Дивне створіння• 07 мая 2023
У кого кухня с панорамным окном на всю стену? Покажите фото плиз
:)
Я супер-пупер• 07 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мені цікаво як вони на практиці, чи не холодно, сиро? Особливо зимою
Холодно, стекло всегда холоднее стены. В нашем доме есть квартиры с панорамными окнами и без.
Як_наготую...• 07 мая 2023
Не на всю, але велике. Зараз страшно з такими вікнами. В усіх кімнатах такі.
TANYA 0 0 0 0• 07 мая 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Мені здається, що вони не для нашого клімату. Саме більше боюсь милості і цвілі
Пиу!Пиу!• 07 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
У мене не таке як на фото вище, поменше. Але є батарея, та тепла підлога, зимою не холодно. Теплу підлогу майже не вмикаємо.
Я супер-пупер• 07 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мы на юге, у нас солнечных дней в году больше, чем по стране, и морозов нет почти, и отопление у нас - крышная котельная, новострой, топят хорошо. Но владельцы квартир с панорамными окнами жалуются. Ещё был случай несколько лет назад, в сильный ураган эти окна отошли от стены, у всего дома, и квартиры залило дождем, застройщик переделывал.
Танго утрьох• 07 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я уже полтора года снимаю квартиру с 2 окнами во всю стену. В комнате перед окном батарея. Не так чувствуется холод. На кухне стол сразу возле окна. Зимой там сидеть прохладно.. к таким окнам надо или батарею тянуть, или теплый пол под самое окно (тут теплый пол до окна не дотянули...)
Нічого вдягти• 07 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Подруга уехала всей семьёй в марте, оставила мне ключи от квартиры, на первом этаже, 3 панорамных окна. Не топили больше года, все ок. Киевская область. У нас такое на лоджии, лоджия из кухни без дверей, с широким проёмом, проблем нет. Если окна установлены правильно, то бояться нечего
ХикориДикори• 07 мая 2023
Ни у нас, ни у кого из знакомых проблем нет. У нас всего 40 кв.м и два панорамных, такой кайф. Брали не южную сторону, штора всегда раздвинута.
месяцкие• 07 мая 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
У мене у вітальні вікно на всю стіну. Не скажу шо сильно холодно, трошки свіжіше ніж в інших кімнатах, але тепліше ніж в кутовій кімнаті зі звичайними вікнами.
А коли панорамне вікно на кухні то через те шо там тепло від приготування, думаю на температуру це не дуже впливає.
Рекламама• 07 мая 2023
Ну в частном доме у меня такие окна. Если мороз больше -5, то в метре от них ощутимо ощущается перепад температуры. Хотя окна не дешевые, и двух разных брендов
Мао_Мяо• 07 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
У Вас до підлоги? Підкажіть, як Ви ставили батарею? В віконну нішу чи батарея виходить далі за нішу?
Дуже дякую за відповідь!🌸
Пиу!Пиу!• 07 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Дуже дякую за відповідь!🌸
Так до підлоги. Батарея стоїть в віконному пройомі з тої сторони де вікно не відкривається, а друга половина це вихід на балкон. Але багато хто в нашому будинку робили батарею на стіні біля вікна.
Як_наготую...• 07 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Дуже дякую за відповідь!🌸
В нас немає жодної батареї, опалення тепла підлога.
Мао_Мяо• 07 мая 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую🌸
olkabarabolka20• 08 мая 2023
Вікна не гріють. Навіть самі дорогі з супер-теплим склопакетом.
Звісно, щоб було тепло, особливо з великими вікнами, треба радіатор опалення перед вікном або підлоговий конвектор.
Щоб тепле повітря створювало теплову завісу і гріло поверхню скла.
А інакше на вікнах буде конденсат, а потім - пліснява.