Непогодка• 12 мая 2023

А вас били в дитинстві?

В опитуванні про те, чи можна бити дітей половина проголосували що можна. " Не знаю" то також за насилля над дітьми.
То вас били? І якщо так, то чи б´єте ви своїх дітей?
Результат:
вже голосів: 667
293 (43.93%) Били, я своїх не б´ю
208 (31.18%) Не били, я своїх не б´ю
130 (19.49%) Били , я своїх б´ю
36 (5.4%) Не били , я своїх б´ю
Кумедна• 12 мая 2023
Ляпаси по обличчю були. Не били важко ніколи.
Але ляпаси дуже принизливі. Не б´ю. Чоловік добрий, освічений. Я просто освічена)
Бити - породити агресію, протидію. Все словами, хоча і не завжди ефективно. Тихою сапою... вода камінь точить... Але в цілому розумію, що гарна дитина росте, Богу слава)
Ms. Iphone• 12 мая 2023
Ответ дляКумедна
А за що ляпаси?
Лівий Локіть• 12 мая 2023
несколько раз
Допоможіть знайти• 12 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Все, кто бьёт и унижает детей, не обижайтесь потом, когда дети перестанут с вами общаться.
👍🏻
Царевна в уггах• 12 мая 2023
Били, я своих бывало тоже.
Чорт і Шо• 12 мая 2023
Меня не били, а старшую сестру - да, она изрядно маме нервы трепала и не слушалась, пропадала, куда-то уходила, делала все на зло ей, ревновала ее, я глядя на это все маму побаивалась и слушалась, но у меня и совсем другой характер был - я была спокойным ребенком, а сестра старшая - настоящий бунтарь до сих пор в свои 48 лет.
Мания-Величия• 12 мая 2023
Никогда и не пытались, вот ругали частенько с вынесением мозгов это жесть( а мне иногда хочется но я тоже только ругаю)
Простоваля• 12 мая 2023
били, но и желанию жить, как и иметь детей отбили тоже
Силиконочка• 13 мая 2023
Ответ дляanutochca
Удалено администрацией...
І ви хочете сказати, що після того, як ви прбили сина ременем, то він одразу почав думав, що якже добре, що є сестра? Тобто проговорити з дитиною, що саме в її сердце коїться, що він так вважає, це було для вас щось нереально? Язик відсох чи горло боліло дуже, чи слова були платні, а грошей із собою не було?
автор Непогодка • 13 мая 2023
Ответ дляСиликоночка
От ця причина взагалі найбільш здивувала. Якщо він так сказав, значить були в душі причини для хвилювання. Ніт , щоб поговорити з дитиною, запитати чому так. Запевнити , що його люблять так само не зважаючи на появу сестри. Ні, треба ремня дати. Після цього він точно її полюбить.

Найгірше в цьому всьому те, що батьки навіть з часом не розуміють, що вони зробили.
Силиконочка• 13 мая 2023
Ответ дляНепогодка

Я завжди таким жінкам приводжу приклад. Уявіть, що ваш коханий чоловік, єдиний і найкращий, приводить в дім ще одну жінку і каже: знайомся, це тепер твоя сестричка, вона буде жити з нами. І він починає її обіймати, дарувати їй подарунки, займатися з нею сексом. Ні, він вас не покинув, він і вас любить, і все це і з вами робить, але швидше, менше, не так емоційно, бо ви його жінка старша, більш досвідчена, а вона тільки зявилася, їй уваги треба більше. Ви одразу її полюбите і будете радіти, шо він її привів? Чи будуть образи, сльози, ревнощі?
Дитина переживає той же спектр емоцій. Ось вона була єдина і обожнювана. І тут любов її батьків більшою мірою переходить на іншу дитину, яку зачасту старші діти не просять, їх просто ставлять перед фактом.
І вони мають повне право сказати ’краще б сестрички не було’. І це супер, що він так сказав. Він умнічка, що дав сигнал батькам, що в нього не все ок, що йому тяжко, що йому треба більше любові, уваги, турботи.
І що відбувається, коли він довірився матусі, а та оскаженіла і схопилася за ремінь, відлупцювала його? Звісно, довіра рухнула, почуття безпеки зруйноване. Він більше цього не скаже. Але сестричку він зненавидить, до матері довіри не буде і він залишиться одиноким душею і серцем