Водійка хімарса• 11 мая 2023
Дівчата, хелп, шось з горлом не те
Другий тиждень боліло горло. Вчора почав накручувати зуб і відчуваю як прищик у роті (таке вже було перед флбсом від цього зуба). Тим часом горло болить ще дужче, не дивлячись на всякі стрепсілси та інгаліпти. Вчора почала пити Азитроміцин (сама собі призначила).
І ось сьогодні прокинулась в 6 ранку, відчуваю, шо важко ковтати слину, в горлі наче шось заважає і дуже болить.
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Це вже до лора чи почекати поки антибіотик подіє? Ще такого не було.
220В• 11 мая 2023
Там може бути нарив раз заважає. Йдіть до лікаря, антибіотик не кидайте пити, пийте уже далі по схемі
Рассказница• 11 мая 2023
У меня муж так полгода горло лечил, пока не сходил к стоматологу.
Автор ,это зуб!
Зупка_цем• 11 мая 2023
Може Бути нарив, яркий треба вскривати. Він може бути як на горлі, так і від зуба. До лікаря, антибіотик не відміняйте. З чого ви взагалі взяли, що вам потрібен саме цей антибіотик?
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Ответ дляЗупка_цем
Колись мені його призначали при флюсі
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Ответ дляразмахер
Вибачте. А чому ви не йдете до лікаря?
Так не хочеться, шо капець. Надіюсь, шо само пройде
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Ответ дляРассказница
Автор ,это зуб!
Теж думала. Але зуб лише вчора почав накручувати, а горло вже два тижні болить, до того кашель був
Рассказница• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
У моего зуб вообще не болел-только горло.
Зупка_цем• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Колись мені його призначали при флюсі
Кожен антибіотик має свій напрямок дії. І лікарі, в основному, наступного разу стараються призначати інший антибіотик. З ними не можна гратися, бо виникає стійкість до них. І не тільки у вас.
Малявка ще та• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Йдіть до лікаря, не чекайте
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
В вас вже так постійно буде. Якщо ви постійно першому нежитю приймаєте антибіотик, організм вже звик. І якщо у вас буде серйозно хвороба, для якої справді потрібен антибіотик, а він може не діяти. Надіюся, хоча би дітей у вас немає
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ для220В
Для чого до лікаря, якщо можна самому собі призначити антибіотики?
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ дляЗупка_цем
Найдешевше напевно, до лікаря ж жаліє гроші
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ дляЗупка_цем
У автора вже давно виникла стійкість до антибіотиків, вже на серйозні захворювання не буде діяти
Зупка_цем• 11 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Вся біда в тому, що автор шкодить не тільки собі, а й іншим, так як цей вид інфекції буде устойчивий до цих антибіотиків. І якщо цю інфекцію від неї хтось перехопить, то вже не зможе вилікувати антибіотиками такого ж виду. І одного дня антибіотики перестануть допомагати людству
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Говоріть у свій бік. Все, що тут ляпаєте хай з вами й відбувається.
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ваші речі вам на плечі
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Якась не вся
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Що ви несете? Я вам не бажаю цього, а просто написала, що може бути, чего ви далі будете без причини і рецепту приймати антибіотики. А ваша відповідь недоречна. Це те саме, якби ви прочитали на інструкції якогось препарату про побічні ефекти і погнали бажати видавцям препарату, того що там написано. Тому спершу ви подумайте, що ляпаєте. З таким відношенням до інших, ви ще хочете щоб вам хтось допоміг чи дав пораду?
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ваші речі вам на плечі
Ви самі писали, що не хочете до лікаря йти
Водійка хімарса
• 11 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
’Жаліє грошей на лікаря’, ’Вже давно має стійкість до антибіотиків’. - це не ви писали? Це хіба не ваші тупі домисли??? До чого вони? Нащо патякати те, про що й гадки не маєш???
Ще й вдає з себе овечку тепер.
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ще й вдає з себе овечку тепер.
Ну, я вже раніше зрозуміла, що ви недосвідчена токсична хамка. Вам правда не подобається? Давно відомо, що якщо постійно приймати антибіотики, то після певного переводу часу вони можуть перестати діяти, ця інформація в загальному доступі. І для чого ви створили цю тему,якщо так буйно реагуєте на відповіді? Вам радять звернутися до лікаря, ви пишете «не хочу». То що ви хочете? Щоб вам самостійно незнайомі незрозумілі люди поставили діагноз? Я можу припустити, що з вами, але це не стосується горла чи зуба)
Пушап Мі мі• 11 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ще й вдає з себе овечку тепер.
Ви самі це писали, але не прямо