Пес Патрон• 06 мая 2023

Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.

Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ для4udik
Не чула нічого з переліченого, послухаю обов´язково, дякую)
Так і повідкриваємо українські музичні знахідки ♥️

Наивка• 06 мая 2023
😍

4udik• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я ж зацікавилась, знайшла цю вокалістку, послухала як вона в інтерв´ю розмовляє - як звичайна людина, без підмін с(ш). Це лише в пісні. Можливо, такий творчій задум, але мені не подобається коли так перекручують мову. Проте пісня все одно чудова.
Не знаю, я після вашого повідомлення пішла переслухала пісню - я там якоїсь явної підміни звуків і не чую. Там, де треба ’с’ - є звук ’с’, в деяких місцях звучить щось типу ’сш’, але мені довелось реально вслухуватись, щоб то помітити
В цілому пісня складною українською мовою - це факт, я все життя була російськомовною, то мені довелось читати текст, щоб зрозуміти всі слова з пісні, деяких я раніше ніколи не чула. І в вимові є щось таке незвичне для мого вуха, але реально прикольно дуже
Наивка• 06 мая 2023
Сочно, свежо и романтично 😌

Небалувана Галя• 06 мая 2023
Не надо за эстраду переживать
Сколько людей погибло, сколько семей разрушено и выгребать ещё долго. А певички мне пофиг какие.
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Лапка• 06 мая 2023
Може вже писали Квітка Цісик, але вона не зовсім з України, її батьки.
Козак Сіромаха «Гуляли», «Засвіт встали козаченьки»
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
А ще ось! Скільки ж у нас талановитих музикантів про яких мало хто знає. Чудовий проект
Наивка• 06 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Юрко Юрченко воює зараз.

Lora-Lis• 06 мая 2023
Не погоджуюсь з вами. Зараз дуже багато гарних виконавців з чудовими піснями
В Spotify є хороші підбірки з піснями українською мовою
Lora-Lis• 06 мая 2023
Оч@ров@Шк@• 06 мая 2023
Дитинство та юність - то Тріо Мареничів, Микола Мозговий, Дмитро Гнатюк, Микола Гнатюк, Брати Гадюкіни, сестричка Віка, Рутенія, Вечірня школа... зараз теж безліч прекрасних виконавців....можна довго пепераховувати.
okogteva• 06 мая 2023
Санька-4b93• 06 мая 2023
Козак систем, Без обмежень, Антитіла, Еней, Макс Барських, Пивоваров, Оксана Муха і Дзідзьо, як неймовірний вокаліст.
Синиця у спідниці• 06 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Антитіла(Тарас Тополя)
Люблю фактично усі їх пісні
Юля Саніна
я Бумбокс люблю слушать.
Уравнобешенная• 06 мая 2023
Я в основному рок в різних варіаціях слухаю, і у нас є якісна музика)
Із україньского більше всього в плейлісті - Тінь сонця, Козак сістем, Карна, Жадан і Собаки, Положинський, Юркеш, Мері, Без обмежень, ОЕ, Кому вниз. Із відносно свіжих відкриттів - Grandma´s Smuzi, українські кавери відомих світових рок-хітів, одеська група, теж досить якісно)
Жирафовое варьенье• 06 мая 2023
Подобається лише одна пісня: А липи цвітуть духмяні-духмяні, а двоє ідуть купатись в коханні... Нагадує мої юні літа, що проходили в маленькому провінційному містечку з липовими алеями.
Lora-Lis• 06 мая 2023

4udik• 06 мая 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
А от Гадюкіних я не можу зараз слухати взагалі, хоча в юнацтві співали їх пісні під гітару і все було круто.
А зараз я як прослухаю ’Я там зустрів чувіху, їй шістнадцяти не було, зовсім малолєтка але в ліжку як акула’ і мені хочеться просто вимкнути і не слухати більше

Зараз на дієті• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Мне очень странно , Тополя типа пошёл воевать , как и Положинский , Барских , а уже все с концертами ездят .
При том , что обычные ребята с прошлого февраля на фронте и максимум на неделю был отпуск у них .
Концерти теж важливо. Вони збирають гроші на ЗСУ і не дають забути що у нас війна.
Війна на кожному фронті є важлива
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ дляУравнобешенная
Кому Вниз «Я загубив свій ключ» слухала сьогодні весь ранок
Синиця у спідниці• 06 мая 2023
ну прекрасно же.
Синиця у спідниці• 06 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
я эти по кругу слушаю

Вилами по воде• 06 мая 2023
А зараз Михайло Хома і Пономарьов за душу беруть..
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
я эти по кругу слушаю
https://youtu.be/JGQLSObiTEQ
https://youtu.be/hePpjvupGCg
Не в орбіті моїх музичних вподобань, але дуже гарні пісні. Це факт.
Shady lady• 06 мая 2023
Кола подобається, Пивоваров, Хардкіс, Яктак

Зараз на повторі «погляд», «порічка» ))
ОдинРазНадетое• 06 мая 2023
багато з перерахованого подобається,ще Laud
Shady lady• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
А эта моя любимая
https://www.youtube.com/watch?v=hLPe_jGmxq0
І я обожнюю
І ще «Така як ти»
Гравіцапа• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Он был в тро в самом начале, потом и сейчас помогает армии на вырученные деньги от концертов, и помогает не пиарясь!

А где Потап, Монатик ? Вам от этого не странно ?
Оч@ров@Шк@• 06 мая 2023
Ответ для4udik
На те і юність)