Незнакомлюся• 09 мая 2023
Хтось вагітнів після ГСГ?
Пройшла цю неприємну процедуру, але лікар на прощання сказала,що бонусом може бути вагітність.
Дуже цікаво, чи є тут такі?
Дюйм оф о4ка• 09 мая 2023
Як повезе. Може бути, а може не бути, як би ж так було просто, то половини еко б не було.
Viktiriia-ec46• 09 мая 2023
Ответ дляФизрукая
Многие, как и после гидротубации
в мене була гідротубація, вагітність, але плід завмер. щось пішло не так(
Незнакомлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Оце і здивувало
Але я взагалі не знала про цей «бенефіт» від цієї процедури
Незнакомлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляТам-тарарам
Я такая.
В той же цикл, чи пізніше? А само гсг нічого не показало?
Физрукая• 09 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
И так бывает
Там-тарарам• 09 мая 2023
Ответ дляНезнакомлюся
ГСГ без відхилень, на рахунок циклу вже не памʼятаю. Процедура в квітні, вагітність в травні, безпроблемна. Може були якісь мікроспайки, бо боляче було, а може як лікар пояснював та рідина що вони використовують якось полегшує хід сперматозоїдам.