ДолькиКабана• 09 апреля в 15:11
Расклад на таро у инстаграмного таролога
Кто то обращался к раскрученым инстаграмным тарологам? Сколько у них стоит расклад и что они рассказывают на эту цену? Ради интереса хочу даже потратить деньги чтобы узнать за что им столько платят за консультацию. У кого есть опыт, поделитесь своими историями.
Apassionat_a• 09 апреля в 20:28
Ответ дляБавовнятко
Я понять не могу,кто им платит такие деньги,многие думают что только за большие деньги они услышат то что хотят но есть реальные эзотерики,которые реально,расскажут все и за абсолютно адекватную цену
Гроші за ту роботу, що люди вклали у свою розкрутку. І ніхто не каже, що інстаграмні всі погані, а ’сусідські’ добрі. Треба просто розуміти, що розкрутка коштує зусиль і коштів. А професіоналізм може бути чи ні.
Apassionat_a• 09 апреля в 20:30
Ответ дляЛастоноша
Подивіться канал Бритва Екстрасенсів на Ютубі з колишньою редакторкою з СТБ. Вона нуднувата і без харизми, але тест-драйви наших тарологів_відунів можна подивитись
Неприємна, прямо скажу, жіночка (ця ведуча). У неї всі аферисти.
Але так, якщо абстрагуватися, є багато цікавого
Авторе, а ви взагалі зверталися до тарологів за консультацією? Чи ви одразу хочете заради цікавості ’погуляти’ на всі гроші? Якщо вам і справді цікаво, простіше почати з тих, хто вже має багато практики, але тільки намагається монетизувати свою роботу. Як і в будь-якій іншій сфері продажів, коли бренд ще не розкручений і ти платиш тільки за товар, умовно кажучи 😁 А вже потім взяти когось дорожчого і порівняти.
ДолькиКабана
• 10 апреля в 16:53
Ответ дляApassionat_a
А Ви би лікаря інстаграмного вибрали чи по рекомендації знайомих?
Мне не нужна консультация. Я хочу проверить за что платят 300$. Как подается инфа, сколько этой инфы. Вообще что происходит по такому ценнику. Я знаю что такие тарологи вложились финансово в себя, или в них вложились продюссеры. Этот момент меня мало волнует. И меня не особо волнует даже то, что они мне мимо всё скажут обо мне даже то, что есть сейчас. Не говоря о будущем. Мне иниересен сам сеанс что и как.
ДолькиКабана
• 10 апреля в 16:54
Ответ дляAlexyc
Именно прогулять хочу. Консультация как таковая мне не нужна. Просто интерес как проходит сеанс, что можно наговорить на ценник 7000 грн например.
Ответ дляДолькиКабана
Думаю, все буде так само, як і за 100 грн. Можливо, просто розглянуть і дадуть відповідь на більшу кількість запитань.
Apassionat_a• 11 апреля в 23:23
Ответ дляДолькиКабана
Значить - варто піти
Я думаю, Ви дуже добре знаєте, чого хочете