Злива інформації• 11 мая 2023

Видели песню Алеши на Евровидении с сиренами? как вам?

40ка• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну так послухайте, щоб не писати те, у чому не розбираєтесь.
Я розумію, вам подобається Аьоша, але змиріться, що у людей може бути власна думка.
Ви занадто нервово і агресивно реагуєте на це

СhanelKa• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Алёша выступала на Евровидении и заняла 10 место. И пела там вживую. У неё отличный голос. И у любого певца бывает более удачные и менее удачные выступления.
Сердючка зайняла друге колись, якщо не помиляюсь ))
Це ж конкурс -в першу чергу шоу з політичним підтекстом
Вокал тут точно не на першому місці в оцінюванні
Альоша заспівала так собі, але сама постановка, підтримка Великобританії .. це головне
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
А вы всегда оскорбляет людей если им не нравится то что ДОЛЖНО нравиться? Мне не нравится как она поёт, блеяние овцы какой-то, голоса нет вживую поёт отвратительно. Хочу дополнить что я украинка. И что?
И к чему ваш комментарий? Ещё раз обосрать соотечественников? Вы ее слышали вживую? Я была на концерте, когда она только начинала, и была поражена, что у незнакомой певицы такой сильный красивый голос.
ТочноБудет• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А тема создана исключительно для фанатов её? Сорри, не знала.
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Якщо її позвали виступити на Євробачення серед інших багатьох співаків України, зміріться, що вона чогось варта. Неталановитих туди не запросять зіпсувати свято.
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Мене дратують оцінки непрофесіоналів, які ведуть себе, як музичні критики.
СhanelKa• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не погоджуюсь )
Були там різні за всі роки
мадамГрицацуева• 11 мая 2023
Ответ дляuul
Так я же и писала выше,что это сугубо моё субъективное мнение.
Но примера не было. Так пустые слова.
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Я далеко не фанат її. Я навіть пісень її не знаю. Але для мене дуже дивно, коли на біле кажуть чорне, навіть не сіре.

40ка• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А ви у нас професіонал.
Зрозуміло
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Не погоджуюсь )
Були там різні за всі роки
На гала концерт безголосих не запрошують. Завжди гарні співаки.
ТочноБудет• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я коли дивилася те шоу дуже давно, я пам´ятаю ті співи із інших країн. Да і багато хто не заспівав ще ніякої пісні, а вже їх на евробачення відправляли. Це я не про нашу країну, і що? Ті співаки багато зробили щоб їх туди відправити? Алёша взагалі сиділа купу років, ніде не видно її було і вже на евробачення їде. А інші, ті хто співають, концерти і зараз дають, чому не поїхали? Чи вона більш за всіх зробила вклад?))))) смішно. Ви якась наче її чи фанатка чи персонал її. Так прям відстоюєте її
СhanelKa• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я ж не кажу що безголосі чи негарні
Є голос, гарна, та пісню не дотягнула
Це не трагедія
Ми ж саме цей виступ оцінюємо ?
Ви не почули фальшиві ноти? Особливо в кінці, для того не треба бути профі
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ для40ка
А ви у нас професіонал.
Зрозуміло
Ну, музична освіта у мене є.
Инста_Богиня• 11 мая 2023
мені дуже сподобалося
не змогла навіть додивитися, сльози. момент, коли смс і одні двері світяться, а позаду лишилася лише темрява - просто добив морально.
як у вірші: ’спакувала життя у валізу’
Свідок Перемоги• 11 мая 2023
Расплакалась
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Я ж не кажу що безголосі чи негарні
Є голос, гарна, та пісню не дотягнула
Це не трагедія
Ми ж саме цей виступ оцінюємо ?
Я почула фальшиві ноти у обох співачок. Згодна, що виступ не найкращий. Але не згодна, що Альоша безголоса і погана співачка, як писали деякі.
Стрекозей• 11 мая 2023
О, уже и тут грызутся. Что за народ?! Правильно вчера один человек сказал в интервью, что мы не друзей ищем, а врагов. И это нас губит.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 мая 2023
Ответ дляuul
Да Вы меня не так поняли,я не про Украину и исполнителей,которые были и так успешны до войны,а про тех кто только сейчас, с помощью патриотических песен,пытается стать популярным.
Maroon 5 и Imagine Dragons тоже пиарятся на теме войны в Украине, получается. Я это оцениваю иначе.
Если в стране война, конечно, это влияет на творчество.

