Попельшка• 10 мая 2023

В Херсонській області вже примусово роздають паспорти

Коли це зупиниться? Не сію ніяку ворожнечу, але відчуття, дійсно, що про нас всі забули.
Charming• 10 мая 2023
Ответ дляWhiteWidow
У меня друг погиб на херсонском направлении. Ещё друзья воюют там. А так да, конечно,забыли все.
А сколько мужчин из херсонской области,которые выехали через рашку, вернулись домой? Защищать? Или вдруг тоже ’забыли’? Ну это ж другое,да? Если что,я из херсонской области.
Запоріжжя те саме. Хто на заводах працював, а там їх більшість, - всі групи зробили і чухнули.

Еленка14• 10 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І я прошу мене виправляти ! Бо помилки це частина процесу !
Робити помилки це нормально , головне їх виправляти !
Так, а як не будуть про це інші вказувати, то звідки ти можеш знати, що це не правильно? Буває забуваю, і мені хтось інший вказує на ту саму помилку - тоді краще відкладається у пам´яті.
промокашка• 10 мая 2023
Ответ дляWhiteWidow
В мене теж є знайомі в херсонській обл , Один брат виіхав і пішов до лав ЗСУ , другому не вдалося , росіянці дізнались що в нього брат в зсу воює забрали і закатували , Паспортів видають хай хоть по 10шт на кожного , аби ж вони людей не чіпали , До подруги моєі матері прийшли «освободітєлі» вона майже лежача , питають чого паспорт не прийшла отримувать? Каже ходить не може , ну не можеш ходить то на тобі -росіянське громадянство з доставкою додому -вручили паспорта , перерили в хаті все -шукали мабуть візитку яроша і пішли , Тема дибільна ( вибачте ) думаю тролі розважаються
Svetljachokkkk• 10 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
Чаще всего так пишут те кто заграницей или дома в полном составе. У меня тоже одна знакомая с мужем сына успели вывезти, теперь сидят на пособии патриоты, рассказывают как нужно любить и воевать до победы. Вот бесят такие
А мене бісить, коли люди з не окупованих міст розповідають як жити людям на окупованих . І пропонують віддати русні в оккуповані території аби ліки вони в своїх хатах жили спокійно
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Ответ дляЕленка14
Звісно , в нас тим паче совєти накинули кальку радянської мови на українську і нам вельми потрібно всім ще вчитися і вичищати нашу мову !
промокашка• 10 мая 2023
Я просто дивлюсь на наших хлопців. Ну реально роблять неможливе , а тут сидять диванні специ критикують, ну сльози відчаю вже чесно
промокашка• 10 мая 2023
То чому шахеди не там збивають то чого повільно звільняють , вибачте зла не хватає , і впевнена у жодноі з критикантів не ає нікого на фронті , вони самі розумні
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Ответ дляпромокашка
на тролів расея гроші не жалкує
Подрысь• 10 мая 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Всім привіт, я Микола Парасюк зі Львова, у мене не має світла три дні. Дитина замерзла. Геть бандита Зеленського.
Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку.
А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.
Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй.
Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина.
Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 і Крапки-У прасують громадянських у Донецьку.
Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі.
Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив!
Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах.
а тепер на нормальну украiнську переклад

meatlug• 10 мая 2023
Ответ дляКузякин
У вас знак вопроса платный? К чему точка в конце предложения? Бесят такие писаки.

