Непогодка• 12 мая 2023

А вас били в дитинстві?

В опитуванні про те, чи можна бити дітей половина проголосували що можна. " Не знаю" то також за насилля над дітьми.
То вас били? І якщо так, то чи б´єте ви своїх дітей?
Результат:
вже голосів: 667
293 (43.93%) Били, я своїх не б´ю
208 (31.18%) Не били, я своїх не б´ю
130 (19.49%) Били , я своїх б´ю
36 (5.4%) Не били , я своїх б´ю
Хвильоватиша• 12 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
А что они сделали такого внукам что лучше без них?
А ну, просветите….
А вам зачем? Вы ж к своему насильнику ездите) Вот и ездите дальше.
Встидаюся запитать• 12 мая 2023
Ответ дляХвильоватиша
😂
К своему насильнику я ездила вчера вечером…
Спасибо что по сути так и не ответили. Ибо нечего 😘😘😘
Панна Кота• 12 мая 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Мене не били, були довірливі відносини, я все розповідала, а до мене лише ’намагалися достучатись’ і розмовляли, розмовляли, розмовляли... Як результат -в 16 років вперше укололася, але звикнути не встигла, трапилося спасіння - один з дружків - нариків мене згвалтував, я на нього написала заяву, а інша компанія зібралася мені голову скрутити за те, що я образила такого крутого авторитетного хлопця.
Тому я засіла на дно, а тепер дякую тому хлопцеві, краще так, ніж здохнути від наркоти.
Дітей в мене троє, коли старший доведе - можу лязнути ремнем. Знаю, що манали вони ті розмови. Середня теж може впасти в істерику як не по її. Даси по сраці - куди й та істерика із валянням по полу дівається.
Вважаю, якщо до дітей доходять слова, бити їх не можна, звичайно. А якщо воно впало на холодну підлогу, а я фізично не можу тягти, тому що в руках сумки й коляска, а на вмовляння й розговарювання по-барабану - на допомогу приходить лозинка, так.
Вы думаете, если бы вас били, вы бы стали умнее и рассудительнее?) Укололись вы по другой причине, не потому, что синяков вам не хватало.
Хвильоватиша• 12 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
😂
Мне есть что ответить. Но вам отвечать я не хочу.
Встидаюся запитать• 12 мая 2023
Ответ дляХвильоватиша
Потому что нечего……… ла ла ла 😉
Хвильоватиша• 12 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Как вы видите, каждя четвёртая бьёт своих детей сейчас, независимо от того, били её или нет. Этому нет конца.....
Ну хоть не 43%, а 25 и то радует... Особенно поражают те. которых не били, а они своих бьют...
Джем Шакіри• 12 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Так, треба було б жорсткіше.
Так, з подругами, у яких були строгі батьки, таких пригод не було.
Тому що коли я збиралась на тусовку і хотіла взяти з собою подругу - батько наорав і запхнув її в хату, вона й пострімалася пертися. А мені тільки лагідну демагогію розвели, на яку мені чхати було.
Весела моль• 12 мая 2023
Я не знаю, что подразумевается под били. У нас дома была ризочка. Я получала, когда была ребёнком. Моему тоже обьяснила, что это такое, когда в 4 года засунул гвоздь в розетку. Руками или чем ещё никогда не била. На Николая бывало клали эту ризочку под подушку вместо подарков, если вредный был.
Джем Шакіри• 12 мая 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ага, це я.
Тому що не всіх можна ’,не бити’. І не до всіх доходять слова.
А те що інфантили завше знайдуть причину звинуватити батьків- то вже не від биття залежить, а від власної інфантильності. Ну і сучасні грамотні психологи допоможуть, це ж пошерсть така зараз новомодна пішла - за будь-яких умов звинувачувати у всьому світі світі батьків.
Свезло так свезло• 12 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Мне тоже 50)
В молодости отец был шахтёром, мама зав.швейным цехом на фабрике.
Отец окончил ВО заочно, перешёл в торговлю, дорос до большого начальника. Родители очень любят друг друга. Всегда вместе как ниточка с иголочкой. Невероятная пара у которой есть чему поучиться, которая смогла свою любовь со стажем больше 50 лет сделать очень красивой. У нас очень близкие отношения.

Никогда не обижалась на них за то, что они били меня. Били так сильно, что я часто была вся в синяках под коричневым платьем- школьной формой. Никогда не задавала им вопрос: Зачем? Думаю, ответ знаю) они не могли по-другому. Не знали как(((

