Непогодка• 12 мая 2023

А вас били в дитинстві?

В опитуванні про те, чи можна бити дітей половина проголосували що можна. " Не знаю" то також за насилля над дітьми.
То вас били? І якщо так, то чи б´єте ви своїх дітей?
Результат:
вже голосів: 667
293 (43.93%) Били, я своїх не б´ю
208 (31.18%) Не били, я своїх не б´ю
130 (19.49%) Били , я своїх б´ю
36 (5.4%) Не били , я своїх б´ю
Куплю орехи• 12 мая 2023
Ответ дляvikinguryonok
Мене били.
Я не знаю, що зі своїм сином робити.
Одні ігри у голові.
Відповідальність за уроки, тренування, гігієну - на мені.
Якби я мовчала не нагадувала, то сидів би 24х7 в телефоні і все.
У мене відчай.
Може дійсно ремня всипати?
В мене такий самий, 11 років. Ремінь не допоможе, тільки озлобить.
Ну якось пробуємо, вчимось взаємодіяти одне з одним
Nastia Platonova• 12 мая 2023
Ответ дляvikinguryonok
Мене били.
Я не знаю, що зі своїм сином робити.
Одні ігри у голові.
У мене відчай.
Може дійсно ремня всипати?
Сестро!!!!
Та сама ситуація! Одна надія - переросте!
Головний кошак• 12 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я своих крокозябликов люблю просто так 😇
Охотно верю!
Дай Бог, чтобы так было всегда)))
Пусть никакой их выбор, ошибки, уроки, понятия диаметрально противоположные Вашим и тд., не заставят изменить свои чувства к детям.
Їжак в панчохах• 12 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Били, я своих уже не бью, в детстве получали.
Не так формулюється.
Не ’вони в дитинстві отримували’, а ’я їх била, коли вони були зовсім маленькі і беззахисні’
Встидаюся запитать• 12 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Охотно верю!
Дай Бог, чтобы так было всегда)))
Дай бог что бы наши сыновья не совершали никаких ошибок, способных перевернуть наше мировоззрение. 🙏🏻
Їжак в панчохах• 12 мая 2023
Ответ дляvikinguryonok
Мене били.
Я не знаю, що зі своїм сином робити.
Одні ігри у голові.
У мене відчай.
Може дійсно ремня всипати?
Просто телефон має зникнути. І видаватись як приз, на півгодини, за певні ’заслуги’.
А ремня краще викинути
Їжак в панчохах• 12 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Стільки років сину?
Мої також поки з нагадуванням. Але я чесно не дуже сварю за це. Я їм пояснюю для чого потрібно вчитися. І сварю тільки якщо бачу що не стараються. Якщо старалися, але оцінка гірше, то розбираємо де помилка.
На днях син видав, що ’ я намагаюся вчитися хорошо. І багато дізнатися. Тому, що коли ми виростимо і будемо жити без тебе то нам потрібно буде самим заробляти гроші. А для цього потрібно багато знань’. ( Йому 8)
Розумне дитя!
Свезло так свезло• 12 мая 2023
Била мама. Пару раз при людях. Сейчас спрашиваю за что, она внятно ге может сказать причины. Но глядя на нынешних детей и вообще оценивая с опытом я понимаю что была беспроблемным, нормальным ребёнком. Ничего такого не вытворяла, чтобы меня били и регулярно ’сдавали а интернат’. Счастливая женщина, которой все завидовали. С прекрасным мужем семьянином, двумя хорошими детками, не напряжной работой на пол дня, благополучно жизнью в достатке и вообще без особых проблем. Как можно при всех ударить по лицу, при всём классе за то, что потеряла спорт. форму. Избить при подруге потому, что не пошла на дополнительное занятие, избить за то, что упала и разбила банку сметаны. Орать на меня постоянно.
Но с возрастом мама изменилась и сейчас у нас близкие отношения, хотя обида где-то есть и гложет иногда этот вопрос ’за что?’ Может к папе ревновала, он меня очень любил. Брата не помню чтобы третировала. Она отвечает, что просто была дура.
А ещё, никогда не бейте своих детей, чтобы они потом во взрослой жизни не допускали, что любящий человек может бить и это нужно прощать и не один раз. Складывается неправильная схема отношений.
Головний кошак• 12 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
После двух очень взрослых дочерей и троих сыновей подростков, я уже знаю, какими бывают их выборы))))
Их дело жить СВОЮ жизнь, а моё дело любить безусловно и принимать любой их выбор, даже если точно знаю, что движутся к ошибке
Майструю крила• 12 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Мене били. Сестру ні, а мене били. Це було особливе , мабуть, задоволення для батьків. Вони змушували йти, приносити прут. Про це потім, навіть в дорослому моєму віці, як жарт розповідали . Що ось вона така хитра, приносила маленький.
Я що в дитинстві, що зараз в такі моменти відчувала велике приниження і ненависть до батьків. Близьких відносин у нас немає. Я , з позиції обов´язку, іноді приїжджаю, допомагаю. Але любові у мене до них немає. Вибили.
Своїх не б´ю. Хоча іноді, ловлю себе на тому, що дуже хочеться. Але в ці моменти я розумію, що це просто моя злість і безсилля. І результатів, окрім страху та приниження, воно не принесе
кошмар
Светка-пипетка• 12 мая 2023
били. за то что не хотела есть невкусный суп, надевать одежду, которая не нравилась, не хотела идти смотреть мультики, а продолжала гулять...все это называлось ’довела’.
своих двоих не бью, мальчишки.
с родителями отношения очень холодные. практически не общаюсь.
Лупаю цю скелю• 12 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Як я Вас розумію. Мене батько вважав ’особливою’, бив так, що боялася з ним сама залишатися, це те, що вже сама пам´ятаю. А з того, коли зовсім була мала, розповідали, що синець був на всю спину. Якось побив за те, що я не хотіла мити посуд замість сестри, була її черга, її він любив і не приховував цього.
Ну а мама відігравалася вже на двох, ремінь, різки, таскала за волосся, приставляла ножа до живота, погрожувала інтернатом, відігравалася по повній за невлаштоване особисте життя. А тепер дивується, чому я їй нічого не розповідаю і стосунки не як у людей.
Майструю крила• 12 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Прутиком били)) интеллигентно так, не сильно. Да и нечасто, за всё детство раз десять, ну это то, что я помню, а так может и больше. По лицу, пощёчины, ремнём - такого никогда. Мне кажется, вообще никак на мне эта порка не отразилась, хотя было больно и до слёз, но я родом из ссср, у нас всех били.
не всех били)
Встидаюся запитать• 12 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
У вас 5 детей?
Дали полный бан• 12 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
не всех били)
Верю. Но лично таких советских детей не знаю ни одного, хоть прутиком, хоть лёгенько, но получали все)
Головний кошак• 12 мая 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
У вас 5 детей?
Да. Старшей дочери скоро 30. Младшему сыну 10.
Майструю крила• 12 мая 2023
Ответ дляКуетолог
мне 50, интеллигентные, нормальные родители
Встидаюся запитать• 12 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Супер. Есть чему у вас поучится.
Лупаю цю скелю• 12 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Не сподівайтеся, що Ваша мама змінилася і все зрозуміла. Просто тоді Ви були маленькою і не могли відповісти і постояти за себе. Дорослих лупцювати, то можна і собі отримати
Лупаю цю скелю• 12 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Мого чоловіка батьки не били.
Дверной_Проем• 12 мая 2023
Били.
Мені 43, дітей і чоловіка не маю з причини психологічної травми через регулярне побиття у дитинстві і психологічне насильство.
Сім’я у мене якщо що не маргінальна.
Гарачий Чокалад• 12 мая 2023
Ответ дляКуетолог
Я ’советский’ ребенок, наши родители никогда нас не били и даже не угрожали подобным.
Гарні диньки• 12 мая 2023
Ответила ´´били, своих не бью´´, но не совсем правда, один раз дала 18-летнему сыну знатную оплеуху, но он ее заслужил.
Головний кошак• 12 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Мне тоже 50)
В молодости отец был шахтёром, мама зав.швейным цехом на фабрике.
Отец окончил ВО заочно, перешёл в торговлю, дорос до большого начальника. Родители очень любят друг друга. Всегда вместе как ниточка с иголочкой. Невероятная пара у которой есть чему поучиться, которая смогла свою любовь со стажем больше 50 лет сделать очень красивой. У нас очень близкие отношения.