А по теме на скрине - это ужасно, страшно и очень жаль наших ребят...
Удалено администрацией...
nabludatel• 10 мая 2023
Ответ дляCharming
Не треба сіяти розбрат між українцями. Про те, що більшість працівників запорізьких заводів мають інвалідність- неправда. Як і те, що працівники заводів втекли закордон. Як раз на заводах людям вручають повістки, оскільки вони працюють офіційно. Чоловік моєї подруги з Запоріжсталі служив. Приймав участь у звільненні Харківської обл, був серйозно поранений, зараз лікується, а його побратими із Запоріжжя продовжують служити.
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
На окупованих територіях люди мають одне завдання - вижити , тому можно взяти той папірець з куркою , потім здадуть , пройдуть поліграф
Бо багато росіянців під шумок можуть і залишитьсь , кажуть багато хто біжить в цивільне переодягається
viika65• 10 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Так Вы предлагаете с протянутой рукой под церковь и детей с собой?( ВСЕ в городе работают, и на рядовых и на руководящих должностях, зарплаты нормальные, от 30 тыс, прожить можно и пенсии по 10 тыс платят, детские пособия. Цены как и в Украине неокупированой. Работают школы, садики, поликлиника, больница, все аптеки, лекарства есть все, под заказ возят из Крыма все что хотите! Хорошо хоть тихо, ттт
Тобишь, жизнь прекрасна? вас все устраивает, главное- тихо? не забудьте эвакуироваться, и прекрасная жизнь продолжится уже в другом месте.
промокашка• 10 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Читаю що за папірець з куркою ? Думаю чи курей по талонах вже видають , боже дівчата )))) то вже голова не варить
Кузякин• 10 мая 2023
Ответ дляmeatlug
Удалено администрацией...
4мама• 10 мая 2023
Ответ дляВесотехник
А чому ви через рашку не виїжджаєте у Європу, наприклад?
Знаю багато хто так робить.
Еленка14• 10 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ой, калька - це найскладніше дається.
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Ответ дляпромокашка
kot_begemot_kot• 10 мая 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Как вы ,,уважаемая,, лихо все о всех расписали и знаете. Точно знаю, вас бы туда
Я никогда не утверждаю то, в чем сомневаюсь. Надо знать и говорить правду, чтобы потом не разочаровываться еще больше, как в феврале 22го с рекомендациями съездить на пикник.

kot_begemot_kot• 10 мая 2023
Ответ дляOdna Takaya
А з нирками на гілках?
Это вообще шедевр!
Я раньше тоже пользовалась переводчиком, если покупатель писал на укр.языке. Сейчас, кстати, благодаря Советчице легко пишу и отвечаю на любой мове. А с гугл-перевода тоже часто смеялась).
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Ответ дляЕленка14
Ой, калька - це найскладніше дається.
Переходний період , подолаємо заради нашіх дітей !
Нам треба побудувати цивілізаційну і ментальну стіну , яка і буде бетонною стіною між нами і московитами !
viika65• 10 мая 2023
Ответ дляkopi
то я не зрозуміла, Вам погано? Чи Ви вже в раю?
да что там непонятного? для нее главное- тихо!
Popeye the Sailor• 10 мая 2023
Ответ дляherba fresca
Я о тех, кто выехал с оккупированных территорий, хотят освобождения, но чужими руками.
Каждый ваш пост о мифических выехавших из оккупированных территориях ( в том числе женщин вы призываете защищать), вот я и спрашиваю еще раз к чему эти ваши акценты? Мол это их война и только они должны защищать и освобождать свои дома? Вы из Запорожья, часть вашей области оккупирована, город под обстрелами, что вы делаете в Германии ?
4мама• 10 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
Так лучше пусть это будет уже сейчас, а не через год, да? Не факт что они через год вообще пойдут
У 2014 вже заморозили. Тепер їжте, не обляпайтесь. Ще одна заморозка - то й у Варшаві не сховаєтесь.
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Ответ дляпромокашка
Та у нас якщо на кремлі і тризуб повісять , знайдуться ті , хто скаже криво висить
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Ответ для4мама
Точно , доведеться на Луну депортуватися
Mariya Prokhorova• 10 мая 2023
Як не розуміють люди , що не можно угодовувати зло , воно з маленького все рівно виросте й сожре їх !
Ирина-bbd0• 10 мая 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Тут о том.что освобождать должны все вместе. А то странная ситуация.когда местные мужики ломанулись с женщинами в бега.а со всей Украины воюющие им нетак дома отвоёвывают
Popeye the Sailor• 10 мая 2023
Ответ дляkot_begemot_kot
Давайте подробнее. Ато я имея родных на оккупированных территориях знаю абсолютно другое. Где это не заставляют брать их сраный паспорт? Где мечтают брать их пенсию и ночуют для этого под паспортными столами?
Никто из моих знакомых и родных паспорт не взял пока, хотя прессинг там неимоверный и угрозы /обыски через день. Кровавые их выплаты/пенсии тоже никто не берет. Ваша писанина отвратная блевотина, уж извините.
meatlug• 10 мая 2023
Удалено администрацией...