дуже потрібне Україні.
На фронт КВНщик чомусь не пішов, складається враження,що ермак блокує все ,що є важливим для країни.Від послів набраних на вулиці до представників України в НАТО
Ответ длязавитушка
А шо ви хочете, ми це навибирали, ось навіть в темі людям подобається, люди не проти.
Бажаю цим людям, щоб вони і до лікарів таких ходили, які в університеті в квн грали. Ну а шо, квн це ж класно і весело. Нашо нам професіонали, давайте гумористів.
Це найбільше мене дивує.
Не за професіоналів,не за Україну
За КВНщиків.Може не насміялись ще?
Зеркаль доречнішою була б.
Не за професіоналів,не за Україну
За КВНщиків.Може не насміялись ще?
Зеркаль доречнішою була б.
Ще ,дії Романа Грищука за всіма ознаками підпадають під кримінальну відповідальність.
’Проаналізувати медійний бізнес Грищука мене спонукало те, що Роман намагався уникати детелей, розповідаючи про свою зарплату і свої доходи. Отже, зашквар Романа:
ТОВ ’Мамахохотала’ (код ЄДРПОУ 40279111) продала ТРК ’Україна’ аудіовізуальний твір під робочою назвою ’Мамахохотала шоу. Сезон 7’ за 10 мільйонів гривень. Формально в той час Роман вже не був засновником цього підприємства, тому що він завбачливо переписав свою компанію на іноземця, на якого оформлено ще 15 фірм!
Всі ці кошти були переведені в готівку через конвертаційні підприємства без сплати будь-яких податків! Ось ці ’конверти’: ТОВ ’ДЗЕН’, ТОВ ’АСТОРРЕ’, ТОВ ’МІРКОРП’, ТОВ ’ЮТІМ’, які зараз внесені в податкову базу, як суб´єкти фіктивного підприємництва, і зареєстровані на підставних осіб, за якими вже порушено кримінальні виробництва’
’На даний податковий борг компанії ТОВ’ Мамахохотала’, яка вже кілька разів змінювала назву, становить понад 700 тисяч гривень.
Дійсно, най най найкращі
Ответ дляРеверанс
Это результат, выбора ранее.
Соната любви• 05 мая 2023
Ответ длячаревна
а почему этот квнщик не пошел на фронт защищать страну?
в окопе, с оружие в руках, пусть бы продемонстрировал свои таланты.