мадамГрицацуева• 11 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Почитайте старую тему про победу Джамалы. Сколько тогда гадостей писали про нее и восхищались Лазоревым.
Радует, что только тут такое читаю. В реальной жизни не попадались.
СhanelKa• 11 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_

Але ж… пісня, музика, голос
Все на рівні
І це слухає весь світ
Говорити співати про війну важливо
Петриківна• 11 мая 2023
еле сдерживаюсь на работе, чтоб не разрыдаться...
nnata• 11 мая 2023
А дайте кто нибудь план выступлений Евровидения?
В эту субботу что ли был гала концерт?
А финал был уже?
Где смотрите в инете, телека нет, вернее у сына в комнате только.
Сенкс заранее адекватны м. Людям).
ellllena.ua• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Вы не знаете кто ее муж и чем он сейчас занят? При наличии троих детей и возможности свободного выезда.
СhanelKa• 11 мая 2023
Ответ дляellllena.ua
Так він і їздить
Концертна програма на весь рік
Чи ви про що ?
СhanelKa• 11 мая 2023
Ответ дляnnata
В эту субботу что ли был гала концерт?
А финал был уже?
Сенкс заранее адекватны м. Людям).
Не було ніякого гала концерту
То наші так пишуть )
Був перший півфінал на ньому просто дали заспівати нашим співачкам ( поза конкурсом ) Саніна відкрила. Альоша заспівала
Другий півфінал сьогодні

Порядок виконання учасників такий:

Данія – Reiley – Breaking My Heart;
Вірменія – Brunette – Future Lover;
Румунія – Theodor Andrei – DGT (Off and On);
Естонія – Alika – Bridges;
Бельгія - Gustaph - Because Of You;
Кіпр – Andrew Lambrou – Break A Broken Heart;
Ісландія – Diljá – Power;
Греція – Victor Vernicos – What They Say;
Польща – Blanka – Solo;
Словенія – Joker Out – Carpe Diem;
Грузія – Iru – Echo;
Сан-Марино - Piqued Jacks - Like An Animal;
Австрія - Teya & Salena - Who The Hell Is Edgar?;
Албанія – Albina & Familja Kelmendi – Duje;
Литва – Monika Linkyte – Stay;
Австралія - Voyager - Promise.

У другому півфіналі ’Євробачення’ на сцену вийдуть запрошені артисти з України - Марія Яремчук , репер OTOY та 14-річна Злата Дзюнька, яка представляла країну на дитячому ’Євробаченні’ у 2022 році.

13 числа фінал
На ньому наші теж співають

у гранд-фіналі ’Євробачення’ - Джамала, Тіна Кароль, Вєрка Сердючка, гурти GO-A та Kalush Orchestra.
Квітка папороті• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Варто все ж нагадати про Альошу. Вона дружина Тараса Тополі, мають трьох дітей, але Тарас з хлопцями з гурту Антитіла стали на захист країни майже одразу, у виступі, як мені здалося, перекликається багато особистих відчуттів співачки, коли чоловік іде на війну. Вони патріотичні, це вам не Лорак і навіть не Лобода, тому ідеологічно Альоша якраз там доречна, як би не заспівала.
ellllena.ua• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Так він і їздить
Концертна програма на весь рік
Чи ви про що ?
6 месяцев парамедиком в зоне активных боевых действий уже не в счёт?
СhanelKa• 11 мая 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ну Тарас весь 2023 вже з концертами по світу і не фронті
До речі, в Ліверпулі теж виступав в фан зоні, Виступив класно !
Квітка папороті• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Так він і їздить
Концертна програма на весь рік
Чи ви про що ?
Так, я помітила, що зараз їздить. І це важливо - заявляти про Україну, збирати кошти на донати. А ще вони вивозили поранених з зони бойових дій, з нуля, як парамедики. Я не військомат і не знаю, на скільки вони підрядилися добровольцями, але заперечувати, що це наші захисники ніхто не зможе.