Никогда не обижалась на них за то, что они били меня. Били так сильно, что я часто была вся в синяках под коричневым платьем- школьной формой. Никогда не задавала им вопрос: Зачем? Думаю, ответ знаю) они не могли по-другому. Не знали как(((

Нормальные люди, замечательная семья, обычные дети…
Только когда у них появилось относительно элитное окружение, они перестали избивать нас с сестрой, а до этого вели себя как полные придурки
Цідило правди• 12 мая 2023
Били, материли, унижали. Хз за что. Я школу на отлично закончила, с 10 класса получала городскую стипендию от мэра. С мальчиками не дружила. В 17 уехала в другой город, сейчас общаемся редко.
Ух яка ж Я• 12 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
аналогично
никогда не били
PORKA• 12 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Деякі люди не розуміють, що якщо дітей любити безумовно ( як мені тут намагаються доказати) то і діти виростають вміючи любити. Вони не намагаються приверну увагу своєю поведінкою, не бунтують так, нічого не творять- бо знають, що у них є до кого прийти за порадою. Вони не бояться батьків
Теж так вважаю. Любіть своїх дітей,будьте їм друзями,захисниками,підтримкою,допомогою,і діти вам все це повернуть.
А бити...то ницість
Брюльтик• 12 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Ні. Я вважаю що для фізичного насилля немає ніяких підстав і виправдань. Окрім того, що людина, яка це робить ´ тираном і злочинцем.
Что ’ні’? Вы спросили - Вам ответили. Спорить я тут с Вами не собираюсь:)
Брюльтик• 12 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Родилась в СССР, там чаще всего били. Мои родители ничем не отличались от большинства трудового общества, поэтому избивали и на колени на гречку в угол ставили и тд.
Большинства? В нашем классе не били НИКОГО!
PORKA• 12 мая 2023
Ответ дляГоловний кошак
Мудро