Дюагональ• 06 мая 2023
Хто народив третю дитину, щоб виїхати за кордон?
У повному складі з чоловіком.
Останнім часом чую багато таких історій. І саме цікаве, що сім’ї навіть це не приховують (тобто, реальну причину, чому вони вирішили народити третю дитину). Потім виізжають за кордон, їм, як великій родині, дають гарантовано окреме житло, всі пільги та допомогу, одяг, продукти. Чоловік може й не працювати, так як всього вдосталь.
Знаю одну таку родину, нещодавно виїхали, у них дві квартири, які пішли під здачу.
Чоловік з виглядом мученика сказав, що набридло 20 років безперервно працювати і бути волом у пряжці. Нарешті відпочине 🤣
У іншій історії - мати чоловіка (свекруха) обробляла невістку рік, щоб та погоджувалась на третього. Думала, то жарт такий, на ні: потепліло, зняли верхній одяг. Бачила її на днях з округлим животом. Таки добилась свого свекруха 🙂🌸
Да Щас же• 06 мая 2023
Ответ дляДюагональ
В нас у країні теж сидять деякі десятиліттями на оренді, до старості, потім за них платять аренду діти.
В тій самій Європі, Америці, Канаді також є різні верстви населення. Наприклад, серед не малої кількості моїх знайомих, хто виїхав за кордон та вийшов там заміж - жодна не сидить у орендованому житлі. У всіх чоловіки вже були з житлом. Це звичайні сім’ї, не олігархи, середній клас, як там називають.
До речі, знаю одну родину, яка ще задовго до війни виїхала з чотирма дітьми, продали свою трьошку і старенький Ланос - це все, що в них було зі статків. За декілька років взяли в іпотеку (чи якв там умови, назву точну не знаю) будинок в Канаді, виплачують по троху. Діти вчаться, батьки працюють. Потім пяту дитину народили
Эти дома скорее всего им достались в наследство. Так как никто не даст кредит на двухэтажный дом мужчине без семьи и с одной зп. Ну или эти мужчины не олигархат но достаточно богаты. Платеж за дом должен быть в три раза меньше чистого дохода. То есть если он платит 2500 за дом €, то его чистая зп должна быть 7500€ а брутто около 15 тысяч. И такой мужчина будет входить в топ 10 богатых жителей страны. Так что значит этим мужчины богаты. Ну или на дом горбатились его родители виесте а ему достался в наследство.
Да Щас же• 06 мая 2023
Ответ дляДюагональ
Ну так разница ипотеки на 30 лет и бесплатной квартирой трешкой есть вообще? Или вы реально не видите.
Екатерина27• 06 мая 2023
Честно, чем рожать с целью выезда третьего ребенка, лучше уж инвалидность купить. И то честнее.
Дюагональ
• 06 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Або взяти під опіку чи всиновити дитину. І чоловік врятований і дитину взяли в родину
Да Щас же• 06 мая 2023
Ответ дляДюагональ
Вообще не желаю с вами спорить так как это всем известный факт. В Украине не сидят поголовно на аренде или кредитах на 30 лет только изза вот этого жилья которое выдавалось при союзе. Как миниму потому что его можно было в 2000 продать за неплохие деньги доложить и расшириться. И с нуля это уже совсем другая история. И сколько случаев когда ранге трешки меняли на две 1-комнатные. Так что не надо тут спорить с фактами.
Екатерина27• 06 мая 2023
Ответ дляДюагональ
Подписана сейчас одну семью в инста ( он ведущий, она блогер), они хотят усыновить. Своих у них 2 деток. Рассказывают какой это не быстрый процесс. Около 1,5-2 лет.
