Несу пургу• 05 мая 2023
Підкажіть, я можу написати до суду що колишній платить мало аліментів?
Ситуация така що в нас дитина 9 років, він живе десь за кордоном 4 чи 5 років, через суд назначили тоді аліменти,він платить, але як добитися більше? Якщо я до суду звернуся, то це допоможе мені? Ми не спілкуємося. Дякую за відповіді.
Оновлена версія• 05 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Він не платить їх офіційно.
Для суду те, що щось переказує брат - ні про що.
Так автор сама не захотіла дитині картку відкрить. Він же просив
Цвіпканя• 05 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Так,5 тыс від тата плюс 5 від мами,то вже норм. жоден суд не присудить вище
При такому розкладі і опіка має бути спільною. Не тільки однаково гроші вкладати. Він дитині забирає на 2 тижні в місяць?
Якщо ні, то так не рахується.
А аліменти в нас платять від доходів.і якщо в чоловіка доходи більше, то чому автор має погоджуватися на менше?
Якщо ні, то так не рахується.
В рот не ложи• 05 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Якщо ні, то так не рахується.
Це все теорія. Практика далпка від цього. У судах позиція така: 50 %мама+50% тато. Все інше-лірика
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляНе любовница
Когда уже хотя бы 10 тыс на одного ребенка будут платить….
Навіщо на дитину 20т? по 5 з батька та 5 з мами цілком достатньо, хіба ні?
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
Мало(я не можу поки що працювати
Так а чому це має хвилювати вашого колишнього?
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Я вже прочитала ваші відповіді
Якесь майно на ньому в Україні є? Чи він, може приїжджає сюди?
Можна подати офіційно в суд на аліменти, вони будуть нараховуватись, борг буде зростати.
Потім буде варіант арешту його майна, або, якщо вʼїде в країну, то не зможе виїхати.
Колишній платить 5700 аліментів, ще й майно орештувати? За що?
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Якщо ні, то так не рахується.
Ну то вже претензії до законодавства нашого.
Не любовница• 05 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Знаете, я бы сама 5 бывшему платила, не говоря уж о законных 1600. И пусть ни в чем себе не отказывает.
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляНе любовница
Так а хто вам не дає?
Не любовница• 05 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Так а хто вам не дає?
А кто их у меня хочет взять? Аж никто.
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляНе любовница
А кто их у меня хочет взять? Аж никто.
Тобто ви хочете їх взяти?
Цвіпканя• 05 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Доходи мами в суді не враховуються.
І позиція -25% від заробітку батька.
Не любовница• 05 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Тобто ви хочете їх взяти?
Я про детей
А вы про что?
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляНе любовница
Я про детей
А вы про что?
І я. Ніхто їх не хоче, а ви взяли. Значить хотіли, хіба ж не так?
Не любовница• 05 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Потому что у нас дети остаются с матерью. Хотя откуда вам знать как в Украине, такие вопросы странные задаете.
Лінива, не каюсь• 05 мая 2023
аххах, мне вчера 800 грн с копейками пришло))) а вы говорите 5700 мало))
дочери 16 лет.
Гигиенишвили• 05 мая 2023
Ответ дляНе любовница
Нормальні питання, які мають дати вам зрозуміти що це виключно ваше бажання було народжувати дітей, виховувати їх.
Не хотіли б - давно б відвезли до колишнього, до свекруні, до мами, до інтернату.
Тож менше пафому з ось цим - я б залюбки віддала.
Не любовница• 05 мая 2023
Ответ дляГигиенишвили
Да понятное дело что хрен я их отдам. Но вопрос в другом, даже на выходные нет желания забирать и заниматься ими. Так, на пару часов развлечь и до свидания. Все что нужно знать о большинстве мужчин.
В рот не ложи• 06 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Доходи мами в суді не враховуються.
І позиція -25% від заробітку батька.
У мене запитували про мої доходи