Сумчатая кошка• 05 мая 2023
Це діабет?
Я у відчаї 😖
Сумчатая кошка
• 05 мая 2023
Ответ дляsky-labs
То же самое :)
Растительный белок, орехи.
Хорошо плотно кушайте, чтобы не срываться на перекусы
Растительный белок, орехи.
Ага, зрозуміло. Дякую
Сумчатая кошка
• 05 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Кстати, жирная рыба, например скумбрия вам будет очень кстати чтобы поднять ЛПВП, т.ч. ее можно часто и не один раз в день.
Чудово. Тому що я її обожнюю 😉
Зліпок ступні• 05 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ох, що ж мені їсти?(( Сподівалась зранку хоча б якусь сирну запіканку робити 😞 Думаю зараз як мені зробити різноманітне меню з дозволених продуктів, щоб не зриватись. Це ж не на коротку дистанцію харчування
Погугліть ’інсуліновий індекс продуктів’. Є їжа, на яку виділяється багато інсуліну. Вам зараз таку їсти не треба.
ПП-шница• 06 мая 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Це не просто відсутність дисціпліни,це складні процеси в організмі,і у людини дике бажання з’їсти солодке.Я раніше,коли важила 42 кг думала,що товсті-то просто ненажери,тепер я постійно борюся з собою і розумію тих,хто не може встояти перед нездоровою їжею
Я важу 53кг. І кожного дня борюся із собою. Могла б важити 100кг, якщо б не боролася. У мене все життя дике бажання їсти солодке і пити вінішко)) але я ж не тварина, щоб слідувати інстинктам)) І я ніколи не зрозумію тих, хто між здоров´ям і їжею обирає їжу.
ПП-шница• 06 мая 2023
Ответ дляПарова машина
Це жах. У мене апетиту не має майже ,але чай то святе , спочатку багато років пила зелений ,а потім перейшла на чорний та й поміцніше ,5-6 пів літрових чашок п´ю на день , можу і без нічого. Треба прибирати цю погану звичку .
Жах!
ПП-шница• 06 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Сама в шоці 😞 А можуть ще певні ліки впливати на рівень інсуліну? Мені призначили на ніч пити Органію. Я ще (Рудольф) не врахувала те, що зранку на аналізи і випила пігулку вчора 🤦♀️
Не шукайте собі пігулки...і причини. На інсулін впливає ваше харчування. І ви реально за крок від діабету.
Сумчатая кошка
• 06 мая 2023
Ответ дляПП-шница
Ну, ви молодець. Що я можу сказати. Дякую, що нагадали мені яка я туфта в порівнянні з вами 🤦♀️ Може я «тварина, щоб слідувати інстинктам», але принаймні не самостверджуюсь за рахунок інших.
Сумчатая кошка
• 06 мая 2023
Ответ дляПП-шница
Від вас особисто мені порад непотрібно. До того ж я чекаю на прийом у ендокринолога. Дякую дівчатам, які прийшли в цю тему не вигуляти біле пальто, а дати адекватні поради.
ПП-шница• 06 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Взагалі без вуглеводів? Про швидкі зрозуміло - забути. Але не дуже зрозуміло як поєднувати спорт та відсутність вуглеводів.
Ні. Не взагалі. Єдине джерело нормальних вуглеводів - це крупи. Бажано безглютенові. Кіноа ще. Бобові. Зелена гречка. Ніякого, абсолютно ніякого борошна і хліба. Ніякої молочки. Багато горіхів, олії НЕРАФІНОВАНОЇ, м´ясо, риба, яйця, морепродукти, дуже багато клітковини. Все це три рази на день. Без перекусів. Все.
ПП-шница• 06 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Це на все життя. Швидше це усвідомте. Я користуючись рецептами з ютуба. Пишу ’безглютеновий хліб’, наприклад. Печу сама. Хумус сама роблю. У мене немає проблем з інсуліном і т.д, бо я дуже багато років прагну бути гарніше і здоровій своїх одноліток. Насправді, дуже багато їжі нормальної..але ж люди зараз живуть у пандемії зайвої ваги.
ПП-шница• 06 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Зрозуміла. А не підскажете на рахунок сніданків? З обідом, вечерею мені зрозуміло - білок + овочі. А на сніданок чого б такого можна було б придумати?
На обід теж можна трохи крупи або бобових. Заберіть всі соуси, ковбаси і т.д. Пийте теплу воду з лимоном за 30хв до їжі. Не запитайте їжу! Тільки через годину після їжі можна пити.
ПП-шница• 06 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ого
...я тут не про біле пальто...а про те, що зі здоровою їжею життя зовсім інше. І те, як Ви реагуєте, ще раз підтверджує, що ви не впевнені в собі...і я наступила на хворий мозоль.
Про тварину то була не образа...і не порівняння. А лише констатація факту: лише тварини не можуть контролювати свій апетит. Людина все може, якщо захоче.
Вже написала вам поради, бо пізно побачила, що вони вам не треба...не читайте, якщо не треба. Можливо, менш заморочені люди почитають.
Сумчатая кошка
• 07 мая 2023
Ответ дляПП-шница
Ого
Давайте не будемо придурюватись. Ви перша почали з пасивної агресії. Одна така на всю тему, відмічу! Ви не пережили того, що пережила я. Не знаєте за яких страшних потрясінь забила на себе і на своє харчування. Можливо б також була б менш замороченою людиною.
Ви наступили не на хворий мозоль. Не тіште себе ілюзіями. І, будь ласка, перестаньте мені писати. Порад від токсів мені тільки не вистачало.
Можливо ви із тих колишніх товстунів, які стали такими токсичними після того, як схудли. Певно то ваш хворий мозоль.
ПП-шница• 07 мая 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Товстуном я була 2 рази)) на останніх місяцях вагітностей. Аж 70кг. Токси це хто? Ті, хто не дозволяють собі їсти харчове сміття?
Иванка Бур• 10 мая 2023
Ответ дляПарова машина
Шо погано в чаї? Головне без цукру і солодощів. Просто чай.