ЖующаЯКонфету• 11 мая 2023
Чим в Україні життя краще ,ніж в США?
Для вашої родини?Вкиди"всьопропало"не пишіть,не ведусь.Реально ваші думки ,чому в нас краще
Физрукая• 11 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Ага, в Україні пенсіонери масово купують нерухомість у Європі. І не пенсіонери також. Так воно і є
Мне все равно на других в Украине, я могу позволить себе купить недвижимость и одну квартиру, а несколько. В Штатах это нереально.
Вбигудях• 11 мая 2023
Ответ дляФизрукая
Я не уверена, что 90%. А если и так, то эти 90% - это шлак, а не школы. Наши школы реально учат детей, по сравнению с американскими, дети в наши школы не носят оружие. В США люди серьезно начинают обучаться только в универах - у кого хватает денег
О, пішли міфи про нашу чудову освіту
Яжбоматуся• 11 мая 2023
Ответ дляФизрукая
У вас конечно же зп повыше, кто бы спорил. Пойдите ещё найдите сотку в год в Штатах
Я в Україні, і моя зарплатня, звичайно, менша за 8 тис доларів на місяць.
А в США це невисока зарплатня, я серйозно) це зарплатня медсестри, тестера, сантехніка, тракдрайвера...
Вкаблучках• 11 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Не окажут без денег, проверено
Мама руку поломала - рентген, гипс все бесплатно. Потом ей делали операцию, грыжа вылезла, тоже бесплатно, потом от себя отблагодарила доктора как посчитала нужным. Я за роды тоже не платила, сказали что все есть, покупать ничего не надо. Пригород Киева
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2023
Ответ дляElani
Точно. И любой бедный и пенсионер спокойно может сделать зубы... от 2тыс штука... оплатить коммуналку с мизкрной пенсии, купить 1 йогурт в месяц...
Вск так просто и легко в Украине просто рай
Мені вчора складний зуб зробили за 1500 - це глибокий карієс і передній зуб, менш складне лікування 1200. Анастезія - 200. Київ, приватна клініка.Так, це теж недешево, але на Порадниці якісь дикі ціни на стоматологічні послуги пишуть, може всі в Астродент чи ще якісь роскручені клініки ходять. Моя бабуся лікує зуби на Оболоні, у районій поліклініці, пломби від 400 грн (фотополімер звісно). В США і Європі в 20 раз буде дорожче.
Вбигудях• 11 мая 2023
Ответ дляФизрукая
То нафіга ваші угазпльнення по всій темі, якщо ви пишете конкретно про себе і нафіга не знаєте ні про американську освіту, ані про медицину?
Физрукая• 11 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Та блін, в вас досвід життя в якомусь гетто, і ви судите про всю країну в цілому?? В мене купа родичів і друзів з дітьми в США, і майже усі відгуки прекрасні про їхню систему освіти.
Там диференційована освіта, якщо не тягнеш - відвідуєш базовий курс з предмету, якщо добре вчишся - є ще 2 просунутих рівня. Хороші оцінки після просунутого рівня - гарантовано знижка чи стипендія в універі.
Відношення в школі прекрасне - булінг під забороною, як і будь які види дискримінації. Обладнання шкіл це окрема тема - нашим таке і не снилося, від музичних кабінетів з своїми оркестрами до своїх баснйнів та тенісних кортів.
І ще раз напишу - в США цінна кожна професія, тому в універи йдуть не всі, якщо людина хоче бути столяром чи автомеханіком, то це прекрасно, його ніхто не осудить, а зароблятиме аін не менше айтішника, бо айті в США - далеко не найкраще оплачувана сфера.
Я не жила в гетто, я жила в хороших гостиницах. Мои родственники одни юристы - средний класс, другие побогаче - большой бизнес собственный. Дома покупали рядом с хорошими школами за которые они платят. Ни о каких гос школах речи вообще не может быть. Но опять же людям как вы может и подходит водить детей в школу, где однокласники продают крег. Ваше дело.
про айтишников повеселили
Физрукая• 11 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Я рассматривала для себя эту страну, поэтому и пишу. 10 лет проработала в американской компании в Украине
Физрукая• 11 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Это зп менеджера, зарплат уборщиц и медсестр я не знаю.
