Майструю крила• 07 мая 2023

В кого розацеа? ви дієте тримаєте? Чи варто пропити вітаміни для шкіри?

Зараз загострення, почала нормальними засобами користуватись. Але ж ефект звісно не одразу буде. Ви дієту тримаєте? Що однозначно виключити і постаратись не вживати ніколи? З харчуванням це найтяжче. Ну і алко раз на тиждень точно є, не знаю як себе в цьому обмежувати. Якийсь детралекс для судин раз на рік пропиваєте?
Не стесняюсь• 07 мая 2023
Я після алкоголю бачу загострення.. нічого не пила з вітамінів. Теж цікаво почути
Радуга-дуга• 07 мая 2023
Роза лайф или както так от марини я пользуюсь. За два дня покраснения уходят, при неупотреблении алко.
автор Майструю крила • 07 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Це вітаміни?
Радуга-дуга• 07 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Це вітаміни?
Нет, уход за кожей, витамины до сраки….(
АБВГДейка• 07 мая 2023
Була ввечері тема, я там по пунктам розложила як жити.
Алкоголь категорично неможна. Ви повинні зрозуміти, що ви будете мучитись через бокал вина.
Я після одного бокала 2 тижні лікуюсь
Пульт от линолеума• 07 мая 2023
Алкоголь очень редко, немного белого вина только могу позволить, и то потом хуже становится, начала пользоваться Солантрой, есть улучшение.
автор Майструю крила • 07 мая 2023
Думала може якийсь вітамін Е пропити, щоб шкіра стала краще і рибʼячий жир
Ще цікаво чи можна умивалками спеціальними 2 рази в день користуватися? Косметолог так прописала, а слухала косметолога в інсті, то радить умивалкт раз в день, щоб типу ліпідний барʼєр не пошкодити чи якось так
автор Майструю крила • 07 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Я після одного бокала 2 тижні лікуюсь
А як тема називалась? Хочу почитати? В чому ще себе обмежуєте однозначно? Гостре, помідори, молочка, кава, солодке? Що взагалі можна ?
МЕСТО_Встречи• 07 мая 2023
У меня 8 лет ремиссия после лечения. И я ни в коем случае не хочу возврата, потому не пью алкоголь, не хожу в баню, берегу лицо от солнца, мороза, ветра и так далее. Диета, спокойствие, сон - мои друзья.
Ну, и уход, очистка каждодневная, Детралекс/ Флебодиа раз в полгода месяц.
Небалувана Галя• 07 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Можно фото, пожалуйста
АБВГДейка• 07 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Может ли гормональная спираль спровоцировать Розацею на лице
АБВГДейка• 07 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Нічого з цього неможна
автор Майструю крила • 07 мая 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Каву, солодке, гостре їсте? Що однозначно табу для вас? Алкоголь геть ніякий? Не знаю я не така осознанна, не знаю як я не питиму алко хоч іноді, так хочеться за компанію
автор Майструю крила • 07 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Нічого з цього неможна
І що ви зовсім ніколи не вживаєте каву, солодке?
АБВГДейка• 07 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Каву ні, напій цикорій.
Солодке жерла, але жирніє шкіра і рихла стає, тому чорний шоколад тільки кусочок в день, навіть від фруктів відмовилась, вони викликають бродіння
Пульт от линолеума• 07 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
У меня после установки Мирены поставили Розацеа, так что я связываю это, хотя и до нее кожа была чувствительная, склонна к покраснениям, думаю, спираль все обострила и ухудшила.
АБВГДейка• 07 мая 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Знаю людей з міреною , нічого у них нема і близько, тільки зайва вага
Пульт от линолеума• 07 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
А у меня так, и дерматолог говорила, что обращались с Розацеа, у них стояла Мирена
Пульт от линолеума• 07 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Лишний вес- отдельная тема
Тут как тут• 07 мая 2023
Ви або себе контролюєте і не їсте забороненого і алкоголь, або в вас погана шкіра. Інших варіантів, на жаль, немає.
МЕСТО_Встречи• 07 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Кофе и чай не пью вообще много лет, меня от них колбасит и потом не сплю ночью.
Табу - алкоголь и острый перец.
Горчицы, хрена могу съесть.
Сладкое - 1 конфету в день.
автор Майструю крила • 07 мая 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Табу - алкоголь и острый перец.
Горчицы, хрена могу съесть.
Сладкое - 1 конфету в день.
Це капець
І як оце жити його, для мене кава, гарне винце іноді це кайф
75В• 07 мая 2023
Підписана на доказового дерматолога. Стаття з її сторінки.
МЕСТО_Встречи• 07 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Це капець
Приоритеты меняются, когда у тебя лицо от винца, как попа павиана )
75В• 07 мая 2023
Одне фото загубилось
МЕСТО_Встречи• 07 мая 2023
Ответ для75В
Мне косметолог назначила лазер, вот с него и началось нормальное лечение. Все кремы Метрогилы, Розаметы, Скинорены и ТД - только хуже делали. А вот от лазера сразу пошел процесс. + Пилинги + уход. Ну, и диета тоже. Потому что даже на глоток вина щеки пылали пол-дня ещё.
автор Майструю крила • 08 мая 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А після лазера шкіра не стала тонше? Бо чула таку думку, але не знаю чи це не брєд? Скільки часу після лазеру пройшло?
А пілінги можна репери Розацеа? Який догляд у вас?
автор Майструю крила • 08 мая 2023
Ответ для75В
Одне фото загубилось
Як називається профіль в інсті?
Дякую за скріни
МЕСТО_Встречи• 08 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Нет. Я сделала много сеансов уже. Раз в полгода по 10 шт первые 4 года и далее по 5 сеансов раз в год делаю ещё, чтоб поддерживать. Кожа отличная, лучше чем была ) и омолаживает он.
Пилинги Сесдерма азелак пил. Да, его можно при Розацеа. Азелаиновая кислота же показана.
Уход - Алголоджи для чувствительной кожи.
+ Мицеллярная вода биодерма для чувствительной.
75В• 08 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Як називається профіль в інсті?
Дякую за скріни
Ось. Нема за що