Попельшка• 10 мая 2023

В Херсонській області вже примусово роздають паспорти

Коли це зупиниться? Не сію ніяку ворожнечу, але відчуття, дійсно, що про нас всі забули.
Бодіпозітівна• 10 мая 2023
Так забули, що у половини країни чоловіки, брати, друзі воюють незрозуміло де і незрозуміло як. По два дні на зв’язок не виходять. А якась мадам далі свого носа не бачить.

Все буде• 10 мая 2023
До вас ещё добраться нужно.
Filomena• 10 мая 2023
Сказали ж: паспорти просто здати СБУ, коли наші зайдуть.
Не панікуйте
кнопкодав• 10 мая 2023
Роздають особливо інтенсивно тижнів два
А тих хто не хоче брати - вивозять в невідомому напрямку,зі словами «нам такі тут не треба»
kseni ya• 10 мая 2023
Слухайте, хочете поговорити про політику-пишіть в темі ПОЛІТИКА!!!! Без анонімів!!!! Зараз почнеться
’Не сію ворожнечу’ . А що сієте тоді???
Білий Лосик• 10 мая 2023
Забыли? Вы серьёзно? То есть, по-вашему, никаких усилий никто не прилагает? Вам не стыдно?
Анонім Секретар• 10 мая 2023
Очень вам сочувствую,а в остальном как живёте?
Несу пургу• 10 мая 2023
Ответ длякнопкодав
Роздають особливо інтенсивно тижнів два
В мене там тітка з чоловіком. Відмовилися від паспортів рашистьских і все. Ніхто їм руки не крутив, і не вивозив. Насильно не давали їм нічого. Ми дзвонимо їм, то вони брехати не будуть. Вони чекають наших хлопців , так сидят тихенько, тільки у магазин виходять, пінсіонери, але не старі люди.
Куда_бежать• 10 мая 2023
Коли це зупиниться? - не ’зупинеться’ а ’припинеться’.

Чесно брешу• 10 мая 2023
Ну то беріть той клятий папірець, якщо змушують. Потім відасте СБУ, коли наші прийдуть
kseni ya• 10 мая 2023
Ответ дляКуда_бежать
я ж кажу - матрьошка ))))
#нєзнаючтодєлать )))
интайм_не_предлагать• 10 мая 2023
Вот это вы вы выдали. Стольких военных в грязьку макнули. Которые ценой своей жизни и здоровья только и делают, что заботятся.
Телефон Рубика• 10 мая 2023
У меня тетка в Новой Каховке, звонит иногда, когда связь есть, говорит не заставляют, она пенсионерка. Им не до того, они заняты пьнством и грабежом домов и квартир.
Эт вернячОк• 10 мая 2023
Ответ дляКуда_бежать
Гугл перекладач кацапів підводить!
Весотехник• 10 мая 2023
Земляки!!! Да, заставляют брать паспорта, особенно работающих нагинают по полной((( Да, пошли и оформили, у нас дети, нужно работать и кормить детей! Здесь не работая, не выжить, цены бешенные!( Даже уборщицей или санитаркой устроиться нужно паспорт, к сожалению!( Пенсионеров пугают невыплатой пенсий, все знакомые пенсионеры тоже оформили паспорта.
Анонім Секретар• 10 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
А как они пенсию получают?
kseni ya• 10 мая 2023
автор, де ви???
кажете, що про вас забули! ми ж тут, з вами спілкуємось, а ви ?
Эт вернячОк• 10 мая 2023
Всім привіт, я Микола Парасюк зі Львова, у мене не має світла три дні. Дитина замерзла. Геть бандита Зеленського.
Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку.
А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.
Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй.
Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина.
Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 і Крапки-У прасують громадянських у Донецьку.
Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі.
Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив!
Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах.
Злива інформації• 10 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Так справа в тому, що куди б там не пішов працювати - наші потім скажуть колаборант.

чир• 10 мая 2023
Ответ дляТелефон Рубика
В оккупированной части Запорожской обл. балицкий вообще запретил продажу крепкого алкоголя до 3 августа. Видимо там тоже ’освободители’ не просыхали.
Винник• 10 мая 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Нехай нашим хлопцям координати їх логова скидає.
Злива інформації• 10 мая 2023
Ответ дляВинник
А потім за нею прийдуть там
Винник• 10 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
А потім за нею прийдуть там
Треба акуратненько, щоб не прийшли
Телефон Рубика• 10 мая 2023
Ответ длячир
Та там тоже запретили, это у них каждое утро квест такой - найти алкоголь. Там с Крыма возят и самогонку продают.
Strelka_007• 10 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Так і повістки почнуть вашим чоловікам слідом за паспортами видавати. Приклад недореспублік в цьому плані є показовим.
Наизнанку• 10 мая 2023
У одній темі про закінчення війни, я написала, що думаю, що буде якась домовленість і замороження конфлікту. Це моя думка. І от одна до мене з претензіями, що я не думаю про окуповані території і що у людей там будинки і все нажите.. І ВСУ мають визволяти. Але чоловік її біля неї. А я хочу, щоб всі чоловіки повернулись додому живі і здорові. І ніякі будинки не вартують надзусиль, які можуть і не принести результату. А смертей тисячі.
Весотехник• 10 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Так Вы предлагаете с протянутой рукой под церковь и детей с собой?( ВСЕ в городе работают, и на рядовых и на руководящих должностях, зарплаты нормальные, от 30 тыс, прожить можно и пенсии по 10 тыс платят, детские пособия. Цены как и в Украине неокупированой. Работают школы, садики, поликлиника, больница, все аптеки, лекарства есть все, под заказ возят из Крыма все что хотите! Хорошо хоть тихо, ттт
Б´ю байдики• 10 мая 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Пiдлога
Хома з пастою• 10 мая 2023
Ответ дляТелефон Рубика
А что ж мы их пьяных никак выгнать не можем?
кнопкодав• 10 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
В мене теж тітка,чоловік помер літом
Сказали пенсії не буде,якщо не візьмеш паспорт