Да_Я_ТакаЯ_• 07 мая 2023
Сколіоз, порадьте санаторій
Доброго ранку,у доньки 15 років сколіоз,порадьте,будь ласка,санаторій,де можно влітку відпочити і полікуватися.Дякую.
Варена цибуля• 07 мая 2023
Ответ дляrammstein
З дозволу автора запитаю.
Чи лікують в цьому санаторії дисплазію кульшевого( тазобедреного) сустава.
І теж сколіоз. Дочці 16 років.
За саме цей діагноз не підскажу, але сколіоз покращують на раз.
Їх витяжки реально самі кращі в Україні.
Файно Замало• 07 мая 2023
Ответ дляВарена цибуля
А нічого, що сколіоз категорично витягувати не можна. Можна тільки перед операцією
Завжди з рушником• 07 мая 2023
Ответ дляФайно Замало
А где о вытягивании было написано?
Завжди з рушником• 07 мая 2023
Я дочку возила на Шрот терапию в Киеве несколько лет назад. Тогда на каникулах летом они для детей обычно лагерь под Киевом организовывали. Можете попробовать узнать есть ли такое в этом году:
Файно Замало• 07 мая 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А где о вытягивании было написано?
А на вытяжках по вашему что делают?
Завжди з рушником• 07 мая 2023
Ответ дляФайно Замало
А на вытяжках по вашему что делают?
Где вы слово «вытяжка» в этой теме нашли? Кроме ваших постов?
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 мая 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Спасибо большое.А как результат?
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 мая 2023
Ответ дляФайно Замало
Тобто на дошці Євмінова теж не можна займатися виходить?бо в мене грижі і дошка є давно тож я з донькою до них поїхала і вони дали вправи,ми займалися пару місяців,а одного разу їй після вправ стало зле,може так співпало,а може непрпвильно робила,але потім вона відмовилася займатися...
Завжди з рушником• 07 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Спасибо большое.А как результат?
Я не знаю что помогло, Шрот мы еще до войны проходили, потом дома занимались по их программе, а потом на кинезиотерапию с собой тягала. По рентгену угол искривления с 15 градусов уменьшился до 6, уже специальную гимнастику от сколиоза не рекомендуют, только ОФП
Файно Замало• 07 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
На дошці Евмінова при сколіозі не можна теж
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 мая 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А сколько лет девочке?6 градусов кажется считается вообще в пределах нормы,вы значит вовремя серьезно занялись...а я как только врач сказал тоже поехали в Евминова,начали заниматься,массаж делали,а потом война началась и плюс дочка бунтует и как то запустили за этот год...а сейчас читаю ортопеды считают,что только шрот и корсет ,а все массажи,плаванье не помогут...
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 мая 2023
Ответ дляФайно Замало
Я ось теж читаю, ортопеди вважають,що Євмінова підходить тільки,щоб укріплювати м´язи,а для лікування сколіозу ні,але м´язи можно укріплювати і без дошки...а вам лікарі сказали,що не можно на Євмінова?
Завжди з рушником• 07 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
14 сейчас.
Файно Замало• 07 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
При дитячому сколіозі заборонені всі вправи, де є витяжіння хребта, а на дошці Євмінова це більшість вправ. Тому що витяжіння хребта сприяє більшій мобільності хребта і сколіоз починає сильніше прогресувати. Навіть вправи ЛФК при сколіозі мають бути підібрані, щоб не було розтягування хребта. Це згідно наукових праць німецьких ортопедів. Ну і наші ортопеди, які ведуть багато дітей зі сколіозом такої ж думки. А ті, які на прийомі розказують, як ви допустили 3-4 ст сколіозу у дитини, які застигли в радянській медицині, то ті призначають і дошку Євмінова
Ответ дляФайно Замало
А як стосовно кінезіотерапії, не знаєте?
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 мая 2023
Ответ дляФайно Замало
Дякую,виходить тільки шрот и корсет шено?
Файно Замало• 07 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Або ЛФК замість Шрот, а ще масаж та басейн. Донька в корсеті Шено 10 років вже. Шрот, до речі, не пробували, але відгуки гарні. Коли ми починали носити корсет, то Луіза з київської шрот-терапії закінчила двотижневі курси в Німеччині і довіри це не додовало, тому і без Шрота. Хоча не можу сказати, що ЛФК дає поганий результат
Файно Замало• 07 мая 2023
Ответ дляInna_A
Ні, не підкажу, бо не знаю.
Є чудовий форум, правда російській. З початку війни туди не заходила, але думаю ВПН вирішить це питання. Там купа інформації від мам/тат дітей хворих на сколіоз. У нас в Україні, нажаль, не має форумів з такою кількістю інформації в питаннях сколіозу. Навіть по крупинках не можливо у нас ніде зібрати інформацію. Русню ненавиджу, але рівних даному форуму не бачу.