ДолькиКабана• 09 апреля в 15:11

Расклад на таро у инстаграмного таролога

Кто то обращался к раскрученым инстаграмным тарологам? Сколько у них стоит расклад и что они рассказывают на эту цену? Ради интереса хочу даже потратить деньги чтобы узнать за что им столько платят за консультацию. У кого есть опыт, поделитесь своими историями.
Apassionat_a• 09 апреля в 20:18
А Ви би лікаря інстаграмного вибрали чи по рекомендації знайомих?

Apassionat_a• 09 апреля в 20:28
Ответ дляБавовнятко
Я понять не могу,кто им платит такие деньги,многие думают что только за большие деньги они услышат то что хотят но есть реальные эзотерики,которые реально,расскажут все и за абсолютно адекватную цену
Гроші за ту роботу, що люди вклали у свою розкрутку. І ніхто не каже, що інстаграмні всі погані, а ’сусідські’ добрі. Треба просто розуміти, що розкрутка коштує зусиль і коштів. А професіоналізм може бути чи ні.
Apassionat_a• 09 апреля в 20:30
Ответ дляЛастоноша
Подивіться канал Бритва Екстрасенсів на Ютубі з колишньою редакторкою з СТБ. Вона нуднувата і без харизми, але тест-драйви наших тарологів_відунів можна подивитись
Неприємна, прямо скажу, жіночка (ця ведуча). У неї всі аферисти.
Але так, якщо абстрагуватися, є багато цікавого
Alexyc• 10 апреля в 07:43
Авторе, а ви взагалі зверталися до тарологів за консультацією? Чи ви одразу хочете заради цікавості ’погуляти’ на всі гроші? Якщо вам і справді цікаво, простіше почати з тих, хто вже має багато практики, але тільки намагається монетизувати свою роботу. Як і в будь-якій іншій сфері продажів, коли бренд ще не розкручений і ти платиш тільки за товар, умовно кажучи 😁 А вже потім взяти когось дорожчого і порівняти.
автор ДолькиКабана • 10 апреля в 16:53
Ответ дляApassionat_a
Мне не нужна консультация. Я хочу проверить за что платят 300$. Как подается инфа, сколько этой инфы. Вообще что происходит по такому ценнику. Я знаю что такие тарологи вложились финансово в себя, или в них вложились продюссеры. Этот момент меня мало волнует. И меня не особо волнует даже то, что они мне мимо всё скажут обо мне даже то, что есть сейчас. Не говоря о будущем. Мне иниересен сам сеанс что и как.
автор ДолькиКабана • 10 апреля в 16:54
Ответ дляAlexyc
Именно прогулять хочу. Консультация как таковая мне не нужна. Просто интерес как проходит сеанс, что можно наговорить на ценник 7000 грн например.
Alexyc• 10 апреля в 17:49
Ответ дляДолькиКабана
Думаю, все буде так само, як і за 100 грн. Можливо, просто розглянуть і дадуть відповідь на більшу кількість запитань.
Apassionat_a• 11 апреля в 23:23
Ответ дляДолькиКабана
Значить - варто піти
Я думаю, Ви дуже добре знаєте, чого хочете