Пес Патрон• 06 мая 2023

Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.

Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
Бабка_в_кедах• 06 мая 2023
Ответ дляЭлочка LA
Андрій Миколайчука - кумедна пісня ’Піду втоплюся у річці глибокій’

В дитинстві співали з подружками ’Я козачка твоя, я дружина твоя пане полковнику мій синьокій’ Здається Лариса Кириченко?

Ще пам´ятатаю дуже гарну та популярну, також на початку 90-х пісню зі словамиь ’ Час рікою пливе, як зустрів я тебе. Як зустрів я тебе моя пташко, ти висока струнка, в тебе довга коса’...
Що
Е в неї є пісня ’ой гарна я гарна’, як ріка тече, така мелодійна

НаливайКа• 06 мая 2023
Ответ дляГейТуда
https://youtu.be/QK41A6Q6R4E
Я от этой песни млею.
Обожаю Яремчука, Зинкевича слушать иногда
Зінкевич - то Душа України

Ніби вчора, моя мамо,
Ти будила мене рано,
Говорила мені: ’Сину, час настав’.
Час від рідного порогу,
Кличе даль тебе в дорогу,
Щедрий ранок сонцем вже тобі заграв.
Вже тобі дарує сонце новий день,
Джерело неспіваних іще пісень.
Щедроти черпни у нього, доброти,
А у ранків золотистих чистоти.
Диво-сили набирайся у землі,
Пам´ятай щодень слова мої.

Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Вакарчук вон половину алфавита не выговаривает, а мне многие песни его нравятся
Но у него украинский язык чистый, он не пытается его подогнать под польское произношение, а от Каноэ остаётся именно такое ощущение.
На мой, музыкальный слух :)
Бандитка Сью• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Не знаю кто это, но совершенно точно могу сказать, что в окопах он не сидел, слишком чистеньким, даже ремни не замацаны) Либо фото сделано в первый час после прибытия в окопы либо это просто фото ради фото.
Даёте , как можно было не узнать Сашку Турчинова )
Valentina shop2020• 06 мая 2023
Удалено администрацией...
Бандитка Сью• 06 мая 2023
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Ого, сколько ж вам лет ?)
scandi• 06 мая 2023
Vivienne Mort (Даніела Заюшкіна) - моя любов❤️
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вот меня дизлайкнули за коммент к этому клипу, но скажите, разве я не права? Мне одной слышится не украинский, а смесь украинского с польским? Всё эти звуки с(ш), ну не наше это, чужое.
Боже, мама Стіфлєра, ви ж маєте розуміти, що у когось є певні порушення вимови звуків. Хтось свистить, хтось шипилявить, хтось не вимовляє «р». До чого тут ваше «а смесь украинского с польским? Всё эти звуки с(ш), ну не наше это, чужое.» притягнуте за вуха? 🤦‍♀️
ГейТуда• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
А вообще отличная тема, посмотрела, шо люди слушают - и сразу почувствовала себя молодой, лёгкой и звонкой)
Поверхностное описание людей по песням, что они слушают ))

Бачу_майбутнє• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ого його родуло
scandi• 06 мая 2023
Кіма кепка• 06 мая 2023
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
неплохая песня
ГейТуда• 06 мая 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ой, я у него обожаю ’Минає день, минає ніч’ ))
Я всегда рыдаю от этой песни. Ещё нравится исполнение Пономарёва
scandi• 06 мая 2023
КоКоКоКоКоКо...• 06 мая 2023
Як побачу десь Хливнюка, іду слухати старі пісні, а там всі коменти «слухаю у тривогу» і ще дужче ридаю.
scandi• 06 мая 2023
Ще Фіолет люблю
Бачу_майбутнє• 06 мая 2023
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
scandi• 06 мая 2023
Бачу_майбутнє• 06 мая 2023
.

scandi• 06 мая 2023
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Зінкевич - то Душа України

Ніби вчора, моя мамо,
Ти будила мене рано,
Говорила мені: ’Сину, час настав’.
Час від рідного порогу,
Кличе даль тебе в дорогу,
Щедрий ранок сонцем вже тобі заграв.
Вже тобі дарує сонце новий день,
Джерело неспіваних іще пісень.
Щедроти черпни у нього, доброти,
А у ранків золотистих чистоти.
Диво-сили набирайся у землі,
Пам´ятай щодень слова мої.

https://www.youtube.com/watch?v=jw8o4J5EObg
А вам тут музика подобається, вірші чи виконавець?
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...

Така ностальгія за студентськими роками
4udik• 06 мая 2023
Мені багато української музики подобається
Океан Ельзи, Скрябін, Скай, ТНМК, Друга ріка, гоу-ей, Антитіла, Піанобой, Бумбокс, Один в каное, деякі пісні Бабкіна, Шумей дуже талановитий.
Дітям ще подобається Скофка, Ярмак, Калуш

Скажу чесно - до війни в основному слухала російський рок. З початком війни всі ці виконавці стали для мене одним величезним розчаруванням, більше їх слухати не можу, шукала альтернативу і рада, що знайшла
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я так чую. Це не природня вимова, бо тоді б було як у Вакарчука, в усіх словах дефект звуку. Тут по-іншому. А звідки вокалістка? Часом не Львів?
Колупалочка• 06 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Я так зрозуміла,що Тополя не воював,а волонтерив у самі гарячі точки
Ну то поволонтерив і досить , Нехай з села хлопці йдуть , Там де моі батьки зараз живуть вже всіх чоловіків забрали і синів і чоловіків , правда багато є такі що і самі пішли з перших днів війни , і приходили на два дні максимум ,
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляГейТуда
Я не описывала людей, я описала свои собственные ощущения)
Шиворот Навыворот• 06 мая 2023
Ответ дляЭлочка LA
Ірчик зі Львова
Юрко Юрченко
Аква Віта
Марія Бурмака
Алла Кудлай
Ольга Юнакова
Марина Одольська
Вам 40
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Ви чуєте те, що хочете. І яка вбіса різниця зі Львова чи з Луганську. Ви як завжди - перша в провокаціях навіть в таких позитивних темах.
Kids Store• 06 мая 2023
Вакарчук нравится и песня Калуш ’Додому’
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ для4udik

А як вам?