Шукаю трусики• 08 мая 2023
Чоловік та 3 дітей
Доброго вечора, дівчата!
Я порадитись, але заздалегідь попрошу без срачу та образ.
В мене є чоловік, з котрим офіційно одружені і маємо сина 8 років. Також від попередніх шлюбів в мене є син 16 років, а у чоловіка теж син 13 років. Тобто рідних 2 сина у чоловіка, а мій старший не всиновлений їм, але виховує 11 років.
Як вважають воєнкомати та прикордонники - скільки дітей в мого чоловіка?
Чи потрібно всиновлення мого старшого сина, щоб було 3? Чи потрібні докази спілкування та допомоги першому сину чоловіка (його дружина в іншій країні давно вийшла заміж та не дає бачитись с дитиною, яка вважає своїм батьком її нового чоловіка).
Люблю джаз• 08 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Неправда
Посвідка багатодітної родини теж підходить
У нас троє, але другий чоловік біологічний батько тільки третьої дитини
Виїздили за посвідкою
Как может быть у вашего мужа документ, что он многодетный?
Люблю джаз• 08 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Авжеш. Платив і аліменти, і подарунки, і гроші їй. Й досі платить за фото дитини. А вона знов одружилася коли дитині 3 було й захотіла, щоб новенька повна сім´я була і син забув про старого батька.
Не їй, а дитині.
ПростоБелка• 08 мая 2023
Ответ дляElenaMari
У знакомых кум военный как война началась усыновил в первую неделю своих детей и расписался с женой, оказывается они не расписывались из за денег и дети были без отца по бумагам, он выехал и только когда уехал позвонил и сказал что он чухнул
Можливо, у перші тижні це могло спрацювати, але не зараз: під час дії воєнного стану всиновлення заборонено.
Інакше, вже би кілометрові черги за сиротами стояли
Бокс-орун• 08 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Легко
Почитайте кому видають цю посвідку
Люблю джаз• 08 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Легко
Почитайте кому видають цю посвідку
Там потрібні копії свідотства дітей, яким він є батьком
Шукаю трусики
• 08 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Автор вам нужен юрист он вам скажет что делать
Дякую! Буду шукати!
Бокс-орун• 08 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ні
Там потрібні свідоцтва дітей, які проживають в родині в зареєстрованому шлюбі пари. Зокрема, якщо це дитина тільки одного з подружжя.
ПростоБелка• 08 мая 2023
Автор, легше вашому чоловіку знайти молоду і ще одного народити, тоді точно зможе виїхати
Радостина• 08 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Ух як ви злісно все описуєте.
Вам же також знадобився його син лише з вигоди
Бокс-орун• 08 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Нет, у меня знакомые ездят со свидетельствами от разных жен
Або свідоцтва
Або посвідка багатодітних батьків
Бибер-анонимер• 08 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
Жалко ваш так не сделал
Да ?
Шукаю трусики
• 08 мая 2023
Дівчата, дякую більшості з вас за поради. Мирного неба та скорішої нашої Перемоги!
Бережіть себе та свої сім´ї!