Соня-сонятко• 09 мая 2023

Контрактура Дюпюітрена на обох долонях, порадьте хірурга Київ

Може хто знає, де роблять операцію на руках чи просто гарний хірург-ортопед у Києві. I ще питання, може чули, хто робив подібну операцію і як все пройшло, чи порадував результат? Буду дуже вдячна за поради.

Фото з інтернету, додала для розуміння проблеми.
бибизяна• 09 мая 2023
Киевский институт ортопедии (на бывш. ул. Воровского), откройте сайт - отделение хирургии кисти, врачи принимают в ординаторских. Фамилию не помню, там все одинаковые.

бибизяна• 09 мая 2023
Вспомнила! Мы консультировались у Тимошенко!
https://ito.gov.ua/poslugi/xirurgichnij-staczionar...
автор Соня-сонятко • 09 мая 2023
Ответ длябибизяна
Дуже вдячна!
Черговий по кухні• 09 мая 2023
У мами була така проблема, начиталися, знайшли лікаря (пошукаю прізвище), відгуки були гарні. У мами теж на двох руках, зробили операцію, але ситуація не покращилася так, як очікували. Операцію. мені здається, краще робити на зимку, можливо зробіть одну руку спочатку, ну і попередньо отримайте хоч дві відповіді від різних лікарів.
бибизяна• 09 мая 2023
Девчата, а у вас пациенты не диабетики, случайно? Есть нарушения обмена веществ?
Черговий по кухні• 09 мая 2023
Ответ длябибизяна
Ні ,мама не діабетик, є проблеми із щитовидною все життя.
Черговий по кухні• 09 мая 2023
Автор, ось у цього лікаря ми були, це теж на Воровського.

https://www.artbez.info/контрактура-дюпюїтрена

автор Соня-сонятко • 09 мая 2023
Ответ длябибизяна
Чоловік не діабетик. Отримав рубці після ударів кулаками ще в молодості. Не турбували його. Але останнім часом ставало все гірше, на разі права рука майже на 90 градусів зігнута. Ліва трохи краще.
автор Соня-сонятко • 09 мая 2023
Ответ дляЧерговий по кухні

Дуже дякую. А не підкажете хоча б орієнтовно вартість операції по цій контрактурі?
автор Соня-сонятко • 09 мая 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Підкажіть будь ласка - мамі Вашій робили операцію класичну чи малоінвазивну (проколи)? В Києві робили? Яка була вартість (хоч приблизно, щоб зрозуміти порядок цін)?