осень харашо• вчера в 10:00
Освітлене волосся і кучері
Дівчатка підкажіть будь ласка хто розбирається. Чи можна використовувати цей засіб для кучерів на освітлене волосся? Чи не шкодитиме? Не пересушить?
Зробила блонд, боюся, щоб не відпало )))
Додаю склад:
Aqua / Water / Eau, Glycerin, VP / Dmapa Acrylates Copolymer, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Polyquaternium-37, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Propylene Glycol Dicaprylate / Dicaprate, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Vinyl Caprolactam / VP / Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Sodium Benzoate, Ppg-1 Trideceth-6, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Linalool, Sorbitan Oleate, Limonene, Benzalkonium Chloride.
Додаю склад:
Млинець Мій• вчера в 10:20
А зачем вы сначала покупаете а потом спрашиваете . Я обычно прежде чем купить в отзывах читаю
Xвостокрутелка• вчера в 10:26
Вы состав загрузите в GPT и ему задайте этот вопрос. Он разберет все по полочкам.
Лама_мама• вчера в 10:30
Я взагалі не розумію вашого питання. Сироватка для стайлінгу кучерів це доглядовий засіб. Його призначення формувати локон, зволожувати, зазвичай додають якісь вітамини туди, пантенол. Яким чином він може подіяти так, щоб відпало волосся?
В мене біозавивка, пофарбоване волосся і я користуюся лів-інами для формування гарного завитка. Щоправда іншого виробника. НІчого не відпало. Навпаки, при правильному використанні волосся виглядає більш доглянутим, локон пружний, волосся блискуче. Але засобами для формування локонові треба навчитися користуватися, інакше може бути розчарування від використання і будете казати, що засоби погані)
Метод миття голови та догляду за кучерами називається кучерявий метод. Для нього потрібно шампунь, кондиціонер і нарешті лів-ін для формування завитка. Рушник треба із мікрофібри. В кучерявому методі нічого складного немає, в інеті є купа відео.
осень харашо
• вчера в 10:51
Ответ дляМлинець Мій
Я ним користувалася ще до того, як зробила блонд. Тепер роблю ревізію засобів
осень харашо
• вчера в 10:52
Ответ дляXвостокрутелка
Каже, що в засобі силікони, але це типу нічого страшного 🤷🏻♀️ на форумі кучерявих дівчат прочитала, що силікони - це погано
осень харашо
• вчера в 10:55
Ответ дляЛама_мама
Дякую дуже за вашу відповідь!
Я користуюся цим засобом давно, дуже подобається. Немає касту, волосся не жорстке, завитки гарні. Але вичитала, що в складі силікони. І боюся, щоб ще більше не висушили волосся. Блонд зробила лише кілька днів назад, тому зараз уважно до всього придивляюся. Щоб без етилового спирту, силіконів і всього такого, що прийнято вважати поганим)
Лама_мама• вчера в 11:01
Ответ дляосень харашо
Дякую дуже за вашу відповідь!
Якщо хочете без силікону, то можете придивитися до засобів іспонського бренду Mimare. Я вже третій рік тільки ними користуюся, це безсульфатні, безсиліконові засоби без агресивного компоненту. В них є власний сайт, де можна купити спочатку невеликий обєм на пробу. Мені дуже подобаються. Раніше всі мої спроби перейти на безсульфатний шампунь закінчувалися непромитою головою та відчуттям плівки. Але саме для кучерів краще безсульфатні форми. І ось я знайшла свій варіант. Скільки не пробую нових засобів, завжди повертаюся до них
осень харашо
• вчера в 11:02
Ответ дляЛама_мама
Дуже Вам дякую 🌸 пішла гуглити)
Млинець Мій• вчера в 11:38
Если хотите природное полностью и уход и стайлинг , это запарить семена льна .