Щебетуха• 09 мая 2023

Чоловік хоче спробувати інтим з іншою

Мені 27 Чоловікові 33 роки
З чоловіком живемо уже 5 років я в нього перша секс у нас не часте явище так як у нього не виходить нормально, то і в мене бажання не виникає,спочатку відносин він казав секс це не головне але пройшов час і все стало на свої місця. За 4 роки відносин він так і не зробив пропозицію а на 5 рік " так ропишемся " хоча якщо чесно з часом вже і бажання по трохи цевідпало... Просто зараз в іншій країні дуже складно розбиратись ще в почуттях. Але основна проблема в тому що він заявив що хоче спробувати інтим з іншою щоб було з ким порівнювати що хоче секс з худішою дівчиною. А ще в нього ідея фікс анальний секс він хоче спробувати а я ні... Ну ось таке виховання . Після всього цього він запропонував мені сходити на зустріч з свінгерами там себе спробувати ну там же це не зрада ти ж будеш знати і взагалі коли він від´їзджав за кордон то давав мені дозвіл на інтим з іншими, тоді я подумала що він жартував......зараз я просто не розумію що відбувається як все перевернулось з ніг на голову і що мені робити
Nelly-4875• 09 мая 2023
Я не понимаю, а как можно жить с мужчиной, который не умеет сексом заниматься? У которого не получается? Вам автор нормально было так жить? Мне нравится, живут годами, отсутствие секса их не смущает, а вот как за другую бабу заговорил - так сразу «я не понимаю что происходит, все перевернулось с ног на голову». Да у вас с самого начала все перевернуто было, вы у него первая была в его 28 лет? Молодой человек ходил девственником до 28 лет????? По каким причинам он не занимался сексом, вы не интересовались? Или насыпал вам в уши, что только по любви и с той самой будет жахаться? Противно становится от таких женщин, живете как дикари, секса нет, отношений гармоничных тоже, но живете какого то черта. И жили бы, не упомяни бабу другую. Тьфу.

LIANA171185• 09 мая 2023
Мужику 33 годика и вы у него первая?Шо-то как-то не понятно.Мужчины,вроде,не хранят себя для той самой единственной...
Да и вообще,он за все 5 лет так и не довел вас до ЗАГСа!Я понимаю,пожить вместе годик,ну второй,но дальше уже надо как-то определяться в жизни.А ваш удобно устроился:и свободен,и пожрать кто-то приготовит,и ночью есть кого потискать.
Решать,конечно,вам,но я бы не стала продолжать эти отношения.
ЭтаваНиМожетБыть• 09 мая 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Отпустите и не портите жизнь мужчине. У вас много табу, Вы дикая. Я бы такое не терпела. Изменять будет 100%
Ну взагалі то йому 33, автора він зустрів 5 років назад і вона його перша жінка, не факт, що це саме вона йому псує життя
барабанщица• 09 мая 2023
Де ж він чоловік. Хлопець, сожитель...
І так, він вас вже давно відпустив. Тільки прямо про це говорити не хоче. Хоче щоб ви пішли з його життя
барабанщица• 09 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Я мучалась 9 лет. Не сделает он вам предложение. Уходите сей6пока вы молоды.Со временем поймёте что слишком много времени потратили не на того человека.
Конечно не сделает . Если бы она была нужна то сделал бы давным давно.
Более того в тайне надеется что она сама от него отцепится. Иначе бы ото все не предлагал.
Працівниця року• 09 мая 2023
Це хворе чмо
Дуже проблемна людина, психично хвора
Тікайте, не шукайте проблеми в собі, не втрачайте час на такі відносини
ХвилювАллочка• 09 мая 2023
Зачем нужен такой проблемный чувак

Сусановна• 09 мая 2023
Нахріна такий партнер?
Секс через силу але мріє про свінгерів і анал? Ну хай спробує, може його навчать як сексом займатися, то тільки сам.
Теж мені секс гігант на мінімалках.
Автор вибачте але таке хм г@мно у вас а не партнер.
Одяг та сумки• 09 мая 2023
если у него секс норм не выходит - киньте єтот брак . Вот честно уважайте себя вам открыто говорят, что он хочет налево/вас не любит/бля=ун. А вы что - молчите. Бегите милая девушка. Найдите не импотента которому готовы будете и анал дать и все. Тут не в воспитании дело. а в партнере. Будет партнер будет все - он вам вы ему. А тут импотент и еще и анал ему. Про свингерство я в шоке честно, якщо не стоїть то воно що не роби не встане. А через 10 лет зачем он вам? ведь там совсем плохо будет все. Еще и гулять начнет искать с кем встанет.
Незламна• 09 мая 2023
Ви стільки живете, а присікти це нездатні? Ви боїтесь шо покине? Я тоже скромна, але за 20 років шлюбу на х...й навчилась посилить, інакше на голову вилізе. Якщо вам це неприємно то підколюйте, знецінюйте, ображайте його хотєлку.
Птица Говоруша• 09 мая 2023
Так если хочет анал, пусть жопу и подставляет
Яичница с беконом• 09 мая 2023
Если он неумеха то какой анал
Яичница с беконом• 09 мая 2023
Ответ дляLydmila408
Чогось згадала про маньяків..
В них були дружини..секса в сім´ї практично не було..
Да,у Чикатило так было
КараПузовна• 09 мая 2023
Ответ дляOllka
Скажіть, хай пробує, але без Вас.
Ви ще й питаєте...
Ви ж розумієте, що якщо про це заговорив - перейде до дій. З Вашого дозволу або ні.
І Вам миритися, або ні з цим.

А як він виїхав? Він інвалід?
Питаю тому, що Вас повнотою попрікає, а сам теж з вадами?
Якщо хлопець почав займатися сексом у 28 - то так, з вадами, суттєвими вадами мозку
КараПузовна• 09 мая 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Мля, чувак з дохлим удавом у молодому віці - це ще хто кому життя спортив я б такого імпотента точно б не терпіла.
Бандитка Сью• 09 мая 2023
До війни Україна була на 2 місці по ВіЛ СНІД.
Робіть висновки.
До речі, мій знайомий його десь так і підхопив, любив one night знайомства. Лікують безкоштовно, але радості від цього мало.
Директор Пляжу• 09 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Две запятих на весь поток путаного сознания...
Невидимка Майя• 09 мая 2023
Ответ дляNota-bene
Пішов би він в мене в сраку сам. Свінгер недороблений.
Так він і хоче піти в сраку)
младокошкина• 09 мая 2023
Мамкин дрочер думает, что у него будет эрекция на ваш секс с другим.
Готовы, что он будет вас подкладывать под других мужиков, а сам смотреть?
И да, про анал пусть забудет с его вялым отростком.
У него полный набор штампов, полученных от частого просмотра порно. Бросайте этого чучела, пока не поздно.

Своего не предлагать• 16 мая 2023
Ой