Даю справку• 10 мая 2023
Так що ж робити для морди лиця коли вона висне вниз??
42. Потекло обличчя вниз. Вже і грошей назбирала на косметолога. Але ж хочу піти підготовленою. А тут одна інформація протиріче іншій.
Хотіла вколоти гіплуронку в носогкбку і губи.
При отьочному типі не можна. В носослізку ніззя бо набряки будуть.
Радієс ніззя бо він не розчиняється.
Ниті та ліполітики не ефективні.
Он нижче тема про ліфтинг - і там можуть бути жахливі наслідки.
А що ж точно ефективне?
Маю аж тищу баксів?
Радієс ніззя бо він не розчиняється.
Ниті та ліполітики не ефективні.
А що ж точно ефективне?
Маю аж тищу баксів?
Прагматик флегма• 10 мая 2023
Ответ дляДля драки
Осанка, шея, массаж лица и шеи, начиная с зоны декольте.
Розкажіть детальніше, чи мали ви особисто результати? І порадьте які масажи та вправи ви робити, по чиїй методиці?
Прагматик флегма• 10 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я теж працюю як лошадіна)
Але це 15 хв вдень, можна ж 1 раз робити) чи хоч 5 хв...
Я прям собі ввела як отче наш.. Зранку массажую голову, натягуючи лице і основні точки, а ввечері після душу, сижу в кроваті, дивлюсь на ютуб чи в тік тоці массажі і роблю, хв 15 і спать)
Реально, шкіра стала прям ух
В мене є лишня вага, але лице худе, по лицю і не скажеш шо я л)) така с))
Реально, шкіра стала прям ух
А лице худе завжди було у вас?
Муркамурковна• 10 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А лице худе завжди було у вас?
Овальне, інколи щічки були, але є люди худі , а личко ні, а я навпаки) хоча виглядаю симетрично
) я якась правильна по формах)))) якби плечі і сіськи зменшити було б ок))
Астановитесь• 10 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Филлер для мелких морщин ) на шее кольца еще им заполняют
а на щеке залом ’от сна’ тоже можно?
Оябунчик• 10 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я теж працюю як лошадіна)
Реально, шкіра стала прям ух
Ви гідрофілку чи масажне масло використовуєте? Порадьте фірму)
Муркамурковна• 11 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Крем зволожуючий, дешевий., польський з єви.потім свій, доглядовий наношу
Даю справку
• 11 мая 2023
Ответ дляLauraqwerty
Даремно ви так - хороший електрик завжди на перед розписаний і гарно заробляє
Та на хліб з маслом вистачає. Але щоб дружина не працювала вже ні.