Дюагональ• 06 мая 2023

Хто народив третю дитину, щоб виїхати за кордон?

У повному складі з чоловіком.
Останнім часом чую багато таких історій. І саме цікаве, що сім’ї навіть це не приховують (тобто, реальну причину, чому вони вирішили народити третю дитину). Потім виізжають за кордон, їм, як великій родині, дають гарантовано окреме житло, всі пільги та допомогу, одяг, продукти. Чоловік може й не працювати, так як всього вдосталь.
Знаю одну таку родину, нещодавно виїхали, у них дві квартири, які пішли під здачу.
Чоловік з виглядом мученика сказав, що набридло 20 років безперервно працювати і бути волом у пряжці. Нарешті відпочине 🤣
У іншій історії - мати чоловіка (свекруха) обробляла невістку рік, щоб та погоджувалась на третього. Думала, то жарт такий, на ні: потепліло, зняли верхній одяг. Бачила її на днях з округлим животом. Таки добилась свого свекруха 🙂🌸
Всіх підсаджую• 06 мая 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Всегда есть возможность большой семье пойти работать и снять квартиру. Можно даже на другой земле. Естественно, на социале никто новостройки предлагать не будет. Ну и Бавария - изначально самая дорогая земля, на что люди надеялись, если сами себя содержать не хотят?
Работать кем? Моя подруга в Канаде горничной за месяц спину сорвала. Не все ж привыкли пахать как ломовые лошади

Всіх підсаджую• 06 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Фу, яка ви заздрісна. Живу вже в Польші давно і більше не хочу в Україну, через таких як ви.
Кем на пОляка работаете?
Всіх підсаджую• 06 мая 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я из Мариуполя. А вы? Вы тоже под бомбами с убитыми родственниками в одном подвале, без еды и воды в -10 сидите и ни за что не уедете? Или о чем вещать будете, о дронах?
Ну мы тоже из Мариуполя. Уехали. Живём в Украине. Все устраивает. Не всем же с протянутой рукой пособия попрошайничать!
Всех в сад• 06 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Так наших таких в Польше полно
Всех в сад• 06 мая 2023
Ответ дляOllka
Я могу сказать за город, где живет сестра.
Они задолго до войны уехали и сейчас работает с нашими потому что знает оба языка. Помогает с оформлением в том числе.
И она понимает, в отличие от местных, кто откуда приехал. Плюс слышит и понимает разговоры наших. Если в % - больше как раз не тех, кто бежал от войны из восточных областей.
Но мы обе понимаем, что здесь нет неправых - каждый ищет как лучше именно ему и его семье.

Опять же - это один из городов, правда большой, где очноь много наших. И делать статистику по одному городу не факт что правильно.
Ну так сделала бы подлянку не нуждающимся, сказав, что это халявщики.!
Коко Шанель• 06 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ой, какая вы интересная! А если муж уйдет к фее и не будете того мужа иметь, не думали не?
Если б я была в нем настолько неуверенна, что появлялись мысли что он уйдёт, то не выходила бы за него замуж😉
Всіх підсаджую• 06 мая 2023
Ответ дляКоко Шанель
Наивная, доверчивая

Коко Шанель• 06 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Наивная, доверчивая
Ну и пусть)
Губка Боб• 06 мая 2023
Эх, я бы родила, будь хотя бы лет на 5 моложе (мне 40). Но я в принципе всегда мечтала о третьем сыне, а муж был против. Война его мнения не изменила
Для меня возможность выезда была бы просто приятным бонусом к ребенку, не самоцелью
Най хоч раз• 06 мая 2023
Родичи выехали на западную, там родили для него - второго, а для нее - третьего. Пока сидят на пособии как ВПО, не удивлюсь, если еще наштампуют (или уже в процессе), чтобы дальше двигать.
Джонсонюк• 06 мая 2023
Подайте и вы
Кто вам мешает?
Я бы тоже родила и второго и третьего подряд, если бы могла.

