Дуболом• 08 мая 2023
У чоловіка дебютувала шизофренія. Хто стикався з подібним?
Зараз лежить в відділенні, підписав згоду на лікування. Приїхали туди вночі. Розпочалось все з депресії, він поступово замикався в собі, консультувався в психолога. Потім в один день в нього з’явилась фобія, що його переслідують, енергетично на нього впливає соціум. І це було дійсно страшно. Він був весь в поту, серед ночі бормотав тотальний брєд. Ми викликали швидку. Ніч дурдому.
Зараз дитину віддала батькам і сама в шоці.
Хто проходив через подібне. Розкажіть, які реальні шанси на спокійне життя?
Угадайс• 09 мая 2023
Ответ дляПослушная
Как романтично в старпосте - дебютувала шизофрения .Вы точно не тролль ? Потому как нормальный человек такого не напишет
у вас наверное 9 классов?
ГоловнаЯ• 09 мая 2023
Ответ дляДуболом
В нас змінився черговий лікар. Новий вже вважає, зо це шизоафективний розлад. А я дурію від Гугл інформації з цього приводу.
Автор, як у вас справи, як поводить себе ваш чоловік?
Veronika_100k• 09 мая 2023
Ответ дляДуболом
Автор, как у вас дела? Что-то прояснилось?
Дуболом
• 09 мая 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Приймає терапію. Лежить у відділенні. Нам призначили терапію на 14 днів.
У відділенні щодня лише черговий лікар. Ніхто інший його більше не консультував. Я так розумію що там схема лікування для всіх однакова, бо назва відділення щось формату для людей з первинним епізодом психічних порушень.
Я за ці дні зрозуміла, що таке овоч в психіатрії. Чоловік до таблеток звичайний. Як тільки п’є призначені таблетки, то засинає, перестає спілкуватись, стає млявим і ніяким. Стараємось бачитись до прийому таблеток. Плануємо пройти курс 14 днів, а далі звертатись в приватні клініки.
Дуболом
• 09 мая 2023
Ответ дляVeronika_100k
Veronika_100k• 09 мая 2023
Ответ дляДуболом
Наверное это правильно искать потом своего доктора в частных клиниках. Держитесь. Пусть у Вас всё сложится наилучшим образом!
ГоловнаЯ• 10 мая 2023
Ответ дляДуболом
Сил вам, все це пережити.
Дуболом
• 10 мая 2023
Ответ дляVeronika_100k
Ми можемо і зараз відмовитись від лікування та йти до приватних, але я боюсь так вчиняти… Сьогодні йому дозволили гуляти по території лікарні у супроводі гостя. Бачимось щодня.
Veronika_100k• 10 мая 2023
Ответ дляДуболом
Вы правы. Я бы тоже не рискнула сразу отказываться. Лучше закончить курс, а за это время уже можно кого-то подыскать.
Соображалочка• 10 мая 2023
В будь якому разі потрібно проконсультуватись з декількома спеціалістами. Навіть якщо діагноз підтвердиться - з цим можна добре і довго жити. Мій двоюрідний брат з 18 років шизофреник, завжди був розумним, веселим. Коли приймав ліки за призначенням добре себе почував, погана компанія і алкоголь - то іхала криша, стравав агресивним і не адекватним. Одружився, народили доньку. Якщо притримуватись призначень лікаря і не приймати алкоголь - все ок.