Стриптизерка• 11 мая 2023
Что за паук укусил
Что за паук укусил, одела носки, услышала щипание, укусил два раза. Кто знает что за паук? Бить тревогу? Сердце не на месте
Дали полный бан• 11 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Хрестовик.Але я вперше чую,що вони кусаються
Кусаются ещё и как, их тут в лесу полно. Место укуса покраснеет, позудит пару дней, потом пройдет.
Стриптизерка
• 11 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
в носках услышала щипание, смотрю, а там такое.Как он туда залез
МинерАлочка• 11 мая 2023
Можете випити щось від алергії про всяк випадок
Якщо в Україні, то у нас отруйні лише каракурт та тарантул, наскільки я знаю
Ініші просто неприємні
Стриптизерка
• 11 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ініші просто неприємні
дякую. заспокоїли
Да_Я_ТакаЯ_• 11 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ініші просто неприємні
Всі павуки отруйні, а ось як вона діє то це все вже індивідуально від їх виду, не всі можуть прокусити шкіру чи кількість отрути мала.
Черпак_для_фантазий• 11 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ініші просто неприємні
еще паук оса. тоже ядовитый
МинерАлочка• 11 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну, мабуть я неправильно сказала - небезпечні для людини, ось що мала на увазі.
Просто я з Херсону, у нас там цього добра багатенько))
Ще можуть бути алергічні реакції на укус будь якого павука, звісно, але тут вже чисто індивідуальна ситуація у кожного
МинерАлочка• 11 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
еще паук оса. тоже ядовитый
Здається, він просто болючий, але загрози дорослим не несе
Стриптизерка
• 11 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Я 20 років жила в селі, в місті 15 років. На час війни вернулась до мами в село Миколаївська область , за цей віни час чого я тільки не бачила, 5 гадюк, лисиця в двір забігала,собаку покусала, та здохла від сказу, кліщі лазили по мені, та у дітей два зняла, а це паук вкусив. Що робиться з природою- не знаю. За 20 років такого не було як за рік
Да_Я_ТакаЯ_• 11 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Я теж з півдня. Каракурти ось вони сама жесть. У приватному будинку постійно знаходила і на вулиці теж
Стриптизерка
• 11 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
считается ядовитым. может вызвать хорошую аллергию.
спасибо
МинерАлочка• 11 мая 2023
Ответ дляСтриптизерка
Ох, щодо кліщів - в 2021 в Херсоні біля міста стільки кліщів було, що я мабуть за 30 років такої кількості не бачила
А кілька років тому у нас було нашестя гадюк, до того - вужі якісь півтораметрові. Всяке буває, просто може зараз все водночас
МинерАлочка• 11 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ох так
Я з дитинства перевіряю взуття перед тим, як одягти)) бо ну його. Чоловік з Черкас, то спочатку думав, що я дурна якась, а потім приїхав в гості на дачу)))
Цікаво, чи завозять зараз сироватку цю протиотруйну. Сподіваюсь, що так
КохайтесьЧорнобровi• 11 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ініші просто неприємні
Ще сольпуга є. Але в неї не власна отрута, а трупна. І аргіопа
МинерАлочка• 11 мая 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Аргіопа не небезпечна для дорослого
То якось про неї розганяли, я побачила на дачі і чоловіка змусила її ліквідувати ( потім вже вчиталась
КохайтесьЧорнобровi• 11 мая 2023
Ответ дляМинерАлочка
Аргіопа не небезпечна для дорослого
Але болюча, шоппц. Гірше за осу, між іншим))