gingergirl• 12 мая 2023

Терміново треба вилікувати! Зелені соплі у дорослого!

Вибачте за деталі, але хворіла з усіма кашлями та температурами. Уже все добре, але ніс забитий трохи й досі, а сьогодні з´явились зелені соплі, прям багато( До лікаря нема часу йти, бо їду в дорогу сьогодні. Що взяти в аптеці?
Засомневаю• 12 мая 2023
Діоксидин
Ізофра

Докладальниця• 12 мая 2023
Сложные капли ампулах диоксидин, гидрокартизон, и сосудосуживающие капли. Все смешать и капать утром и вечером
Лялька в колисці• 12 мая 2023
Мовіназа 20, ізофра або Полідекса.
Відкушу все що стирчить• 12 мая 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Мовіназа 20, ізофра або Полідекса.
Плюсуюсь к списку. Плюс промывание (без фанатизма) хоть водой, хоть солевым раствором
Холодная каша• 12 мая 2023
Антибиотик в нос, но это может быть и синусит, я б промыла нос , если лор рядом и можно попасть.
АдеКВАтная• 12 мая 2023
Гайморит, пора к доктору
Лялька в колисці• 12 мая 2023
Я б додала антибіотики, але це повинен вирішувати лікар чи є дійсно потреба, іякі
Не люблю натовп• 12 мая 2023
Спрей Ізофра 3 рази на добу, також можна лоратадин або щось інше антигістамінні якщо є закладеність
Докладальниця• 12 мая 2023
Лор назначал пить еще пригайморитах синупрет, есть еще сейчас средство мне понравилось назирус синус. Все комплексно. Капать и пить. И к лору всё-таки нужно снимок сделать. Может и промывание предложит.

из желе я• 12 мая 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Там є нюанс, що можна так допромиватися до вушної інфекції. Якщо неправильно висморкатися або потім одразу лягати. Я так попала один раз, жесть. І простою водою не можна, лише сольовий розчин.

Мені потім розказали, що коли вже інфекція і зелень, то треба закапати сосудозвужувальними, потім зробити сольовий розчин з фурациліном, промивати за йогівською методикою зі спеціальної ємності з носиком. Але знову ж таки, якщо неправильно тримати голову - занадто високо, теж є ризик вушної інфекції.