Дівчата таке питання 20 тиждень вагітності вчора два рази були відчутні перші рухи малюка, а сьогодні ще нічого не відчула.. це нормально? В кого як було з цими першими рухами і відчуттями?? ...
Ответ дляСовість
Нормально. Первые шевеления на 20ой неделе тоже почувствовала, но первое время они были нерегулярные
Дякую за відповідь ❤️ Я то впринципі десь і читала що можуть бути нерегулярні, що можливо дитинка повернулась якось так що не відчуваються рухи, але цікаво як у кого було ...
Hanna-Hanna• 05 мая 2023
Вони можуть бути і доволі регулярними, просто ви відчуваєте не всі. Дитина маленька, місця достатньо, рухи ще легенькі, тому їх можна пропустити. Це вже потім штурляння будуть все більш відчутними.
Hanna-Hanna• 05 мая 2023
Ответ дляVi-b3b7
Дякую за відповідь ❤️
А взагалі- ще цікаво спостерігати, на що реагує малеча. Я не знаю, співпадіння це чи ні, але на певну музику, наприклад, у мене завжди починалася там вовтузня) після їжі також, перед сном)
Ответ дляksunjka
Десь на 18 тижні почула рухи,потім до 5 ти днів тиша,але я розуміла,що дитинка ще маленька,місця багато, повернулася,та і якщо Ви себе добре почуваєте ,то просто насолоджуйтесь станом))). В мене зараз 34 тиждень,не маю спокою ні вдень ні вночі)))) Легкої вагітності Вам)
Дякую за відповідь ❤️