Муж это моя семья, дорогой мне человек и это мой ресурс, на который было потрачено много времени. Почему я его должна дарить, ещё и оправдываться и стесняться этого.
автор Дюагональ • 06 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Цікаво, процедура усиновлення/опіки зараз швидко проходить? Ваш родич мабуть дитину жінки записав на себе (якщо біо батько не проти чи його взагалі нема).
У нас є родичі, в неї двоє дітей (одна дитина спільна з чоловіком) і в нього двоє дітей (відповідно, також одна дитина спільна). Перша дитина дружини не записана на біологічного батька. Вони після початку війни оформили якісь документи, що дівчинка старша під опікою (а може й усиновив). Таким чином він - батько трьох дітей. Не виізжають, але є законна підстава не йти на війну.
До речі, читала тут, на порадниці, допис однієі користувачки, що вони виїхали за кордон (правда, це було ще на початку війни) наступним складом: її троє дітей (двоє спільних). Чоловік оформив документ на старшу про те, що він є її утримувачем (певно, свідоцтво про шлюб як підстава вважати його опікуном дитини тривалий час). Вона писала, що виїхали без проблем
автор Дюагональ • 06 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Подайте и вы
Кто вам мешает?

Так я не проти. Але дитина - то теж не лялька. Це такий самий «ресурс» (якось грубо по відношенню до живого створіння), в якого треба вкладати, навчати, годувати, одягати, забезпечити всім необхідним усіх дітей.
Якщо батьки мають фінансову змогу, здоров’я - можна народжувати, але не виключно заради того, щоб вивезти чоловіка
Да Щас же• 06 мая 2023
Ответ дляПопразендовна
Тут с вами согласна. Так моя мама появилась)) бабушка даже не скрывала этот факт
И чем это плохо? Вообще не вижу. Получили наверное три комнаты.
Вообще не факт• 06 мая 2023
Никто ничего не даёт, особенно сейчас. Надо ещё побегать много, что бы дали.
А по поводу не работает- не слышала такого, что бы сидеть на пособие надо учиться, это тоже работа. В чужой стране закрепиться тоже не так легко будет.
Ну и в вашем тексте видно зависть, так делайте и вы так же, вам же никто не мешает. Каждый сам сейчас за свою жизнь и семью отвечает.
Если что, у меня 2 детей.
Да Щас же• 06 мая 2023
Ответ дляПопразендовна
Он как можно демографию людей в стране поднять))
Если бы сейчас в Украине тем у кого двое детей давали бы трешки, то у каждой семьи было бы двое детей. И куча фиктивных браков. И вообще тут всегда хают совок, но только благодаря этим квартирах мы не сидим на аренде как в Европе и сша. Потому что когда одно поколение получило квартиру, то оно смогло купить вторую уже намного легче. Потом детям достается квартира бабки, продаётся и покупается жилье лучше. И тд.
Просериарила молодость• 06 мая 2023
Ну по крайней мере это законно. А вот кто липовый справки мужикам делает, от этого противно.
Бесконечность-не предел• 06 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
так, им уже можно двигать.
Ollka• 06 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
Им без разницы халявщики или нет.
Юридически они граждане воюющей страны