Олимпиада80• 06 мая 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
это боты, сегодня читала тоже подобное, что заграницей только унитазы мыть или пожилых людей досматривать
Да, при чем рашисткие
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Мои друзья так выехали. Но они тут не бедно жили, пособия не получают, живут за приличный пассивный доход из Украины
не може такого бути
порадниці ліпше знають, а по їх версії виїхали одні ніщеброди і ті, хто тут нічого не добився
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Мы бы не уехали будь у нас хоть 15 детей, я не живу иллюзиями совпепии ’закардоном лучше’
вау, який пафос. які бульки
Нашли в капусте• 06 мая 2023
Ответ дляAllisa_best
Первая ссылка - Какие льготы получают многодетные семьи
50% скидки на коммунальные услуги;
бесплатное получение медикаментов, выписанных по рецептам врачей;
первоочередное обслуживание в больницах, аптеках и первоочередная госпитализация;
бесплатный проезд по всем видам городского пассажирского транспорта (это не касается такси);
бесплатное получение услуг по оздоровлению и отдыху в соответствии с законом Об оздоровлении и отдыхе детей.
50% скидки на коммунальные услуги;
Написано😂у нас много чего написано и земельный участок всем полагается и полезные ископаемые наши😂
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
ну, так по своєму рівню судять
Або підписані на групи, де пасуться посередники-рекрутери
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Зачем сопоставлять? Просто смешно читать про «никогда» от человека, который войны не видел, в бомбежках без еды и воды не жил. Это кардинально разные ситуации и восприятие ситуаций. Считаю, что правильно и делают, надо думать о детях, а не оставлять их бомжами. У кого все есть, просто нужно перестать спонсировать, пусть живут как могут. А так, можно долго философствовать, почему отец троих детей, которому может они особо и не нужны никогда были может выехать и сидеть на чьей-то шее, а нормальные отцы 1 или 2 детей не могут.
тобто, все зводиться до ’нормальные отцы 1 или 2 детей не могут’?
а так гарно починали
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
И моя младшая сестра. И нам трешку большую дали. И родители это не скрывают.
+1, а джек-пот був, коли менша дитина - іншої статі, ніж старші. Пам’ятаю. як наша сусідка ревіла, що друга дитина - теж дівчинка
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Все так. Але навіть і податки вже не підуть на пенсії. Вже ж офіційно заявили, що українці мають самі подбати про пенсії. Скоро держава не зможе їми забезпечувати (
вони вже черговий дерибан і схематоз придумали, лишилось тільки протягнути. поки війна і колишні опзж-ники підсоблять дружбанам-слугам, можна не сумніватись
Закон про накопичувальні пенсії створить схему для відмивання мільярдів, - експерт
Ганущак розповів, як ’освоюватимуть’ пенсійні мільярди
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ви пафосно заявляєте, що в Україну не повернетесь. Я і питаю-вас звуть?
Просять повернутись?
та якраз-таки уряд і влада вже лоби зачухали, все голосніше починають співати, що треба повертати українців додому. І тільки боневтіки-побєдуни, котрі по факту - перефарбовані ждуни, що сидять за чужими спинами всередині країни і баластом висять на шиї воюючої країни, розказують про ’не просят вернуться’. Бо від тих, хто працює, донатить чи допомагає воюючим, я ніколи подібного не чула
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А я що маю висловлювати свою думку з чийогось дозволу чи запрошення? Я кажу за себе і свої думки з цього приводу.
Те, що зараз побачила під час війни, хейт своїх своїми ж, заздрість, відсутність розуміння, злість, агресію, те як підставляють одне одного, наживаються, рахують чужі гроші та дітей, мене вразило. Раніше ще сумувала та мала думку повернутись. Зараз вже ні.
Ви праві, на жаль. Багато зараз шукає способи виїхати або передумали повертатись саме через це, а не через війну. Бо не так страшні москальські воші, як свої гниди
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Да кто эти люди? Я уже год в Германии. Никто плохого слова об Украине ни говорит. Все очень переживают и хотят, чтобы война скорее закончилась
Ви хіда не в курсі, що тут і у боневтіків-фарисеїв в тренді ’сидять на пособіях і моляться, щоб війна не закінчувалась подовше’? причому, самі собі придумали і самі ж приписують своє іншим
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Їх придумали на Советчице, для самоствердження та самовизначення свого патріотизму.
