Не служанка• 10 мая 2023
Ваші діти 8-10 років вміють завʼязувати шнурки?
Це як раз і самм запитання, цікаво
Результат:
вже голосів:
112 (62.92%)
Вміє
66 (37.08%)
Не вміє
Потринділиця• 10 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Для многих высшая математика проще, чем что-то руками делать. Она, к слову, не такая уж сложная, если учить.
Для 7мирічної дитини вища математика як мінімум неактуальна. Я щиро люблю математику, якщо що.
Потужна махіна• 10 мая 2023
Ответ дляПотринділиця
Так в жизни вообще много неактуально, но мы это учим или нас учат
Потринділиця• 10 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Я порівнюю із актуальністю зав´язування шнурків.
Люблю_смаколики• 10 мая 2023
Ответ дляЮсия
Завязать пояс сложнее будет)
легче) он широкий и длинный.
Потужна махіна• 10 мая 2023
Ответ дляПотринділиця
Так шнурки кроме как для развития моторики уже не актуальны, есть куча альтернатив.
Запасная спина• 10 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
А нам силиконовые по полноте не подошли
Силіконові є різні, як за розміром (дитячідорослі), так і за якістю матеріалу (тягнуться більше/менше), можна починати не з найменшого/або навпаки не всі одягати. Це зробити простіше, ніж знайти взуття (особливо кросівки) на липучціту розмірі 38-39
Цигарний шланг• 10 мая 2023
10 років?!?! Ви прикалуєтесь???
Він шо з телефона зовсім не вилазить??
Позитивна• 10 мая 2023
мій навчився на силу в 13р..... но вважаю це не нормою , но він не хотів , характер капець....а то самому вже соромно стало , що не вміє навчився за 15хв
ДелайКак_Я• 10 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Если Вы помните садик, то возможно вспомните и то, что абсолютное большинство мальчиков не умело завязывать шнурки в выпускной группе.
А сейчас воспитатели требуют обувь на липучках
У дочки в садике никто не требовал обувь на липучках. Тапочки с задником только. Я не помню мальчиков в садике с незавязанными шнурками, липучек тогда не было.
Цигарний шланг• 10 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Який жах.
Вже курить напевно за школою, а шнурки не вміє)
Не служанка
• 10 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
10 років?!?! Ви прикалуєтесь???
Він шо з телефона зовсім не вилазить??
Прикалісти))))) 37%
Цигарний шланг• 11 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Прикалісти))))) 37%
Ну реально. Ваша дитина не вміє? А їсть хоча б сам?
Красота неземная• 11 мая 2023
Ого, здивована статистикою. А я до свого доколупувалась, що у 8-9 довго копошиться поки зав´яже.
Не служанка
• 11 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Така драма у ваших словах😅
Цигарний шланг• 11 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Така драма у ваших словах😅
А у вас істерика)
Одне радує, що маминих корзиночок тільки 37%
Не служанка
• 11 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
А у вас істерика)
Головне, що ваші ідеальні😉
Счастье_же_вот_оно• 11 мая 2023
До школы научился. Кроссы купили со шнурами, т. к. они ему страшно понравились. Ну и пришлось научиться) На самом деле было бы желание, научился быстро. Думаю, кто не умеет - им просто не надо было.
Рятівник Малібу• 11 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Дітки є різні абсолютно, є спокійні і усидчиві, вони будуть ковирятись, поки не навчаться. А є інші, у яких все бігом і нетерплячі, такі часто носять кроси на липучках😅
От якраз моя геть непосидюча вміє з 5. Але у класі є 15-річки, котрі досі не вміють. І вони спокійніші (один хлопчик точно в рази повільніший, але не вміє). Думаю, просто зараз таке розмаїття взуття, що люди умудряються не купувати на шнурках. Десь вони як декор, бо знизу резинка, є оці еластичні, є липучки та ін.
Рятівник Малібу• 11 мая 2023
Ответ дляНе служанка
І що?
Про те, що активні часто вміють, якщо тренували шнурівками дрібну моторику в ранньому віці.
КротоТо• 11 мая 2023
Где то прочитала, что легче всего научить ребенка завязывать шнурки с 3 до 4 лет, потом уже сложнее. А в 3 годика мамы как обычно’ та он маленький, куплю на липучках. Или та некогда, сама завяжу’
Я тоже на липучках покупала до 7 лет, пока на футбол не пошел, а там кеды обязательно на шнурках нужны. Ох и намучались мы с этими шнурками тогда
КротоТо• 11 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
А у вас істерика)
А чего корзиночек? Сейчас куча обуви на липучках и резиновых шнурках, с затяжками. Просто для своего удобства покупаешь такие, что бы время по утрам не тратить на завязывание шнурков, полюс воспитатель в саду тоже просит покупать на липучках, что бы быстрее деток вывести на улицу. Да и просто это удобнее. Просто не акцентируешь на этом внимания с нынешним темпом жизни. А потом увидел офигенные кеды на шнурках, купил ребенку, и тут бац, снег на голову, ребенку 10 лет, а он шнурки только на картинке видел.
Потужна махіна• 11 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Я просто помню как перед прогулкой мы, девочки, и воспитатели помогали мальчикам завязывать шнурки постоянно, где-то даже фотография такая есть
Позитивна• 12 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Який жах.
не курить .... і шнурки вже вміє , ну не такий і вже жах , сам захотів і навчився , без зайвих нервів