ОноВамнадо• 11 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Ага, так воно і є. Я прямо бачу, як класно лікують гіпотетичну бабульку в такій собі звичайній районній лікарні. Дуже-дуже якісно і головне безплатно.
В нашому місті саме в районній лікарні самий класний гінеколог. І як лікар, і як людина. Я там лежала, вночі швидка привезла жінку з села.. йому подзвонили, він приїхав.
ЛижТолько• 11 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
Я за роды (пкс) тоже не платила в 19, а вот в травме вот так оказалось в 21, Киев
Ответ дляЗахекалася читать
образование, медицина, своя мова, нет боязни, что в любой момент в школе или торговом центре начнут стрелять ( в сша продают всем оружие, в т.ч. психам )
У нас зараз теж багато зброї на руках. І в психіа теж. У нас псих за взятку може собі зробити дозвіл на зброю. Не тіште себе ілюзіями
Вбигудях• 11 мая 2023
Ответ дляОноВамнадо
І що? Чесно, я дуже рада, що такі лікарі у нас є. Чи ви хочете сказати, що так в кожній районній лікарні? Що це звичайнісінька норма для наших лікарень? Чи може зазвичай виходить геть по-іншому?
Яжбоматуся• 11 мая 2023
Ответ дляФизрукая
про айтишников повеселили
Ясно-понятно.
’Пастернака не читал, но осуждаю’))
В США не жила, але знаю все краще за локалів, що живуть там десятиліттями)
Фізрукая, ви з тих, хто ’всрався, но не здався’, і заперечуватимете до останнього, хоч вам купа людей пишуть, що ви необ´єктивні і взагалі не в темі.
Тож маю честь відкланятись, бо сперечатись з вами немає сенсу, ви
’Пастернака не читал, но осуждаю’))
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Везучая вы значит)
За такую цену я кариес последние раз лечила лет 5 назад в Чернигове
По страховке заграницей бесплатно или с небольшой доплатой. Но увы, есть лимит. 32 зуба за год бесплатно не сделаешь
Яжбоматуся• 11 мая 2023
Ворую вкусняшки• 11 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну...
Могу описать по рассказам моей сестры двоюродной.
Семья два айтишника без детей, живут в Нью-Йорке 8-й год.
За 2 года работы в киевской компании купили квартиру в столице. В Украине для них это было реально.
За 7 лет жизни в Нью-Йорке даже на первый взнос не накопили (смотрят недвигу в Европе, хотят вложить сбережения). Очень дорого даже с кредитами.
Медицина. В Украине все четко, понятно и быстро. Нужно было удалить кисту - 500 баксов в частной клинике через кассу, сумму озвучили до операции.
В Нью-Йорке каждый поход в больницу - это стресс. Сестра не понимает, какой счет сверху страховки прийдет после визита к врачу. Обследовала эту же кисту в штатах. Манипуляций никаких - счет из клиники те же 500 баксов. Оперироваться там побоялась.
Рестораны. В Украине вкусно почти везде. В Нью-Йорке почти нигде.
Бьюти-услуги. Пропасть...
Про ці рахунки з лікарень читала в однієї дівчини, що недавно в США. Так там можна буквально торгуватись. Краще, якщо це робитиме страхова. В них сторгували рахунок за операцію майже в нуль по страховці.
Перша на селі• 11 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Про образование это прикол. Про медицину 50/50. С остальным согласна
Яичница с беконом• 11 мая 2023
Всюди буде тяжко і в Україні не сахар життя, в США також тяжко жити.
черная мамба• 11 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
от за ’стрілять’ я б не була так впевнена.. в країні війна,зброя на руках є. З фронту вертаються, на жаль,також з психічними захворюваннями...у нас все по переду.(((.
бибизяна• 11 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
про освіту, особисто напряму не стикалась ніяк, але з неодноразово побаченого - в мене враження абсолютно протилежні!
купа родичів - то добре, і те що ’розповідають’ теж,, політ фантазії в наших ого який,,, + фотки коло Ролс-Ройсів, чи готелів у Лас Вегасі
вище писала, Америку бачила на власні очі, купу разів, різні міста і люди...
жити там - НІЗАЩО!
