Докладальниця• 06 мая 2023
Дівчата таксі ЦРУ Львові в комендантську годину довезуть до вокзалу?
Дівчата, буду перший раз у Львові, знаю що комендантська , поїзд в ночі, ось думаю треба до вокзалу до 12 ночі приїхати, чи зможу на свій час в ночі? Як таксі їздять?
Докладальниця
• 06 мая 2023
Ого, ото заголовок вийшов, вибачаюсь, не перевірила і швидко відправила
Докладальниця
• 06 мая 2023
Ответ дляМне без сахара
Так
Може ви можете дати номер. Будь ласка
Дуняша• 06 мая 2023
Під час комендантської години ніхто не їздить. Тільки ті, що мають спецпропуск
Пишна молодиця• 06 мая 2023
Уклон їздить ставте додаток, дорожче в комендантську але є досить багато авто.
Додаток болта в комендантську не працює