Мотористка• 08 мая 2023
Почему так много петиций о присвоении звания Героя погибшим?
Что это звание даёт родственникам, что многие хотят его получить?
Roni-Verona• 08 мая 2023
Таке дурне запитання, якщо навіть нічого матеріального не дає люди хочуть щоб їх близьким які загинули було присвоєне це звання. Я теж хочу але не буду створювати петицію бо це вже нажаль нічого не змінить