Нормальные люди, замечательная семья, обычные дети…
Только когда у них появилось относительно элитное окружение, они перестали избивать нас с сестрой, а до этого вели себя как полные придурки
Ну мою маму никто никогда не бил вообще за её 70 лет, в детстве была единственным любимым ребёнком. Она знала как должно быть, но поступала по-другому, совсем по-другому.
Панна Кота• 12 мая 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Так, треба було б жорсткіше.
Не пишите глупости, вы нашли бы приключения себе в любое другое время. Необязательно на тусовке.
Хвильоватиша• 12 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
Мене били, я єдина дитина в сім‘ї. Причина була одна: оцінка нижче «5» по 5-бальній системі. Батько бив шлангою від стіралки, говорив «шкуру здеру». Якось отримала трійку, то боялась йти додому… Мати не захищала, бо й її він бив, хоча нас вважали ідеальною сім‘єю.
Навіть коли була вагітна, приїхала до них, батько нагрубив, обізвав соплячкою😢 Було дуже образливо…
Зараз у нас не дуже близькі відносини, особливо з батьком. Телефоную, купую ліки, приїжджаю, все швидше з обов‘язку. Так щоб хотілось до них поїхати - такого немає. Є маніпуляції з їх боку «ти хоч дзвони, хоч заїдь і т.п.», із-за чого я відчуваю провину. Не уявляю, як у людей бувають гарні відносини з батьками, вам повезло!
Викиньте ту провину з голови, ви маєте повне право не спілкуватися з насильниками!
Джем Шакіри• 12 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Ось і не пишіть глупасті.
Ви, звичайно, все знаєте про моє життя) причому краще за мене))))
Лагідне п...добольство підходить не всім - подобається вам чи ні.
Забобонний фрукт• 12 мая 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Ага, це я.
Ваш шеф теж вас б´є, коли до вас не доходять його слова?
Аноним ФЕЯ• 12 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Мене били. Сестру ні, а мене били. Це було особливе , мабуть, задоволення для батьків. Вони змушували йти, приносити прут. Про це потім, навіть в дорослому моєму віці, як жарт розповідали . Що ось вона така хитра, приносила маленький.
Я що в дитинстві, що зараз в такі моменти відчувала велике приниження і ненависть до батьків. Близьких відносин у нас немає. Я , з позиції обов´язку, іноді приїжджаю, допомагаю. Але любові у мене до них немає. Вибили.
Своїх не б´ю. Хоча іноді, ловлю себе на тому, що дуже хочеться. Але в ці моменти я розумію, що це просто моя злість і безсилля. І результатів, окрім страху та приниження, воно не принесе
А у сестри які відносини з батьками? І чому вас били, а її ні?
Джем Шакіри• 12 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
Це неадекват, звісно.
Хвильоватиша• 12 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Потому что нечего……… ла ла ла 😉
Девушка, учитесь внимательно читать и не приписывайте мне свои домыслы.
Альдебаран• 12 мая 2023
били моего старшего брата, он был хулиганом. Меня нет. Он до сих пор у них любимчик, все истории из детства только о нем и его проделках. Я была удобным ребенком.
Свою била до 3 лет по попе, за что очень сожалению и корю себя. Моя психика не была готова, никто, кроме меня ее не выносил, даже родной отец, поэтому с рождения не было помощи даже для отдыха на час, ребенок с двух лет ходил в коррекционный класс под наблюдением психолога. Сейчас 8 лет, чудесный ребенок со своим мнением. И теперь всей родне с ней интересно.
Был момент срыва у меня, когда я причинила вред ребенку, пришлось ехать в больницу. Она по сей день помнит этот случай, мне очень больно и стыдно по сей и день и думаю, что до конца жизни. После этого я пересмотрела жизнь, ситуации. Больше никогда не поднимала на нее руку.
Вредняжка• 12 мая 2023
Автор, а если у меня нет детей еще, как мне отвечать?
Хвильоватиша• 12 мая 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Ага, це я.
И это ужасно. Блин, 21 век, столько методов есть, но люди кроме битья ничего не видят или ленятся применять(((
Джем Шакіри• 12 мая 2023
Ответ дляХвильоватиша
Звичайно. Всі ж садюги, починають одразу з биття, саме так, не інакше)))
До того усі ті мільйон методів, звісно, не пробують)
Mellisa• 12 мая 2023
Господи, кто эти люди, которые бьют своих детей? Маленьких и беззащитных, понимая, что они не могут дать ответ???
Капризуля• 12 мая 2023
Ответ дляMellisa
Не всем везет с тем что ребенок спокойный, и если мой получит шлепок по жопе, после 100500 уговоров.. Или мне ждать пока он слушая мои речи упадет со высокого места?
Джем Шакіри• 12 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це така примітивна маніпуляція про шефа, її вже 100 разів обсміяли і довели, що вона тут ні в село, ні в червону армію.
За дітей ми відповідаємо. На відміну від шефа. У дітей ще мозок не розвинений до того рівня, щоб адекватно оцінювати величезну купу факторів - як тих, що стосуються небезпеки, інстинкту самозбереження, відповідальності, і тд і тп. На відміну від шефа.
Вже цілу статтю написано про цю примітивну маніпуляцію, ліньки переказувати.
Подивіться, як в природі: навіть кішка може дати лапою, коли кошеня не туди лізе.
На відміну від шефа.
Olga-lyubimaya• 12 мая 2023
Ответ дляPORKA
Вдячні???? За що????
Бо я була інколи неслухняна
Olga-lyubimaya• 12 мая 2023
Ответ дляСамоучка
Нема такої провини, за яку треба бити. Жах
Ну я так не вважаю.)
elena901• 12 мая 2023
Не били, малого шльопнула один раз по сраці сочно так, я уже й не пам´ятаю за що, а він досі згадує, а вже чотири роки пройшло.
Наездница• 12 мая 2023
Я писала, що мене не били, але мені постійно нагадували 2 випадки, в яких би я сама себе набила, бо словами не доходило.
ЯблокоРаздора• 12 мая 2023
Мне в детстве неоднократно давали ремня. Я свою дочку ремнем ни разу не била, но неоднократно давала ей по попе, давала подзатыльник
Забобонний фрукт• 12 мая 2023
Ответ дляДжем Шакіри
На відміну від шефа.
Ні, просто ви боїтесь. Він шефа можна люлей отримати, а то і кримінальну справу. А в Україні з ювеналкою біда, от і все. Знали б, що сядете, двічі подумали б, перед тим, як вдарити.