Клин_Кляйн• 10 мая 2023
Здесь есть очень ревнивые?
Я патологически ревнива и выношу мужу мозг. Могу приревновать даже к навигатору, когда говорим по телефону, или к голосам на улице. Я так допекла мужа, что он боится сказать, если в коллектив приходит женщина.
Тут есть такие еще? Это к психиатру?
оксюморон• 10 мая 2023
Да это ужасно, я везде вижу баб баб баб.
Но моё мнение не может быть дыма без огня, мой говорит что он общительный, но я вижу что он не понимает границ дозволенного, фамильярничает .
Кручу хвости• 10 мая 2023
Йой. Прочитала тему, і вирішала, що я ревнива. Якщо дізнаюся, то категорично розлучення. Слухати виправдовування не буду. Але після того, як прочитала пост, то я не ревнива взагалі.
Співчуваю. Думаю, що це складно, таке напруження переживати.
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ужас. А он дает повод или просто вы такая
Я такая тревожная
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляоксюморон
Но общительный это не повод ревновать, а я этого не понимаю. Сама общительная, но не изменяю
оксюморон• 10 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Я ещё раз пишу, так общается сильно как свой в доску парень с девушками, мне это не нравится, а он считает что я приувиличиваю , я считаю такое общение не допустимо , занятому мужчине
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляоксюморон
Понимаю. Я согласна с вами
Янгол в камуфляжі• 10 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Я такая тревожная
Автор, у вас папа изменял маме?
НаБалКоніХодять• 10 мая 2023
Хороша новина - якщо він таке терпить, то вочевидь, таки дійсно вас любить.
Років 5 тому з таким працювала. Дружина ревнувала настільки, що він абсолютно добровільно включав на роботі і вдома вебку з постійною трансляцією,щоб було видно, що він удома і не займається ніякими непотребствами з чужими жінками, а якщо надовго зникав з поля зору - то дружина могла й подзвонити з´ясувати причини такого тривалого зникнення з радарів.
Але там дійсно були причини хвилюватися - вона сама була його коханкою, він пішов від першої дружини до неї.
Чоловік, до речі, такий, з неперенесічними розумовими здібностями. У нас був проектним менеджером, координував будівництво заводу з 0. Зараз топ-менеджер на одному з великих промислових підприємств. Ну, тобто - видний жених, міг би легко обирати серед більш урівноважених.
ЖенаАйтишнеГа• 10 мая 2023
Я думаю, це така сама фобія, як і боязнь собак, темряви, раку, що машина зіб´є. Ревнощі - це страх, що чоловік зробить боляче, і працювати треба саме над цим страхом з психологом. Як люди руки по 150 миють, щоб ковід не вчіпився, так дружини по 150 раз телефонують.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
мне тоже почему-то кажется , что ревность такого масштаба сродни неконтролируемой фобии
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляЮсия
Вот- вот, хотела спросить, сами гуляете или нет) нередко когда патологическая ревность, сами рыльца в пушку)
Не гуляю и ни разу не изменила, в том то и дело. Не понимаю, откуда это все
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляЮсия
Мужу, потому что он с такой живёт. Никогда бы в жизни не вышла замуж за ревнивца и сама такой не являюсь. Жесть.
А если бы жили в разных странах, долго ?
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ длясказочное_Бали
Я вообще не ревнивая, не знаю как это ))
Везёт. А может, муж на виду все время?
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляdulenok
Однозначно
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляФокус-Покус
О, сестра, привітуліки!
Тоже все так запущено?
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Автор, у вас папа изменял маме?
Нет, в том то и дело. Но это мой отчим
Клин_Кляйн
• 10 мая 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
І чим все закінчилося? Не може ж таке бути роками? Мій би відмовився від вебки
НаБалКоніХодять• 10 мая 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Я зараз не в курсі таких подробиць його життя.
В його випадку він на це цілком добровільно погодився, а може навіть сам запропонував. З його ж слів - для цього достатньо просто винести йому мізки настільки, що йому ж буде спокійніше, якщо він буде на виду і вона завжди буде знати, що приводу для ревнощів немає.