tarveldy• 08 мая 2023

Повзає на спині, зірка майже 7 міс.

Дівчата, щось я зовсім в шоці. 7 міс, дитина повзає спиною, лежить на спині й так наче на мостик вигібається і повзе
У невролога були міс назад, було все ок, це що? Це до кого? Розвиток по віку, їсть як попало , спить теж чорт зна як , але ніч спить нормально
Sunnynatya• 08 мая 2023
Пробує вже рухатись. Якщо невролог каже ок, то значить ок. В мого теж подібне було) а потім він вже нормально поповз. Пробував просто свої сили
WhiteWidow• 08 мая 2023
Моя не повзала взагалі. Але))) сідала на жопку і підгрібала правою ногою себе вперед. Так і рухалась,куда треба. Сидячи . Потім встала і пішла. Але повзання не було
автор tarveldy • 08 мая 2023
Мене цей мостік нервує
Басноплетка• 08 мая 2023
Мой рано пополз и вообще от этого процесса кайфовал.
А некоторьіе дети вообще не ползали.
Коли остальное в норме, сидит, нормально ест, активна и т.д., я бьі не заморачивалась.
автор tarveldy • 08 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
А некоторьіе дети вообще не ползали.
Старший поповз дуже добре і все як по підручнику, а виявилось просто піпець з дитиною, з молодшою боюсь щось пропустити
Мона_Лиса• 08 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Мене цей мостік нервує
Как-то грубо Вы о ребенке своем отзываетесь, мамочка.
автор tarveldy • 08 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
А некоторьіе дети вообще не ползали.
З їжею біда, мало їсть, погано набирає вагу, але декілька педіатрів сказали що ось вона така є
Ковбой Хагис• 08 мая 2023
Треба частіше вкладати на животик, на відстані розташувати іграшки, мотивувати дотягнутися. Я не кажу, що треба примушувати повзати (деякі дійсно не повзають), але дійсно дитина має бути достатньо часу на животику
AnnaOst• 08 мая 2023
У мене дитина теж почала ставати на мосту перед тим як поповзти, правда було це в 9 місяців і тривало не довго, кілька днів. Але виглядає це дивно нервуюче
Bonya_A• 08 мая 2023
Ви ж наче лише вчора народили, а вже 7 місяців !)
Бараболька• 08 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Мене цей мостік нервує
Слабые мышцы спины. Вам правильно написали - чаще выкладывать на живот. Ещё хорошо упражнения на фитболе, класть на него ребенка на живот и катать из стороны в сторону. Это заставляет работать мышцы спины. Также учите переворачиваться со спины на животик через бочок. Видео найдите как.
Басноплетка• 08 мая 2023
Ответ дляtarveldy
В ВОЗовские таблички входите? Там широкие границы норм.
У меня натирал по 1 кг первый и второй месяц, мне на радость, а потом оп, 300 г в 3й месяц.
Расстроилась, даже весы напрокат детские взяла, ежедневно взвешивал по утрам,но так и набирал по 400-500 г до года, в год 9 кг был.
А во дворе девочка была, в год 7,8 кг. Сейчас детям уже по 7, худощавые так и есть, мой 22 кг, та девочка 19 кг. Но все остальное в норме
Бараболька• 08 мая 2023
Ответ дляtarveldy
То, о чем я написала! Слабые мышцы. Маловесный. Прикорм начали уже? С каш?
Путающаяся• 08 мая 2023
Детский массажист работал с ребенком? У них опыт хороший, глаз наметан.
Бараболька• 08 мая 2023
И в 7 месяцев ещё есть смысл курс массажа у хорошего детского массажиста. Потом через время повторить.
автор tarveldy • 08 мая 2023
Ответ дляБараболька
Вона перевертається, і на животик і з животика, і стоїть на руках але так, м´язи слабкі працюєм над цим
автор tarveldy • 08 мая 2023
Ответ дляБараболька
Так, почали з овочів, але і кашу вже їсть, почала краще набирати, значно краще
автор tarveldy • 08 мая 2023
Ответ дляБараболька
Не зовсім можна, ж проблема по кардиології, а так робимо легкий кожен день
Невгамовна шахиня• 08 мая 2023
мой реб вообще никогда не спал на спине. всегда на животе.
как-то не помню никаких мостиков
Теща дочки• 08 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Мене цей мостік нервує
Переворачивается ? Мышцы слабые наверное
автор tarveldy • 08 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Так, крутиться нормально , але більш на спині , тіки на живіт переверну, оп і вже знов на спині, сама з спини на живіт теж перевертається але ненадовго