псевдопатріотизму. Бо в переважній більшості такі показушні патріотуни в реалі никають своїх чоловіків від мобілізації всіма можливими способами, возмущаються, що без походу у військомат не беруть на роботу, гордо розказують, що платять військовий збір (найчастіше з мінімалки, бо решта в конверті) і таким чином ’тримають на собі армію’)))
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляЛастовиння
Где вы видите неработающих мужчин за границей, мне не понять. Пашут все, как кони. Ни одного не видела, сидящего спокойно на пособии. Странный какой-то у вас континент.
Аналогічно бачу по своїх знайомих, котрі і до війни їздили на заробітки в Польщу. Люди гуртуються, збирають допомогу, за свої зароблені купують своїм землякам і дрони, і машини на передову, і інше, що на фронті треба...
Ті, хто дійсно допомагає боронити країну. не ділять людей на тих, що виїхали і тих, що лишились.
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Осуждаю таких. Но наверное это даже хорошо, что уехали. Нам такие не нужны.
кому вам? А ви кому потрібні?
Чу Ча• 06 мая 2023
Я только одних таких знаю,что родили третьего,чтоб уехать
Считаю,что они молодцы, семья должна быть на первом месте . А сидеть и ждать,когда тебя на пушечное мясо пустят - не у всех нервы выдерживают. А цей дощ надовго,як кажуть ,скорее всего...
Люди хотят прожить единственную ,Богом данную жизнь , нормально. За это теперь осуждают и предают анафеме?
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну мы тоже из Мариуполя. Уехали. Живём в Украине. Все устраивает. Не всем же с протянутой рукой пособия попрошайничать!
о, вчорашні ’кормільци Украіни’
А в Україні ВПО брати з бюджету воюючої країни - це не ’с протянутой рукой пособия попрошайничать!’?
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Не отвлекайтесь, пашите дальше
ой, куди там вашому опоненту до вас, тружениці))))
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
не сидять тільки із-за того, що в нас іпотека і кредити ’золоті’ і не кожному під силу їх платити
Я нє Матрьошка!• 06 мая 2023
Ответ дляОлимпиада80
Да, при чем рашисткие
не факт, що рашистсьткі. Я тільки недавно зрозуміла, звідки пішла оця легенда про ’унітази і завод/клубніку’. Просто пів року тому підписалась на кілька груп наших. Так от, там рекрутери тільки такі вакансії пачками і пропонують. Бо їм вигідно маржу-процент зібрати з орави. і такі пропозиції розраховані явно не на високий інтелект пошукачів. Бо рекрутери прекрасно розуміють, що на одиничних і нормально оплачуваних вакансіях вони жирувати не будуть, такий претендент і сам собі в змозі знайти роботу, без прокладок-агенств
Дюагональ
• 06 мая 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Звісно, це саме елементарне, що можуть запропонувати, коли людина без знання мови.
Але коли я приїздила на початку війни і так само не знала мови - мені одразу запропонували піти працювати на невеличке підприємство з виготовлення меблів (потрібно було сортувати деталі, пакувати їх для відправки в магазини).. Робота фізично не складна, оплачувалась нормально. Мову можна було вивчити по ходу роботи, так як там працювало багато українців не перший рік. І робота і безкоштовні курси з вивчення мови )
Джонсонюк• 06 мая 2023
Ответ дляДюагональ
Так я не проти. Але дитина - то теж не лялька. Це такий самий «ресурс» (якось грубо по відношенню до живого створіння), в якого треба вкладати, навчати, годувати, одягати, забезпечити всім необхідним усіх дітей.
Якщо батьки мають фінансову змогу, здоров’я - можна народжувати, але не виключно заради того, щоб вивезти чоловіка
вы - идеалистка какая-то
большинство детей вообще получаются спонтанно
Всех в сад• 06 мая 2023
Ответ дляOllka
Им без разницы халявщики или нет.
Юридически они граждане воюющей страны
Так вы могли бы их последними в очередь поставить или помощь похуже выбрать
Всех в сад• 06 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Але поляків більше, ніж наших. І наші також соромляться себе поводити, як в Україні.
Не сказала бы. Видела наших, которые ржали как кони и прикалывались над польским языком и возмущались, что поляки по русски не говорят с ними