pavla25• 11 мая 2023

Допомога на дитину онлайн

Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи оформлював хтось допомогу на дитину онлайн на сайті мінсоцполітики, використовуючи ЕЦП? Чи реально це зробити? Хотіла формати але на сайті не активна категорія «обрати структурний підрозділ»:( Чи комусь вдалось ?
Мастер Класс• 11 мая 2023
Я оформила, виявилось дуже зручно. Правда, переходила за посиланням з порталу Дія

автор pavla25 • 11 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Підкажіть цей пункт ви обирали без проблем, у мене стрічка неактивна ніби?
автор pavla25 • 11 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Мастер Класс• 11 мая 2023
Ответ дляpavla25
Все обиралось нормально. А Ви намагаєтесь вибрати структурний підрозділ уже з заповненими попередніми полями?
автор pavla25 • 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Я вже декілька разів намагалась заповнити.і тільки ця стрічка і стрічка обрати банк неактивні((
Мастер Класс• 12 мая 2023
Ответ дляpavla25
Мабуть, якийсь збій (
Наберіть, може, в сам підрозділ, вони можуть підказати, що сталось і як тоді оформлятись.
автор pavla25 • 12 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Мабуть, якийсь збій (
Так дякую