Пес Патрон• 06 мая 2023
Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.
Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
Молчавочка• 06 мая 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Маєте право на власну думку.
Моя думка -ні в фейса, ні в якого іншого рос співака не може бути гарних пісень.
І якщо на землі залишаться тільки вони -значить я залишусь без музики.
Спасибо за адекватный ответ. Каждому своё)
Кіма кепка• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Мне очень странно , Тополя типа пошёл воевать , как и Положинский , Барских , а уже все с концертами ездят .
При том , что обычные ребята с прошлого февраля на фронте и максимум на неделю был отпуск у них .
Барских вроде не шел воевать. Ездил на стрельбища
Андрій Миколайчука - кумедна пісня ’Піду втоплюся у річці глибокій’
В дитинстві співали з подружками ’Я козачка твоя, я дружина твоя пане полковнику мій синьокій’ Здається Лариса Кириченко?
Ще пам´ятатаю дуже гарну та популярну, також на початку 90-х пісню зі словамиь ’ Час рікою пливе, як зустрів я тебе. Як зустрів я тебе моя пташко, ти висока струнка, в тебе довга коса’...
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Выше скинули Петриненка, всегда нравились его песниА вообще мне многие песни сейчас нравятся
Отличная песня, но очень не нравится нарочито шепелявое произношение. Как будто специально украинский язык вокалистка коверкает :( Уверена, в жизни она с(ш) так не говорит.
Поліцейський патруль• 06 мая 2023
Ответ дляЭлочка LA
Раїса Кириченко
Стрибну в гречку• 06 мая 2023
Мені навпаки здається, що зараз наші виконавці, то найкращі. Так, є виключення, але більшість неймовірні.
Техпаспорт на медузу• 06 мая 2023
Юля Саніна дуже подобається.
Цікаво, скільки автору років, що вона Іво Бобула пам´ятає. Чи у другій хвилі популярності його взнала.
Бачу_майбутнє• 06 мая 2023
Ответ дляПомогалочка
Любимая у Тараса Петриненка
Це така ностальгія.
пам´ятаю як на Хрещатику грала ця пісня.
Дали полный бан• 06 мая 2023
А вообще отличная тема, посмотрела, шо люди слушают - и сразу почувствовала себя молодой, лёгкой и звонкой)
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Ахах) Біле пальто вигуляли 😆 Наче ви в припадках ностальгії не слухаєте старі пісні 💁♀️
Бандитка Сью• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
А ну может , но в форме ж фоткался .
Я недавно в новостях видела Турчинова в окопе , типа его в сбу вызывают , а он сам воюет , такой крепыш , форма модная , чтстёхонькая )
Пищалка• 06 мая 2023
Украинские исполнители и песни всегда были и есть лучшие. Вспомнила празднование Незалежності и слезы на глазах.
Valentyinka• 06 мая 2023
Антитіла
Друга ріка
Letay
Кузьма
Океан Ельзи
СКАЙ
ТіК
Білик
І багато інших робили і роблять чудову музику.
Друга ріка
Letay
Кузьма
Океан Ельзи
СКАЙ
ТіК
Білик
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Вот меня дизлайкнули за коммент к этому клипу, но скажите, разве я не права? Мне одной слышится не украинский, а смесь украинского с польским? Всё эти звуки с(ш), ну не наше это, чужое.
Кіма кепка• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Это не я) Но мне все норм в песне
Кіма кепка• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вакарчук вон половину алфавита не выговаривает, а мне многие песни его нравятся
ЯкаКраля• 06 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Антитіла(Тарас Тополя)
Люблю фактично усі їх пісні
Юля Саніна
Люблю фактично усі їх пісні
Юля Саніна
О, харды это моя любовь 🤗
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я слухаю і 70х років, але не естраду, а хардрок) В тих піснях вік якось не так відчувається)
ЯкаКраля• 06 мая 2023
Ответ дляПомеха справа
Мені ’ Без обмежень’ ще подобаються і ’Антитіла’
Я была на концерте ’Без обмежень’, они приезжали в Харьков в январе 2022, классный концерт ))
ЯкаКраля• 06 мая 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
За Мозгового ніхто не згадав. Кожна пісня то душа
Ой, я у него обожаю ’Минає день, минає ніч’ ))
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
О, вот фотка , но была ещё одна )
Не знаю кто это, но совершенно точно могу сказать, что в окопах он не сидел, слишком чистеньким, даже ремни не замацаны) Либо фото сделано в первый час после прибытия в окопы либо это просто фото ради фото.