до прикладу, знайома сімя, по роботі, іноді в них жила 1-2 тижні,
достатньо заможні, власник виробництва, статки десь на 3 нулі більше моїх, но на то ніяк не виглядало, ну будином в них цегляний добротний , а не фанерний )) , басейн, авто, прислуга є... - і що з того?
давно засвоїла, щоб не виризнятись там, то одразу переодіваюсь або у спортивку, або джинси з футболкою ))
про медицину - підтримаю більшість - там дно! і гроші не завше спасають!
технології самої медицини - так, дуже круто, справді. а от то використовують те шо мають, ну реально через ж*пу, то все нівелюється. враження шо лікарі, то якісь ’роботи’ після курсів санітарів, із завченими шаблонними фразами))
медицину США , якраз добре порівняти з медициною Ізраілю , випадково потрапила у госпіталь в Хайфі, провідати знайомого, чесно, з порогу лікарні була в шоці,, враження що попала в майбутнє.
у США теж раз не повезло... звалилась з вєліка ! )) - давно було, тоді навіть в голову не приходило що в Амриці на узбіччі дороги можуть бути ями )) десь 30см глибини і водою. дощем залиті,, зловила таку яму,
повезло що жила в людей а не в отелі,
як падала коліно збила так добротно, звісно мала страховку, то поїхали на емердженс,, після 3х годин чекання в душному фойє - мене таки скурвило то все там, плюнула і пішла, в аптеці купила антисептик, бинт і фармацевт + ще таки впарила ібупрофен якийсь (то в них від любої болячки ліки однакові),, господар місцевий котрий відвозив мене довго не міг повірити що я пішла з госпіталю, і сама собі ногу перемотала)) поки чек з аптеки не показала йому.
хто там сам особисто бував, чи жив - багато ще ’цікавого’ може розповісти, а щоб так вірити ’купі родичів’ - то таке
жити там - НІЗАЩО!
повезло що жила в людей а не в отелі,
Яичница с беконом• 11 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
15 баксов минималка в США. Хорошо, если после налогов, 2000 на руки будет.
Фиона Шрековна• 11 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Повністю згодна. Бо тут коли пишуть про вітчизняну медицину, то чомусь зазвичай мають на увазі, як потрапити до лікаря з дитиною, у якої соплі. І не згадують про те, як повинен лікуватись одинокий пенсіонер з чимось більш-менш серйозним де-небуть у невеликому містечку.
100 %. Якість медичної допомоги визначається тривалістю і якістю життя людей, а тут показники явно не на нашу користь(. Згадайте корону в Італії і вік постраждалих(нагадаю: висока смертність там була у 85+, у нас до такого віку мало хто доживає). Так, до лікаря зі шмарклями ви потрапите дуже швидко, але чи є перевагою ота швидкість... Якщо (боронь боже) якась біда, то лікуватися намагаються за кордоном. Так, дорого, але є шанс... А в нас?(
ЖонДуан• 11 мая 2023
Как же надоели эти темы, про то как плохо жить в (подставьте любую страну), по сравнению с Украиной 🙄
Да, дома жить лучше всего, да, свой язык и всё родное. Но ’лучше’? Ну может 10-15% населения и лучше, но не более.
И главное, люди кто не был за границей читают эти заказные темы и верят 😞
ЖонДуан• 11 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
Ну какая брехня, капец. Нет бесплатно нигде
Ростки жимолости• 11 мая 2023
Ответ дляЗаведУющая
Вывих можно и самому вправить. Не думали? Так сходите на курсы неотложной помощи и научитесь базовым вещам. А не по каждому чиху бежать к врачу. В развитых странах такое не любят и правильно.
самому вправить вывих, что б получить перелом - гениально
Ответ дляЖонДуан
Так на это и расчитано. Чтобы верили, сидели дома и не рыпались.
Автор, плюсы Украины:
1. Почти все можно ’порешать’ при помощи денег и связей.
2. Выгодно вести бизнес, если вы готовы серьезно рисковать.
3. Хорошо работают ’социальные лифты’, если вы следуете правилам, по которым они движутся.
4. Можно не волноваться о будущем, если вы предпочитаете жить одним днем и не задумываться ни о чем на шаг вперед.
Это очень большие плюсы на самом деле. Но не для всех.
Губной рояль• 11 мая 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Пенсильвания
Сколько у вас уже прививок от ковида?