Потрібна довідка про народження діда, архів в Тернополі, там нікого з родичів-знайомих немає. Яка процедура отримання, хто вже робив таке? Можна попросити сторонню людину з Кабанчика, наприклад, про таку послугу?
MudrayaPudra• 10 мая 2023
Ответ дляnichlava
Написала їм на електронну пошту сьогодні після 18, то неясно коли дадуть відповідь, потрібно якнайшвидше, як завжди - на вчора
Я якось цікавилась цим питанням, коли почала вивчати генеалогічне дерево родини , щодо архівів , на тематичних форумах бачила відповіді що деяким людям , архіви можуть відповідати і 3 тижня, і місяць. Тому якщо вам терміново, подзвоніть .
Ответ дляMudrayaPudra
Так, дякую за відповідь, завтра зателефоную, бо мені терміново потрібно