Освічую темряву• 12 мая 2023

Я записала себе на відео…

В інсті побачила таку «чудо-пораду»
Взяла лампу дитини як штатив і записала себе як я прибираю, а потім як займаюся спортом.
Я в пригніченому стані другий день.
Я виглядаю набагато гірше ніж в зеркалі чи на фото.
Дояблі руки, лице втомлене з тінями на лиці, виглядає старше, сідниці не пружні, на животі «рятувальний круг», сутула.
В зеркалі ми автоматично, рефлекторно припіднімаємо брови, підборіддя, світить лампа. А тут реальність..
Апетит відбило конкретно!
Але я вважала себе симпатичною жінкою, а тепер побачила як мене бачать інші. Так якось гірко на душі.
Куди приведе дорога коли починаєш боатися за себе не «полюбивши такою як є» а від печалі побаченого?
Всього 36..
Підтримайте мене, що все вийде?
Плакати хочеться
Усатая полосатая• 12 мая 2023
Вітаю Вас.
Така ж сама історія. У зеркалі завжди з одного ракурсу, трошки боком і я нічого, а на фото жах.
Все знаю від і до• 12 мая 2023
Невдала зйомка.
У топовій темі хтось написав, що кожний актор знає як краще його знімати.
Висновок: ви не актор
Взагалі то сторонні люди нас спрймають зовсім не так, як ми самі себе бачимо у дзеркалі і тимбільше на відео.
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Вітаю Вас.
Я завжди думала, що я нефотогенічна просто..
Забобонний фрукт• 12 мая 2023
Ой, я вас прошу
Я вчора на паспорт фотографувалась 😩
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Невдала зйомка.
Висновок: ви не актор
Не думаю. Я бачу як моя дитина знімає себе і вона така ж як вживу…
Все знаю від і до• 12 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ой, я вас прошу
Я вчора на паспорт фотографувалась 😩
А я відтягую це ’свято життя’
Все знаю від і до• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Не перебільшуйте
Бува і таке• 12 мая 2023
Мне 36 лет. На фото вроде бы ничего, когда позирую. Но когда сфотографировали случайно я в шоке была от того, как на самом деле выгляжу. После 33 заметила, что начала резко сдавать -хуже выглядит кожа, сложнее сбросить лишний вес.
Цирк на дроті• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
І ви така як Ів живу, просто у вашій уяві ви- інша, розумієте? Це як і з голосом, у запису ми чуємо себе на так як щодня.
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
А ше кілька знайомих як змовилися і пішли на фотосессію до фотографа, студійну. І тааааакі гарнющі!!!!!
Я аж захотіла і собі з донькою (більше її саму, але і разом кілька кадрів) на природі. А зараз побачила реальність і не хочу
Цирк на дроті• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Бо професійна камера і знання ракурсів- це сила. А ви знімали все підряд і з одного боку
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляЦирк на дроті
То чого так багато людей казали що я гарна?
Я думала що і справді симпатична..
Колись була досить нічого, не думала що то з роками пішло зовсім. Думала ну змінилася, але приваблива всеодно.
А тут як грім по голові… гарного НУЛЬ
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляБува і таке
Так, в 33 ще було наче нічого.
А зараз вага не скидається, що не роби
Але я настроєна дуже рішуче.
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Ні, з різних боків. Спорт з різних ракурсів. Я не могла повірити що то я
Цирк на дроті• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Я думала що і справді симпатична..
А тут як грім по голові… гарного НУЛЬ
Бо Ви і є гарна,тільки не співпадає е з тим образом, що у вашій голові
So_so• 12 мая 2023
А что выйдет? Вы собираетесь омолодиться?))
Мне на носу 43 и я на них и выгляжу, почему это должно расстраивать? Я как-то в этом направлении и не думаю.
Цирк на дроті• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ви не розумієте різницю між ракурсом в боком? Ракурс- це не тільки бік,а й певний кут і певна висота
Админко• 12 мая 2023
Есть такой интересный психологический эксперимент. Где человеку предлагали зайти в комнату, где сидели другие люди. И вот потом человек сам себя описывал, его спрашивали про внешность, фигуру и т.д. Обычные среднестатистические люди. И все говорили: ну да, у меня фигура тут не очень, там минусы, там, прическа не огонь и прочее. А потом опросили тех, кто сидел в комнате: и они оценили человека гораздо выше, чем он сам себя.
Поэтому окружающие нас видят симпатичнее, чем мы сами себя) Это кстати факт) потому что окружающие не фиксируются на недостатках, они смотрят на картинку в целом. А так если снимать, как Вы себя - то даже идеал можно испортить. Известные актрисы, которые выглядят потрясающе на экране, на живых фото - обычные женщины, и это нормально)
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляSo_so
Схуднути, підкачати руки і попу.
Може і овал підтягнеться, а то щоки наїла які обаблюють.
А там по ситуації. Була проти уколів, поки не побачила те, що побачила
Крижана бурулька• 12 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ой, я вас прошу
Я вчора на паспорт фотографувалась 😩
Я думаю, что для паспорта у них специальный ракурс и фильтры. За всю мою жизнь я получала, меняла паспорта раз 10 - все фото как у вас)
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Косметики зараз замовлю доглядової.
На масаж обличчя запишуся. Може в когось ще план харчування куплю.
Бігати почну вечорами.
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляАдминко
Я не вірю що оточуючі нас бачать краще.
А хоча..
Дивлюся на фото з молодості, то дійсно ж симпатична дівчина, а в голові були такі таргани що ппц
Але зараз явно не так. Зараз я об‘єктивна
So_so• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Я не вірю що оточуючі нас бачать краще.
А хоча..
У Вас они и сейчас никуда не делись. Вы получаете удовольствие от жизни?
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Косметика доглядова в мене є. Я з 16 років користуюся бо маю проблемну шкіру. Але треба щось таке радикальне, дорожче купити. Приймати міри, одним словом
So_so• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
К косметологу лучше сходите. И всегда пользуйтесь спф.
бибизяна• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так і ви йдіть і піднімете собі самооцінку)))
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляSo_so
Отримую, але наїла 10 кг.
А одяг не змінила, розмір. Вже рік планую схуднути. Але на пп не перейшла, спорт прогулюю.
Сутула дуже. Як бабця
So_so• 12 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Отримую, але наїла 10 кг.
Сутула дуже. Як бабця
Ну раз решили, что как бабка, то как бабка.
автор Освічую темряву • 12 мая 2023
Ответ дляSo_so
Схожу. З чого почати?
Апаратні якісь хочу
Я ходила лише на масажі, пілінги і маски.
І фонофорез ще
Не побачила ефекту і кинула.
Барабан для дорослих• 12 мая 2023
Ой, а я така смішна на відео. Я ж все собі думаю що я така сексі вумен. Така рокова жінка.
А на відео я метушлива смішна бабуська. Знаєте такі що тарілку принесли, щось на скатертині прибрала, кинулась до альбому з фото, по ходу знайшла загублений Кіндер дитини кинулась віддати його дитині. О дитина - ти вивчила уроки. Я Юля Висоцька тільки смішна