Забагаловка• 06 мая 2023

Чому зуб із карієсом болить інколи?

Розумію, що коли починає боліти - то вже більш глибока стадія.
Але чому такі зуби болять періодично? Буває день, що взагалі не болить, а буває, що ниє на протязі дня
автор Забагаловка • 06 мая 2023
Якщо вже процес більш глибокого ураження запущено - він має боліти постійно. А виходить, що ні

Мушля з Криму• 06 мая 2023
Там вже не карієс, а пульпіт чи періодонтит
Мушля з Криму• 06 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Ні, не обов´язково постійно має боліти
автор Забагаловка • 06 мая 2023
Скажіть, чи можна якось визначити, в якому саме зубі ураження, якщо візуально нічого не видно? Але якийсь із зубів ниє. Я так розумію, ураження десь всередині зуба. Не можу визначити, який саме зуб
Завжди недо...• 06 мая 2023
У меня очень плохие зубы, и картина, когда на виду лишь небольшое черное пятнышка, а внутри уже все сгнило и дошло до нерва, для меня привычна.
Конфиденциальность• 06 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Так стоматолог определит
Пузата Хата• 06 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Лікар дивиться - стукає по зубах, питає, який болить. Потім направляє струю повітря легенько, ще дивиться на колір. Якщо нерв вже ’того’, то зуб може відрізнятися кольором, бути ніби світло-сірим.
Також можуть зробити прицільний знімок.

Пузата Хата• 06 мая 2023
Автор, ви карієс вже бачите на поверхні зуба? Чому не лікуєте?
Їжак в панчохах• 06 мая 2023
Автор, а як Вам таке? Зуби не болять, не турбує нічого, візуально не видно карієсу, а потім ’хрясь’ й нема зуба, зсередини нічого вже нема....отака халепа з моїми зубами
Пушкининиана• 06 мая 2023
Тоже хочу совет стоматолога, на одном зубе периодически, раз в пол года флюс, сам зуб не болит, но стоматолог сказал что это дело времени, там полость между зубом и десной, она не зарастёт уже никак, и еда попадает и бывает воспаление и зуб рано или поздно прийдется удалить
Неужели никак нельзя спасти зуб и удаление дело времени?(
Міряю від одиниці• 06 мая 2023
Кариес достал нерв уже…а когда полностью достанет будет нарыв, «інколи» не будет болеть, будет всегда болеть.
Alex_Kri• 06 мая 2023
Ответ дляПушкининиана
Пародонтальный абсцесс. По описании симптома никак нельзя определить прогноз для зуба. Нужна рентгенологическая картина в области этого зуба, в области соседних зубов, определить причину... А потом думать о прогнозе и лечении.
Вилами по Воде• 06 мая 2023
Лучше пусть болит, чем хронический пульпит
sky-labs• 06 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Рентген, проба на витальность
sky-labs• 06 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Почитайте мою тему о кариесе
sky-labs• 06 мая 2023
Ответ дляВилами по Воде
А пломба в таком случае не лучше?...
Вилами по Воде• 06 мая 2023
Не,я имею ввиду,когда болит зуб,ты знаешь что нужно лечить. А как у меня было,ходила с пломбой без болей,нытья и тд,утром встала с флюсом (