мимАпроходила• 06 мая 2023
Звісно народила б. Щоб рятувати власну родину в обличчі чоловіка. Я б і 5-ту народила. Родина свідома адекватна. То чого я повинна нехтувати можливістю? Для багатодітної родини НЕмаргіналів ще одна дитина не буде надзвичайно тяжкою ношею. Краще так, ніж потім у разі смерті чоловіка самій двох виховувати.
Красавица писяная• 06 мая 2023
в моєму оточенні декілька сімей з трьома дітьми, ніхто не виїхав
СережкинаЯ• 06 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
Так наших таких в Польше полно
Але поляків більше, ніж наших. І наші також соромляться себе поводити, як в Україні.
СережкинаЯ• 06 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
ми виїхали в Данію, то нас тут питали яке майно, чи є депозити, яка машина, коли я отримувала останній раз дохід і чи можу показати виписку з банку.
Яка пенсія у діда також питали.
Знайомій з гарною машиною не дали допогу, бо продавай машину і живи на ті кошти.
Сьогодні тітка моя розказувала що їхній знайомій чи погрожують чи вже впаяли штраі 1000 є., тому що в неї пенсія велика а вона там на социалі сиділа.
Зараз вже домовилися країни що будуть перевіряти доходи, от можуть бути сюрпризи у таких хитрих. Я не про 3 дітей, а про тих хто вирішив там на соціалі відпочити. Особливо чоловіки. У мого тут кришу рвало в одній хаті з батьком-інвалідом і без ніякої роботі. Як тільки діда забрали то одразу на роботу побіг. Вдома то купа городів, а що робити мужику без роботи, тупо лежати на дивані? Це ж не дівчата, ми тут і без роботи вдома не сидимо, вічно десь бігаємо.
А чому особливо чоловіки? Жінка не має працювати? Ми ж всі хотіли рівності
автор Дюагональ • 06 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
В нас у країні теж сидять деякі десятиліттями на оренді, до старості, потім за них платять аренду діти.
В тій самій Європі, Америці, Канаді також є різні верстви населення. Наприклад, серед не малої кількості моїх знайомих, хто виїхав за кордон та вийшов там заміж - жодна не сидить у орендованому житлі. У всіх чоловіки вже були з житлом. Це звичайні сім’ї, не олігархи, середній клас, як там називають.
До речі, знаю одну родину, яка ще задовго до війни виїхала з чотирма дітьми, продали свою трьошку і старенький Ланос - це все, що в них було зі статків. За декілька років взяли в іпотеку (чи якв там умови, назву точну не знаю) будинок в Канаді, виплачують по троху. Діти вчаться, батьки працюють. Потім пяту дитину народили
СережкинаЯ• 06 мая 2023
Ответ дляАпофиозная
Ясно, що добре, капітане очевидність
Не переймайтесь так)
СережкинаЯ• 06 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Кем на пОляка работаете?
Для Вас там места нет. Извините
автор Дюагональ • 06 мая 2023
Ответ длямимАпроходила
А чоловік - то за замовчуванням в»ючний віслюк, який повинен до кінця своїх днів тягнути всю компанію?
Ніхто не застрахований від смерті, розлучення, чи коли чоловік піде до іншої, з якою буде виховувати інших дітей, а на старших давати три копійки.
Жінка повинна хоча б мінімально мати змогу забезпечити всю ту кількість дітей, яку вона народила
автор Дюагональ • 06 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Если что, у меня 2 детей.
У мене теж двоє. Я з дітьми виїздила за кордон на початку війни, чоловік лишався вдома. Повернулись через декілька місяців, щойно у нас стало більш-менш безпечно.
Аби хотіли - вже б давно народили. Дитина - не іграшка. Якщо я розумію, що самостійно не витягну таку компанію - я, перш за все, не зацікавлена у народженні третьої дитини. І ніколи не прийму таке рішення лише на основі того, щоб вивезти/убезпечити чоловіка
Всіх підсаджую• 06 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Для Вас там места нет. Извините
Не отвлекайтесь, пашите дальше
ДлинноНожка• 06 мая 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А что вас в этом удивляет? Неужели раньше они все воевать хотели? А то, что им платит другое государство, это дело другого государства, долго платить не будет. Единственное, непонятно, почему не учитывают целое жилье и имущество. Хотя, может потом перерасчет сделают. Я бы на их месте помогала только пострадавшим.
Умная такая. Помогающие сами знают, кому помогать. Мало таких, у которых жилье целое, а работы нет? Имущество попробуй еще продай во время войны