Злива інформації• 11 мая 2023
Видели песню Алеши на Евровидении с сиренами? как вам?
Ответ дляЛеди_в_ночи
Алёша выступала на Евровидении и заняла 10 место. И пела там вживую. У неё отличный голос. И у любого певца бывает более удачные и менее удачные выступления.
Сердючка зайняла друге колись, якщо не помиляюсь ))
Це ж конкурс -в першу чергу шоу з політичним підтекстом
Вокал тут точно не на першому місці в оцінюванні
Альоша заспівала так собі, але сама постановка, підтримка Великобританії .. це головне
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
А вы всегда оскорбляет людей если им не нравится то что ДОЛЖНО нравиться? Мне не нравится как она поёт, блеяние овцы какой-то, голоса нет вживую поёт отвратительно. Хочу дополнить что я украинка. И что?
И к чему ваш комментарий? Ещё раз обосрать соотечественников? Вы ее слышали вживую? Я была на концерте, когда она только начинала, и была поражена, что у незнакомой певицы такой сильный красивый голос.
ТочноБудет• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А тема создана исключительно для фанатов её? Сорри, не знала.
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Я розумію, вам подобається Аьоша, але змиріться, що у людей може бути власна думка.
Ви занадто нервово і агресивно реагуєте на це
Якщо її позвали виступити на Євробачення серед інших багатьох співаків України, зміріться, що вона чогось варта. Неталановитих туди не запросять зіпсувати свято.
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ для40ка
Мене дратують оцінки непрофесіоналів, які ведуть себе, як музичні критики.
мадамГрицацуева• 11 мая 2023
Ответ дляuul
Так я же и писала выше,что это сугубо моё субъективное мнение.
Но примера не было. Так пустые слова.
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Я далеко не фанат її. Я навіть пісень її не знаю. Але для мене дуже дивно, коли на біле кажуть чорне, навіть не сіре.
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Не погоджуюсь )
Були там різні за всі роки
На гала концерт безголосих не запрошують. Завжди гарні співаки.
ТочноБудет• 11 мая 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я ж не кажу що безголосі чи негарні
Є голос, гарна, та пісню не дотягнула
Це не трагедія
Ми ж саме цей виступ оцінюємо ?
Ви не почули фальшиві ноти? Особливо в кінці, для того не треба бути профі
Є голос, гарна, та пісню не дотягнула
Це не трагедія
Ми ж саме цей виступ оцінюємо ?
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ для40ка
А ви у нас професіонал.
Зрозуміло
Ну, музична освіта у мене є.
Инста_Богиня• 11 мая 2023
мені дуже сподобалося
не змогла навіть додивитися, сльози. момент, коли смс і одні двері світяться, а позаду лишилася лише темрява - просто добив морально.
як у вірші: ’спакувала життя у валізу’
Леди_в_ночи• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Я ж не кажу що безголосі чи негарні
Є голос, гарна, та пісню не дотягнула
Це не трагедія
Ми ж саме цей виступ оцінюємо ?
Є голос, гарна, та пісню не дотягнула
Це не трагедія
Ми ж саме цей виступ оцінюємо ?
Я почула фальшиві ноти у обох співачок. Згодна, що виступ не найкращий. Але не згодна, що Альоша безголоса і погана співачка, як писали деякі.
Стрекозей• 11 мая 2023
О, уже и тут грызутся. Что за народ?! Правильно вчера один человек сказал в интервью, что мы не друзей ищем, а врагов. И это нас губит.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 мая 2023
Ответ дляuul
Да Вы меня не так поняли,я не про Украину и исполнителей,которые были и так успешны до войны,а про тех кто только сейчас, с помощью патриотических песен,пытается стать популярным.
Maroon 5 и Imagine Dragons тоже пиарятся на теме войны в Украине, получается. Я это оцениваю иначе.
Если в стране война, конечно, это влияет на творчество.
мадамГрицацуева• 11 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Почитайте старую тему про победу Джамалы. Сколько тогда гадостей писали про нее и восхищались Лазоревым.
Радует, что только тут такое читаю. В реальной жизни не попадались.
