Пес Патрон• 06 мая 2023
Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.
Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
АлександраА• 06 мая 2023
Без обмежень
Антитіла
The hardkiss
Арсен Мірзоян
Мірамі
Це те, що на ходу згадала
Антитіла
The hardkiss
Арсен Мірзоян
Мірамі
Це те, що на ходу згадала
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
А чули нову пісню Піккардійської терції? Ну, як нову) 7 місяців тому вийшла, але я тільки на днях почула
ГейТуда• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я не описывала людей, я описала свои собственные ощущения)
Вы же тоже человек. Нет?
НаливайКа• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
А вам тут музика подобається, вірші чи виконавець?
Все душевне, справжнє, чисте.
Виконавець найбільше, напевно. 78 років людині виповнилось, дай йому Бог многая літа.
Два кольори саме у виконання Зінкевича для мене еталон виконання
АлександраА• 06 мая 2023
Ой, ще:
Друга ріка, Христина Соловій, Положинський, Ріфмастер, Громадянин Топінамбур, Кузін, Madheads.
Я навпаки вважаю, що зараз так багато гарних виконавців. Тоді було їх раз-два і все, вибору не було, звісно нам подобалось. А зараз...особливо, як війна почалась, так це був прорив...співаків як грибів, бо всі то емоційно сприйняли і проживали... Ну а зі стар´я Іво Бобул з реміксом Осінь - гарно вийшло, але ж то не його заслуга, і після його інтерв´ю до нього не дуже приємне відношення.
Антитіла - то навіки любов.
Із нового:
Один в каноє
Вів´єн Мот
Енджі Крейда - Враже - то шедевр
ENLEO - переклав зарубіжки ну дуже файно
Tom Soda – Черемшина
MELOVIN - майже все те, що українською
Фіолет
KOZAK SYSTEM - то любов всього, що співають, як і гурт
Без обмежень - теж всі пісні сильні
Сергій Лазановський - дуже класні пісні, то скарб просто, і як людина обалдєнна, послухайте його.
ЛЮДИ ЗЕМЛІ – Втеча супер просто
KOLA - гарно співає
ОЧІ В ОЧІ замінітель Асті, але ж файно
Alexander Teslenko - душевно актуально
MBreeze
Jerry Heil
SKYLERR — Чому вона?
...Коротше я можу довго так перераховувати, треба слухати дівчата сучасне, вони класні! Це все те що подобається мені і ще багато чого)).
Антитіла - то навіки любов.
Із нового:
Один в каноє
Вів´єн Мот
Енджі Крейда - Враже - то шедевр
Tom Soda – Черемшина
MELOVIN - майже все те, що українською
Фіолет
Без обмежень - теж всі пісні сильні
ЛЮДИ ЗЕМЛІ – Втеча супер просто
KOLA - гарно співає
ОЧІ В ОЧІ замінітель Асті, але ж файно
Alexander Teslenko - душевно актуально
MBreeze
Jerry Heil
SKYLERR — Чому вона?
Уравнобешенная• 06 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Вам 40
Мені 30, сучасні пісні Юркеш (Юрка Юрченка) дуже подобаються, такий український панк-рок)
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ви чуєте те, що хочете. І яка вбіса різниця зі Львова чи з Луганську. Ви як завжди - перша в провокаціях навіть в таких позитивних темах.
Если я напишу, что Иво Бобул классный парень и не подменяет звуки, вы не будете во мне видеть провокатора? :)
Ваши слова выдают в вас человека, который никогда не интересовался фонетикой. Я не просто интересовалась, но и обучалась, поэтому да, я слышу такие моменты.
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляKids Store
Вакарчук нравится и песня Калуш ’Додому’
В этом исполнении отлично
НаливайКа• 06 мая 2023
Ответ дляУравнобешенная
Юрко Юрченко воює зараз.
Уравнобешенная• 06 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Юрко Юрченко воює зараз.
Знаю, і пісня ’Панівна висота’ в цьому контексті особливо сприймається, на повторі вже кілька місяців)
Ответ дляStiflers Mom
Я так чую. Це не природня вимова, бо тоді б було як у Вакарчука, в усіх словах дефект звуку. Тут по-іншому. А звідки вокалістка? Часом не Львів?
Не можу погодитися. Це звичайна вимова західної частини України. Там дуже багато людей саме так і звучать. Зрозуміло, що на колір і смак всім фломастери різні, але на мій погляд дуже прикольно вона звучить
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ для4udik
Не чула цю пісню раніше) з першого прослуховування мені дуже рідко щось заходить, але не погано точно)
Так драйвово. Дуже подобається. Туди ж Sadsvit, Паліндром, ДК Енергетик.
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляГейТуда
Вы же тоже человек. Нет?
Во множественном числе? Нет :)
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ для4udik
Я ж зацікавилась, знайшла цю вокалістку, послухала як вона в інтерв´ю розмовляє - як звичайна людина, без підмін с(ш). Це лише в пісні. Можливо, такий творчій задум, але мені не подобається коли так перекручують мову. Проте пісня все одно чудова.
Безпринципова• 06 мая 2023
А мне нравятся песни Wellboy,очень так от души и мило парень поет. И даже весёлые песни во время войны его заходят. Альона Альона тоже нравиться,Коло.
Потап это треш,не понимаю почему мы его до войны слушали,ни голоса ни слуха, даже реп плохо читает.
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
А ще є дуже класний гурт Blooms Corda. Таке поєднання самобутньої фанкової, навколоджазової музики разом із поетичними україномовними текстами. Обожнюю. Послухайте просто