Даю справку• 10 мая 2023
Так що ж робити для морди лиця коли вона висне вниз??
42. Потекло обличчя вниз. Вже і грошей назбирала на косметолога. Але ж хочу піти підготовленою. А тут одна інформація протиріче іншій.
Хотіла вколоти гіплуронку в носогкбку і губи.
При отьочному типі не можна. В носослізку ніззя бо набряки будуть.
Радієс ніззя бо він не розчиняється.
Ниті та ліполітики не ефективні.
Он нижче тема про ліфтинг - і там можуть бути жахливі наслідки.
А що ж точно ефективне?
Маю аж тищу баксів?
Радієс ніззя бо він не розчиняється.
Ниті та ліполітики не ефективні.
А що ж точно ефективне?
Маю аж тищу баксів?
Даю справку
• 10 мая 2023
Ответ дляБарабасиха
В 42 нормально виглядати на 42. А з нинішніми стреми і сном під вибухи і на 47. Спробуйте постояти побільше на руках, може назад перетече)))))). Жартую. Краще вкладіть ці гроші в догляд, і виглядатимете чудово.
Та вже вкладаю. Але я більш не на кремчики а на якісне харчування та вітаміни та спорт
Голубая фишка• 10 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Первое- худеть.
Я тут спрашивала что с лицом делать, хотя я худая, а брыли пошли. Девочки сказали про лишние кг и таки да, 5 кг изменили ситуацию. Овал не идеал, но нормальный.
Дальше можно среднюю треть заполнить и она поднимет провисание. Мне 37.
Радиесс можно, но это я уже а тяжелой артиллерии отношу.
А какой у вас вес и рост?
Вічний двигун• 10 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Як раз таки я схудла. Не кардинально але з 75 до 60. То хоч лице було щокасте та кругле. А тепер худе і з брилями
Нуууу, у меня брыли появились на 58 кг и ушли на 53 кг. Рост 162
Тракторні війська• 10 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Первое- худеть.
Заполнить среднюю треть - это надуть алкоголические ’щечки’ или что-то другое?
Б´ю байдики• 10 мая 2023
Ответ дляДаю справку
З якого це дива жалкуватиму?
Поищите в инстаграме алена зубач, она работает в обучающем центре, в Киеве и Одессе. Поставят вам и нити и радисс и вложитесь вы в 300-350$
Даю справку
• 10 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
170. Мені вже худіти не можна.
Вічний двигун• 10 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Не впадать в крайности и заполнить до восполнения естественных объемов.
Я уже потихоньку ищу врача, читаю отзывы, просматриваю работы
Марфа Українівна• 10 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Ну я бачила там вау еффект. Але об´єктивно це років з 50.
Зараз в 42 я просто виглядаю на 42
Ну,выглядеть моложе никто не может,даже имея бОльшие деньги.
Все и всегда выглядят на свой возраст. Если к операции и нитям вы не готовы, то остаётся просто уход, массажи, осветление кожи и правильный макияж
Даю справку
• 10 мая 2023
Ответ дляКто крайний?
Масажі, йога, харчування
Ну в мене спортзал з тренером і харчування.
З массажем професійним біда.
Я в Херсоні обслуговувалась у свого косметолога. Так вона дива творила.
А зараз в містечку на ЗУ. Так по перше тут косметологи ціни не складуть (800 грн за 40хв массажу) так і ще й масаж нікудишній
Зараз мабуть косметологи роблять упор на ін´єкції і массаж мало хто використовує.
Біля 1.5 десятка косметологічних салонів і тільки 3! Роблять массаж
З массажем професійним біда.
Даю справку
• 10 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Та ниті теж не зрозуміло. І ефект не вау. І чула що як збираєшся на кругову підтяжку то типу не можна ниті
Вумна, аж страшно• 10 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Первое- худеть.
Я худа, овал поплив вниз. Ще худати ?
Файна пані• 10 мая 2023
из вашего списка делала все кроме нитей,толку ноль ,не поднимет ничего морду лица,нити не делаю т.к нужно сидя спать ,а я мордой в подушку сплю и сказали ,что даже коги (нити с насечками) не удержат т.к у меня много пжх(жира)
Вумна, аж страшно• 10 мая 2023
Ответ дляФайна пані
Радиес робили ? Мене все моя косметолог агітує.
Даю справку
• 10 мая 2023
Ответ дляФайна пані
Їтіть колотіть. Піду хоч губи накачаю. Буду як стара простітука. І буду відкладати на кругову підтяжку
Хто підскажа скільки грошей на хірурга?
Файна пані• 10 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Хто підскажа скільки грошей на хірурга?
для начала лигатурную можно(возле уха крепят)забейте в ютуб у Денищука например куча видео
Кудряшка Сью• 10 мая 2023
Ответ дляБ´ю байдики
О, це мій косметолог. У неї є безкоштовні консультації. Зайвого не буде радити. Подивіться, як вона сама виглядає. Автор, вона приблизно ваша ровесниця.
Б´ю байдики• 10 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Нити рассасываются через 60 дней )
Понарассказывают людям, а они потом верят 😄 на пластику не возьмут, вечно будут стоять😂