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Але ж… пісня, музика, голос
Все на рівні
І це слухає весь світ
Говорити співати про війну важливо
ellllena.ua• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Вы не знаете кто ее муж и чем он сейчас занят? При наличии троих детей и возможности свободного выезда.
Ответ дляnnata
А дайте кто нибудь план выступлений Евровидения?
В эту субботу что ли был гала концерт?
А финал был уже?
Где смотрите в инете, телека нет, вернее у сына в комнате только.
Сенкс заранее адекватны м. Людям).
В эту субботу что ли был гала концерт?
А финал был уже?
Сенкс заранее адекватны м. Людям).
Не було ніякого гала концерту
То наші так пишуть )
Був перший півфінал на ньому просто дали заспівати нашим співачкам ( поза конкурсом ) Саніна відкрила. Альоша заспівала
Другий півфінал сьогодні
Порядок виконання учасників такий:
Данія – Reiley – Breaking My Heart;
Вірменія – Brunette – Future Lover;
Румунія – Theodor Andrei – DGT (Off and On);
Естонія – Alika – Bridges;
Бельгія - Gustaph - Because Of You;
Кіпр – Andrew Lambrou – Break A Broken Heart;
Ісландія – Diljá – Power;
Греція – Victor Vernicos – What They Say;
Польща – Blanka – Solo;
Словенія – Joker Out – Carpe Diem;
Грузія – Iru – Echo;
Сан-Марино - Piqued Jacks - Like An Animal;
Австрія - Teya & Salena - Who The Hell Is Edgar?;
Албанія – Albina & Familja Kelmendi – Duje;
Литва – Monika Linkyte – Stay;
Австралія - Voyager - Promise.
У другому півфіналі ’Євробачення’ на сцену вийдуть запрошені артисти з України - Марія Яремчук , репер OTOY та 14-річна Злата Дзюнька, яка представляла країну на дитячому ’Євробаченні’ у 2022 році.
13 числа фінал
На ньому наші теж співають
у гранд-фіналі ’Євробачення’ - Джамала, Тіна Кароль, Вєрка Сердючка, гурти GO-A та Kalush Orchestra.
То наші так пишуть )
Другий півфінал сьогодні
Порядок виконання учасників такий:
Данія – Reiley – Breaking My Heart;
Вірменія – Brunette – Future Lover;
Естонія – Alika – Bridges;
Бельгія - Gustaph - Because Of You;
Ісландія – Diljá – Power;
Польща – Blanka – Solo;
Словенія – Joker Out – Carpe Diem;
Грузія – Iru – Echo;
Литва – Monika Linkyte – Stay;
Австралія - Voyager - Promise.
13 числа фінал
На ньому наші теж співають
Квітка папороті• 11 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Варто все ж нагадати про Альошу. Вона дружина Тараса Тополі, мають трьох дітей, але Тарас з хлопцями з гурту Антитіла стали на захист країни майже одразу, у виступі, як мені здалося, перекликається багато особистих відчуттів співачки, коли чоловік іде на війну. Вони патріотичні, це вам не Лорак і навіть не Лобода, тому ідеологічно Альоша якраз там доречна, як би не заспівала.
ellllena.ua• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Так він і їздить
Концертна програма на весь рік
Чи ви про що ?
Концертна програма на весь рік
Чи ви про що ?
6 месяцев парамедиком в зоне активных боевых действий уже не в счёт?
Ответ дляКвітка папороті
Ну Тарас весь 2023 вже з концертами по світу і не фронті
До речі, в Ліверпулі теж виступав в фан зоні, Виступив класно !
Квітка папороті• 11 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Так він і їздить
Концертна програма на весь рік
Чи ви про що ?
Концертна програма на весь рік
Чи ви про що ?
Так, я помітила, що зараз їздить. І це важливо - заявляти про Україну, збирати кошти на донати. А ще вони вивозили поранених з зони бойових дій, з нуля, як парамедики. Я не військомат і не знаю, на скільки вони підрядилися добровольцями, але заперечувати, що це наші захисники ніхто не зможе.