Life is Beautiful• 09 мая 2023
Якщо людині ставлять дізлайкі у соцмережах, треба лі вважати, що ця людина - погана
Якщо ні, то чому можуть іх ставити?
Ответ дляLife is Beautiful
Под анонимом не впізнавали. Зараз тимчасово не можно під анонимом.
Але я хочу зрозуміти причину негативу, бо я людина доставуча.
Я не бачу, чім могла викликати таку реакцію.
Вы недавно зарегистрированы поэтому и не узнают ещё под анонимом.
Я не знаю причину негатива к вам, не читала ваши предыдущие темы. Но, вы сами же о себе написали, что вы человек доставучий. Будьте проще. Это просто форум. Кто-то просит советы, кто-то сливает негатив, а кто-то делиться хорошим. Определите чего вы хотите от форума и он будет соответствующе реагировать. И не ждите всеобщего одобрения.
Мне например нравятся темы о музыке, хобби, курсах и развитии. Иногда даю советы, ещё реже участвую в политических темах. Никто не преследует, иногда одобряют, иногда нет.
Ответ дляLife is Beautiful
Після теми про Павлоград таке враження, що мені ставять дізлайкі тільки за то, що пишу я. До цієї теми такого не було.
Що там таке відбулося? Граматична помилка - несмиваєма пляма якась?
Я їздила в Павлоград до знайомих за котом - вот і вся причина, чому ту тему створила. Чому я ’ворог’ після неї?
Автор, якщо вас це втішить, я, дякувати богу, не бачила вашу тему про Павлоград
Ответ дляЕжеви4ка
Так і думала, що в вас анонімний бан
Так, тимчасовий.
Ответ дляЕжеви4ка
Я на ’нитіка’ не ображалась, є таке. Образилась на підозру, що пишу з раши. Це з цієї теми почалося.
Ответ дляOks_kis
Може тим, що огризаєтеся на кожний комент?)
Чи сперечаєтесь з кожним, якщо бачите щось, що вам не подобається?
Чи закриваєте рота іншим за їхню думку?)
Якщо ці коменти особисто про мене та думка невірна?
Я повинна бути згодна з усіма звинуваченнями?
Ответ дляЕжеви4ка
Знову звинувачення, вас ніхто ні в чому не звинувачує
Звинувачував, в коментах в темі про Павлоград і далі.
Ответ дляLife is Beautiful
А хто визначає, що думка невірна?)
На мою думку, моя думка вірна) це моє бачення, ставлення і я його висловлюю.
Ви можете з ним погодитись, або не погодитись і надати аргументи, чого не погоджуєтесь
Але не є вірним та коректним казати, що інша думка невірна.
Ответ дляOks_kis
А хто визначає, що думка невірна?)
Якщо людина пише про мене те, що не відповідає дійсності, та в агресивній формі, я не повинна реагувати?
Ответ дляLife is Beautiful
Ви мене чуєте)
Якщо вам пише щось людина, що вам не подобається, ще означає, що прямо зараз в неї такі думки щодо вас.
Ви можете з цим погодитись (бо ви не можете всім подобатись, це життя) або не погодитись (і тут вже викликати людину на діалог, запитати, а чого ти так думаєш, на підставі чого в тебе така думка, та інші уточнюючи питання).
Те, що ви кидаєтесь на інших, якщо вам не подобається думки інших про ваші коментарі, пости, прямо зараз грає проти вас
Ответ дляOks_kis
Ви мене чуєте)
На перші мов теми реакція була хороша. Тому я не чекала, що після теми ’Як небезпечно в Павлограді і Днепрі’ (я в Днепрі зараз), буде така реакція. Не розумію, чим спровокувала. Послідуючі теми писала емоційно, тому вони такі.
Ответ дляЕжеви4ка
Ну то пишіть в їм в темі про Павлоград, тут її не всі читали й не можуть відповісти вам на це питання
А якщо пишеш, а тобі не вірять і усе тут? Писали, що я не з Дніпра і брешу, навіщо це мені?
Чому в соцмережах сливати агресію можно, а сливати депресію - ні?
Ответ дляLife is Beautiful
Бо це їхнє право не вірити вам
Це називається критичне мислення - коли чуєш якусь інформацію і в тебе є сумнів стосовно отриманої інформації, і хочеш її перевірити, а не довіряєш бездумно незнайомій людині 😀
Ответ дляNota-bene
Ну в мене і інших також купа проблем але ж ми не скиглемо. І вирішуємо їх
З сього ви вирішили, що я не вирішую проблеми?
Зніміть біле пальто та відчепитесь вже від мене!